Jdi na obsah Jdi na menu
 


"Naháček" Simirek hledá spolehlivý domov

17. 8. 2018

Pomoc pro Simirka..
Simirek vyhozen před časem u dveří útulku jako nepotřebný odpad, se v dočasné péči dává dohromady. Jde mu to velmi dobře. Je to neskutečný mazlík a už by potřeboval najít toho svého človíčka, který s ním bude sdílet domov už napořád.
Potřebuje klidnou domácnost, ideálně bez koček, ale zvládl by i menší kočičí společnost, pokud nebude dominantní nebo naopak extrémně bázlivá, ta je potom problém. Má za sebou vyšetření oka specialistou, se závěrem, že pokud n...adále nebude oko dělat problém, zůstane jak je, pokud by v budoucnu oko působilo jakékoli potíže, musel by podstoupit operaci, kterou Simirkovi rádi uhradíme, nejdůležitější je najít pro něj stabilní trvalý domov. Zatím ho ještě trápí zažívací potíže, ale i ty jsou pod dohledem veterinářů, kam se svou dočaskovou tetou dojíždí každý den.
Simirek si na svou dočaskovou tetu vytvořil rychle citovou vazbu, stejné to bude u člověka, který mu dá domov a bude se mu věnovat. Každopádně je ze zlomeného kocourka sebevědomý šťastný kocourek a u Vás doma ještě více rozkvete.
Tento kocourek je samozřejmě pouze dovnitř zabezpečeného bytu /sítě na oknech a balkonu / bez možnosti chodit ven. Moc prosíme o pomoc pro Simirka, zaslouží si poznat, že lidé jsou i ti hodní, kteří tu budou pro něj už napořád.
Poprosíme a děkujeme za sdílení
Kontakt
Šance pro kočku z.s. ,Hrádecká 493, Sušice
tel.:sanceprokocku@email.cz
tel. 731 241 782

Na obrázku může být: kočka a uvnitř

 

Na obrázku může být: kočka a uvnitř

 

Na obrázku může být: uvnitř

 

Na obrázku může být: boty, kočka a uvnitř