Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další koťata, tentokrát Sobětice

24. 8. 2018

Dnes byla v Soběticích / Klatovsko / nalezena přejetá tříbarevná kočička, kterou místní vídali se pěti koťaty, mamince již bohužel nebylo pomoci a z koťat zůstala jediná holčička. Budeme se určitě vracet, zda se neobjeví sourozenci a o pozornost byli požádáni místní. Holčička měla při vší smůle velikánské štěstí, když už na tom světě zůstala sama, díky pomoci Lenky Supové z Klatovských Koček má malá princezna úžasný domov, moc děkujeme nové podnájemnici malé tříbarevné prince...zny a Lence Supové za pomoc.
Shodou okolností dnes v Horažďovicích nalezeno jedno napůl slepé kotě, / otevřené zatím pouze jedno oko / , nálezce se snažil pomoci tak dlouho, až přemluvil rodiče, kteří se koťátka ujali.I tady velké poděkování, za další zachráněný kočičí život, kterého si původní majitel nevážil.
Letos je to opravdu katastrofa, napříč celou republikou všude samá koťata, navíc všude řádí panleukopenie, útulky a dočasky jsou nacpané až po střechu, prosíme začněte konečně kastrovat, nebo požádejte o pomoc s odvozem na veterinu a úhradu kastrace, pokud se domníváte že ji nemůžete zaplatit. Nezvyšujte již tak vysoký počet nemocných opuštěných strádajícíh koček na ulici.

Na obrázku může být: uvnitř

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí