Jdi na obsah Jdi na menu
 


Leonardo, Mája a Melinda hledají svou virtuální rodinku

20. 1. 2017

Svou virtuální rodinku hledají Leonardo, Mája a Melinda.

A tak pokud nemůžete mít (z jakéhokoliv důvodu) doma kočičku, ale máte je opravdu rádi a rádi by jste pomohli, staňte se i vy virtuálním páníčkem. Vždyť i kočičky, které zase pro změnu z různých důvodů nemohou být umístěny do klasické domácnosti si zaslouží človíčka jen a jen pro sebe (i když je to jen na dálku...).

Více o virtuální adopci ZDE. 

Leonardoleonardo.jpg
Narození: 2016     
Kastrace:  Ano

Očkování: Ano 

Leonardo byl převezen od nezodpovědných lidí, kteří kočky nekastrují, a nechtěná koťata neřeší. Dospělé kočky jsme odchytali, nechali vykastrovat a vrátili zpět, koťata v zoufalém stavu byla převezena k nám. Všechna koťata byla podvyživená, s vysokou horečkou a silným podchlazením. Trvalo velmi dlouho, než začali přijímat potravu, než ji zvládli přijímat, a následky neléčených viróz řešíme dodnes.
Leonardo si k lidem našel cestu jako první ze všech, chybí mu kousíček ocásku, co se mu stalo, neřekne, ale už jde o zcela zahojenou ránu. Je to taková malá roztomilá přítulná kulička, která na Vás upře ty svoje krásné oči, ve kterých se určitě ztratíte.

Zatím by moc chtěl svého "podnájemníka" alespoň na dálku.

 

Májamaja-201.jpg
Narození: 2015     
Kastrace: Ano 
Očkování: Ano

Mája byla převezena od nezodpovědných lidí kteří kočky nekastrují, a nechtěná koťata neřeší. Dospělé kočky jsme odchytali, nechali vykastrovat a vrátili zpět, koťata v zoufalém stavu byla převezena k nám. Všechna koťata byla podvyživená, s vysokou horečkou a silným podchlazením. Trvalo velmi dlouho, než začali přijímat potravu, než ji zvládli přijímat ještě déle, a následky neléčených viróz řešíme dodnes. Mája je bohužel ze všech přivezených koťata nejplašší a lidem nevěří. Drží si bezpečnou vzdálenost a zatím ze společnosti lidí žádnou radost nemá. Věříme, že si časem dá říct, že s lidmi může být i dobře a překoná svoji nedůvěru, aby mohla hledat človíčka, který bude jenom její případně dalších čtyřnohých kamarádů.

Zatím tedy hledá někoho, kdo kočičku třeba miluje a nemůže mít, aby ji adoptoval virtuálně.

 

Melinda13332721_617805208377144_4074796493383750645_n.jpg
Narození: 2016     
Kastrace: Ano 
Očkování: Ano

Melinda se objevila u chaloupky, která je většinu času neobydlená a tak byla s bráškou převezena k nám. Přes fakt, že ji majitelé chalupy krmili, když byli přítomni, byla hodně podvyživené, se zanedbanou virózou, protože se jednalo o divoké kotě, ani ji pomoc nemohli. Zpočátku byla Melinda velice plachá, ale časem odpozorovala od kamarádů v karanténě, že od lidí nic zlého nehrozí a přestala se bát. Zatím není k umístění, potřebuje ještě ujít kus cesty, než začne lidem věřit, ale už se neschovává jen nás prostě ignoruje. Je zblázněná do všech možných hraček a hodiny si dokáže hrát a v těch chvílích je vidět že plně pohlcená tím co dělá a zdá se šťastná.

Zatím hledá alespoň virtuálního rodiče, aby také měla někoho svého.