Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přímo u dveří útulku - vyhozený náháček

6. 8. 2018

Dnešní dárek - u dveří do útulku v tomto horku, volně sedící tato bezsrstá kráska / krasavec - je vzteky bez sebe, tak ho necháme uklidnit, než budeme zjišťovat zda jde o kočičku či kocourka, u sebe jako dědictví záchudek a stelivo. Jen tak, bez jakéhokoli zajištění kočičky. Už asi ani nebudeme komentovat.
Toto zoufalé stvoření rozhodně nepatří do útulku, přítomnost ostatních koček, které pouze vidí, nese hodně zle, stejně jako to co ji její lidé udělali..
Naše paní doktorka kontaktovala milovnice tohoto plemene, dají vědět, pokud by u nich domov najít nemohl, budeme akutně potřebovat alespoň dočasku, spíše ideálně rovnou domov.
Jednoho majitele kočky která omrzela děti, jsme dnes odmítli, protože opravdu není místo, v sobotu jsme i přes stop stav přijali kočku se čtyřmi koťaty v akutním ohrožení, dnes jsme pána odmítli a nejspíše od něj je tento dárek. Smutné na tom je, krom toho co dokázal udělat své kočce, že ho sem poslala jiná nezisková organizace, která dobře ví, nejen že máme stop stav, ale také kolik se nás o 94 přítomných koček stará . I to už bez komentáře, stává se pravidlem.
Jen držíme tlapky ať se pro toto zlomené stvoření najde řešení, protože tady se utrápí.

 

 

spynx.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

spynx-2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

spynx-3.jpg