Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všichni za jeden provaz

3. 8. 2017

Když dojdou síly lidem, kteří se léta starali o kočky, nemohou prostě říct „my s tím končíme a na shledanou“. Vždy to znamená, že někde zůstanou desítky (někdy stovky) koček, o které se nemá kdo postarat. A právě to se stalo ve Felce Louny. Díky komunikaci s okolími organizacemi a jejich vstřícnosti, kočkám nehrozí, že by zůstaly o hladu a na ulici. 48 zvířat už se ujal Azyl Lucky, nyní se jedná o přerozdělení části zvířat do péče okolních organizací. To vše v nejvyšší kotěcí sezóně, kdy by útulky stejně měly plno a práce nad hlavu.

Co pomůže nejvíce? Adopce. Každé uvolněné místo v depozitu je úlevou a velkou pomocí. Podívejte se do nabídky, určitě vás některá micka chytne za srdce: http://www.azyllucky.estranky.cz/clanky/nabidka-kocek/

A co si budeme říkat, skoro padesát koček najednou navíc je obrovská finanční zátěž. Každá koruna od vás se počítá. Tento projekt je výjimečný, finance se budou průběžně vybírat i před jeho splněním a Azyl Lucky je dle potřeby použije na veterinu, krmivo a pomoc dalším depozitům, které odeberou kočky od zrušeného útulku. My z Kočičího přání se moc přimlouváme! Nejde o pomoc jen jedné organizaci, na to je to příliš velké sousto, je čas na to táhnout všichni za jeden provaz.

VŠICHNI ZA JEDEN PROVAZ ZDE!!!

000.jpg