Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoce i pro kočku

9. 12. 2017

V péči spolku Šance pro kočku z.s. je v současné době 94 kočiček, pro které by byl nejhezčím vánočním dárkem nový dobrý domov. Je jasné, že všechny ho na vánoce nenajdou, některé bohužel nikdy. Kočkám jako takovým, je asi vcelku jedno, jsou li vánoce či ne, chtějí človíčka co pohladí, co si s nimi bude hrát a něco dobrého, každý den.
Nám, kteří se o ně den za dnem staráme, to jedno není. Máme je rádi a chceme aby toto období bylo pro ně hezké a výjimečné..., stejně, jako to vy chcete pro členy své rodiny.
Většina z nich má za sebou hodně zlého a je čas aby poznali, že život může být a je i příjemný. Pomůžete nám udělat jim hezké svátky? Pomůžete nám napravit dojem, který si mnozí z nich o lidech vytvořili?
Za vaši pomoc kočkám bez domova budeme vděčni, věřte že si ji zaslouží.

Kde a jak tedy můžete pomoci
Ti z Klatov a okolí, mohou pomoci nákupem v našem charitativním krámku na vánočních trzích v Klatovech a to 10.12 a 17.12 od 9.00- 17.00 h.
Pokud chcete darovat krmivo či vše potřebné pro péči o kočičky, jako každý rok mají kočičky své dárkové krabice přímo u nás v útulku a vaše dárečky obdrží na Štědrý den.
Pro ty kteří nevědí - útulek Šance pro kočku se nachází přímo v Sušici, Hrádecká 493, s ohledem na velké množství kočiček a jiných povinností poprosíme o dohodnutí termínu telefonicky alespoň den předem, na tel.731 241 782, v současné době jsou návštěvy po dohodě možné pouze odpoledne v 15 h.
A pro ty z blízka i daleka, od 15.12. můžete plnit přání nejen našich, ale všech útulkových kočiček v největší charitativní sbírce - Kočičí přání.
Žádná pomoc není malá a každá je velikou pomocí.
Děkujeme

Fotka uživatele Šance pro kočku  z. s.