Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky návštěvy Janouška a Sašenky v Praze

27. 4. 2017

700 Km pro Janouška a Sašenku.
Dnes bohužel nemáme zprávy jaké jsme si moc přáli a doufali v ně. Sašenka kočička s andělským pohledem a duší má za sebou důležité neurologické vyšetření dle kterého je bohužel mícha trvale poškozena a není naděje na změnu tohoto stavu. Může dojít k mírnému zlepšení do 3 - 4 týdnů ale na ochrnutí se již nezmění nic. Znamená to tedy že budeme hledat možnosti a způsoby jak Sašence život i s tímto handicapem co nejvíce zpříjemnit a zkvalitnit a protože Sašenka samotná je moc šikovná kočička která dokáže být šťastná i takto, určitě to má smysl a je dobré vědět na čem jsme..
Janoušek má potvrzenou sušickou diagnózu, diabolky jsou tak moc hluboko že jejich odstranění je veliké riziko a mohlo by víc uškodit než pomoci. Přesto se dnes na klinice snažili diabolky odstranit i z problémových míst ale pro veliké riziko od toho ustoupili během operace . Janouška ke všemu trápily zoubky tak mu kvůli tomu že už stejně byl pod narkózou rovnou vytrhli hned 5 najednou.
Důležité je že oba jsou už doma u nás, Janoušek se snad poprvé co u nás je po příjezdu velice zajímal o Sašenku, slupnul svoji oblíbenou kapsičku a říkal že na jednoho i když obrovského kocourka toho bylo až až a spokojeně usnul. Sašenka se hned přidala a zítra bude zase lépe.
Obrovské poděkování panu Karlu Šmrhovi který kvůli těmto dvěma najel 700 km a strávil za volantem 9 h a uhradil oběma honorář za veterinu a Mvdr. Markovi Kubátovi který udělal co je v lidských silách, maximálně a citlivě se snažit co nejvíce pomoci včetně sníženého honoráře.
Moc děkujeme

 

 

Fotka uživatele Šance pro kočku  z. s.

 

Fotka uživatele Šance pro kočku  z. s.

 

Fotka uživatele Šance pro kočku  z. s.