Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak dopadl klatovský bazar

22. 5. 2017

V sobotu 20. 5. 2017 pořádala Šance pro kočku z. s. v Sokolovně v Klatovech již 2. Charitativní bazar pro kočky bez domova.
Děkujeme za pomoc mediálním partnerům, všem, kteří pomohli s propagací, darovali věci, všem kteří přišli nakoupit, aby podpořili naše kožíšky.
Obrovské poděkování patří všem úžasným pomocníkům, kteří s vypětím všech sil, dělali, co šlo, aby vše dobře dopadlo a díky Vám všem, se pro kočičky vydělala částka 14. 200 Kč.
Do pozdních nočních hodin posilovali ...ve prospěch kočiček - taháním neskutečného množství krabic a pytlů a jejich následným vybalováním po skončení bazárku opětovným zabalením, tyhle úžasné osůbky….
Eva Desenská, Miluška Sedláčková, p. Čapková, p.Vachoušková, Vendulka Rašková, Zdenka Křešničková a úžasná psí dáma Sašenka, Vendy Rišková s manželem, Jitka Pišková, Lenka Supová, p. Alena Jandová, p. Jiřina Andrlíková, p. Petr Jiřík, Vítek Novotný, p. Renata Hellusová, p. Vladimíra Kartáková, Libor Špaček.

Jako vždy nás přišli podpořit podnájemníci našich kočiček, někteří dorazili z Plzně, někteří z Prahy a samozřejmě spousta těch místních, všichni hrdě ukázali fotky úžasných šťastných kočičáků, kteří si užívají krásné domovy, a my moc děkujeme.
Veliké poděkování všem, byl to náročný den, včera končil po 24 h, kdy byly vynošeny do patra, do skladu poslední krabice.
Kočičky vědí a posílají veliké zavrnění všem a úplně nejraději Vám poděkují osobně.