Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další koťata - co dělat, když jste nálezci???

26. 8. 2017

Další vyhozená koťata Volenice

Podchlazená, oči plné hnisu, neustále křičí..

Nechat je tam kde byla nalezena, nepřežijí....Nálezci zde tráví dovolenou, pochází z Plzně,  tak se snažili alarmovat útulky tam, marně. Touto dobou je to prostě všude stejné...Všude je plno a bude hůř, končí prázdniny  a nastává doba,  kdy se začnou objevovat vyházená koťata a štěnata,  která dosložila svému účelu, prázdninové zábavě.

Pokud tedy nebudete lhostejní při nálezu kočky, kotěte a nenajdete útulek, depozit, azyl kde by ještě zázrakem bylo kousíček místa a pokud si kočičku nemůžete na nějakou dobu či natrvalo nechat Vy nebo někdo z Vašich známých, kontaktujte ty kteří mají zákonnou povinnost se postarat, města a obce kde jste kočičku nalezli. I když nemají pro kočky útulek, jsou povini se postarat. Oznamte nález kočky kotěte a dejte hned jasně vědět, že budete chtít nalezenou kočičku sledovat, že budete chtít vědět kde skončila a jak se jí daří.

Bohužel je smutnou realitou mnoha měst, že na Váš nátlak přijedou, kotě či kočku odvezou, ale ne vždy je to do bezpečí. Nezřídka tyto ,,nálezy,, končí za hranicí měst, daleko od očí lidí,  ponecháni svému osudu.

Každá kočka odvezena městskou policií, musí být dohledatelná, musí se vždy dát zjistit kde právě je.

Proto Vás prosíme, aby vaše záchrana měla smysl, trvejte na právu vědět, kde Vámi zachráněná kočička je a jak se jí vede.

Děkujeme

 

 

21034653_879499065541089_425043119492043277_n.jpg