Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosíme moc, návštěvu u kočiček je nutné si předem domluvit

5. 4. 2017

Šance pro kočku z.s. v Sušici znovu moc prosí všechny návštěvníky o pochopení a respektování faktu že návštěva je možná pouze po předchozí dohodě na konkrétní den a hodinu.
Krom toho že není možný pohyb osob po objektu bez našeho doprovodu, nejsme tady pořád. Kastrujeme volně žijící kočičky, musíme na veterinu, či prostě něco zařídit, stejně jako každý z Vás. Kočiček je hodně, práce s nimi ještě víc a není možné přijít když máte čas Vy a nerespektovat, zda je to i náš vol...ný čas nebo čas který Vám můžeme věnovat. Na péči o všechny kočičky jsme jen dvě a péče o chlupáčky je na prvním místě
Dnešní neohlášená návštěva ve chvíli kdy mám ochrnutou Sašenku venku z klece, kdy ji v klidu potřebuji udělat vše co je nezbytné právě proto že je ochrnutá....Není možné ji jen tak dát zpět a běžet honem z druhého patra otevřít. Není ani možné v takové chvíli vzít telefon, je třeba opravdu naprostý klid . Krom toho je to třeba právě jako dnes chvíle, kdy kočičky dostali krmení a potřebují se všechny najíst. Máme i plašánky a ti jí bohužel poslední, až tam nejsou jiné kočičky a lidé. Když Vás tam přivedu prostě nebudou jíst. Proto je třeba hledat čas který vyhovuje nám, potažmo kočičkám.
VĚŘÍM ŽE KAŽDÝ KOČKOMIL TO POCHOPÍ A BUDE RESPEKTOVAT. JE MI LÍTO POKUD NE, PROTOŽE KOČIČKY JINAK NÁVŠTĚVY MILUJÍ, JEN I NA TU NAVŠTĚVU MUSÍ BÝT TEN SPRÁVNÝ ČAS.
Děkujeme

hromadka.jpg