Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka 20. 5. na 2. bazar pro kočky v Klatovech

28. 4. 2017

20.5.2017 Se můžete těšit na 2. bazar pro kočku, který pořádá Šance pro kočku z.s. útulek pro kočičky v Sušici (dříve na Žikově).
Moc děkujeme všem, kteří nám na tyto bazárky vozí spousty věcí, všem kteří naše kočičky přijdou podpořit nákupem a samozřejmě všem  mediálním partnerům za pomoc s propagací.
Bazárek se neudělá sám od sebe, takže moc poprosíme všechny kteří mají chuť pomoci dobré věci, dejte nám vědět a pojďte s námi do toho.
Jak můžete pomoci nebo co je třeba...?
Před bazárkem samotným nejvíce pomůže pomoc s propagací, tzn. tisk a šíření letáčků a informace o tom kde, kdy a proč se taková akce koná.
Pokud nám můžete pomoc s tiskem, když nám pošlete e - mail zašleme plakátek v PDF pro lepší kvalitu tisku, nebo si ho můžete stáhnout zde.

Plakátek k tisku v PDF zde: 2. charitativní bazar Klatovy
Pokud máte možnost plakátek vyvěsit, dejte nám prosím vědět, budeme za tuto možnost vděční.

Těsně před bazákem, to znamená pátek 19.5.2017 večer kolem 17 h . můžete pomoci převozem věcí z útulku v Sušici do Klatovské sokolovny, kde bude následovat vyrovnávání věcí a každá ruka ochotná pomoci se hodí a je více než vítaná protože to zase znamená vyrovnávat od 18h dokud nebude vše vyrovnané.

Dále se bude hodit pomoc na bazárku samotném a po jeho skončení, opět balení věcí a převoz neprodaných věcí zpět do útulku.
/ ale třeba pro dobro kočiček vykoupíte úplně všechno.../

Pište prosím sem do zpráv, na profil na FB, 
do e- mailu:utulekzikov@seznam.cz nebo volejte 731 241 782 případně nás můžete navštívit na adrese útulku Hrádecká 493, Sušice , u hlavní brány je zvonek zvoňte prosím na ten, kde napsáno Šance, ale je to s rizikem, že pokud nejste dohodnuti nemusíme být přítomni. Krom péče o kočičky v útulku kastrujeme a odchytáváme volně žijící kočky za účelem kastrace, rozvážíme krmivo méně majetným kteří mají tíživou finanční situaci a ve své péči kočky, nebo můžeme být na veterině, nebo kde je třeba. Proto je lepší dohoda předem.
Moc děkujeme za jakoukoli pomoc jsou to kočičky bez domova které na svůj lepší osud teprve čekají a než se dočkají je toho hodně co potřebují.
Děkujeme a prosíme i za sdílení . Bez Vás to opravdu nejde.

 

 bazarkt-page-001.jpg