Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vánoční zázrak pro zlomenou Žofinku

20. 11. 2017

Prosíme o Vánoční zázrak pro zoufalou a smutnou Žofinku

ŽOFINKA

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Jedna z nejbolestnějších věcí, která se může ve vztahu kočka a její člověk stát, je úmrtí jednoho z nich.
Žofinka má za sebou právě tuto skutečnost, přišla o milovanou paničku, o domov a jistotu kterou ji vše dohromady dávalo.  Žofinka je u nás naprosto zoufalá. Byla zvyklá na klidný domov, který sdílela jen se svou paničkou. Byla zahrnuta láskou, každodenní pozorností a péčí jen pro ni. A najednou je všechno pryč... Vůbec netuší co se děje. Zhroutil se jí celý dosavadní šťastný život a s tím současným se nemůže smířit. Není tu její milovaná panička, aby ji pohladila a utěšila, najednou je v úplně jiné místnosti se spousto jiných kočiček, kterých se bojí, protože nikdy jinou kočku kolem sebe neměla. A tak veškerý čas tráví schovaná za sedačkou, kam ji musíme dávat i jídlo. Její bolest a zmatenost se začíná projevovat formou agrese, což je sice lepší než letargie, ale je to strašlivá škoda u tak mladé a před tím mazlivé kočičky. Žofinka u nás nesmírně psychicky strádá a máme o ní opravdu strach.
Žofinka již prošla všemi potřebnými karanténními procedurami a může do nového domova. Žofinka, krásná, hodná a moc a moc nešťastná, zoufale hledá rodinu a svého človíčka, který pomůže zahojit rány na dušičce po odchodu milované paničky. Potřebuje klidnou domácnost, kde bude opět opečovávaným jedináčkem, trochu času na aklimatizaci a pak to bude opět veselá a mazlivá kočička jako předtím.

Moc za Žofinku prosíme, pokud uvažujete nad pořízením kočičky, Žofinka je krásná a bude pro Vás tou NEJ parťačkou na celý život.

Jediná "pořádná" fotka Žofinky při příjmu

zofi1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od té doby se schovává za gaučem

zofinka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A hrozně se bojí

zofinka1.jpg