Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sašenka hledá virtuální páníčky

1. 5. 2017

Alexandraalexandra.jpg
 

Sašenka je mladá kočička, která je zřejmě po napadení psem či po  jiném úrazu ochrnutá na zadní tlapky a není schopna sama použít záchůdek, takže se musí dvakrát denně manuálně vyprazdňovat.  Má problém s inkontinencí stolice a moči a potřebuje intenzivní péči během celého dne.
Sašenku jsme odvezli při kastracích koček, kde nám ji její bývalá majitelka předala s tím, ať ji necháme utratit. Toto rozhodnutí je vždy výhradně na veterináři, a pokud kočka netrpí bolestmi či stavem v jakém se nachází, vůbec to nepřipadá v úvahu. Nehledě na fakt že bych chtěla vidět, kdo by dokázal kočičku s tak pronikavým hlubokým oddaným pohledem poslat za duhu, přesto že jde o finančně velmi náročnou kočičku.

Po prodělaných vyšetřeních je jasné že Sašenka má trvale poškozenou míchu a na tomto stavu nelze nic změnit. Sašenka sama je zcela spokojená se stavem v jakém se nachází, hlavička a srdíčko fungují stejně jako u ostatních, takže z pohledu Sašenky naše péče o její hygienu prostě patří k životu a ona sama miluje lidskou společnost, chce se mazlit, hraje si velmi ráda a ještě raději papá dobroty.

Právě proto, že se jedná o kočičku velmi finančně náročnou, dovolujeme si Sašenku nabídnout do virtuální adopce a to i přesto, že již jedny virtuální rodiče má. U každé kočičky může být virtuálních páníčků více, ale u Sašenky je to opravdu nezbytností.

Pokud by jste tedy chtěli pravidelně pomoci s náklady na péči o Sašenku, kontaktujte nás a staňte se jejími virtuálními páníčky. Budeme opravdu moc vděční.  Pomůže i sebemenší pravidelný příspěvek. Sašenka je krásná kočička a naši lásku a starostlivost si jistě zaslouží.

Všem minulým a snad i budoucím přispěvatelům moc děkujeme.