Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hledá se Anděl v lidské podobě

4. 7. 2018

Emily, Evelínka a Vilík

Narození: 9/2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Emily, Evelínku a Vilíka čekal strašný osud nechtěných koťat.  Jejich majitel je naskládal do pytle, zavázal, potopil do rybníka a v klidu odešel. Strážný anděl tentokrát stihl velký zázrak, vše viděla sousedka, která je vytáhla a zachránila…
Všechna tři koťata odmítala kontakt s lidmi, až po dlouhých týdnech začala přibírat na váze.

Emilka se pomaloučkými krůčky přibližovala lidem, dnes je to mazlík, moc ráda se přijde pohladit a dělat Vám společnost. Zrovna tak ráda ale skotačí s ostatními. Je to už veliká kočičí elegantní dáma a tak hledá toho „SVÉHO JEDINEČNÉHO” podnájemníka :)

emilka.jpg

 

 

 

 

 

 
 

 

 

Evelínka si zatím stále drží odstup. Už se neschovává, ale lidskou společnost sama nehledá. Věříme, že i ona jednoho dne lidem odpustí, že je chtěli utopit, a zjistí, že ne všichni jsou stejní, že s některými je i dobře.

Ani Vilík lidem ještě úplně neodpustil, velký mazlík to zatím není, ale plašánek už také ne. Časem si dá určitě říct a nejlépe by mu to šlo doma...

V současné době jsou Evelínka i Vilík nabízeni v sekci "Virtuální adopce". Teoreticky by mohli jít domů, ale pouze společně s Emily, "mazlivkou", která jako jediná už dokázala člověku odpustit a učí to i své sourozence. Je to sice velice nepravděpodobné, ale protože se zdá, že při těchto sourozencích stojí Anděl Strážný, tak se třeba najde Anděl v lidské podobě, který jim dá šanci společně... Opravdu věříme, že i Vilík a Evelínka si cestu k člověkovi najdou (nám už věří…cizím lidem ale ne), jenom to chce čas a podporu jejich sestřičky Emilky.

 

vilda-evelin.jpg