Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendové zprávičky z Žíkova

19. 3. 2016

Dnes pro naše kočičky doktorský den, hlavní dobrá zpráva kontrola Goliáška dopadla moc dobře, tlapička se dobře hojí, otok výrazně ustoupil a vypadá to že by se mohlo podařit tlapičku spravit, do dnes měl ATB, tak je otázka jak bude dál pokračovat bez nich, naději má velikou.
Pája, Dešenické koťátko naproti tomu dnes ráno vypadalo jako po mozkové příhodě, určitě jde o neurologický problém má nasazenou léčbu moc držíme tlapky ať léčba zabere.
Vakcinace dnes podruhé Edík, Maruška a Terezka a pokud nenastane negativní rekce budou zařazeni do nabídky k umístění, poprvé se naočkovali Ládínek, Čerťulka, Jonášek a Matýsek všichni téměř vzorní až na Matýska.
Kočička přijata včera je po kastraci jde o dvouletou kočičku, moc hodná jen se zdá že má chronické potíže s oušky po prodělaných zánětech, zítra odjíždí do dočasné péče k jedné z našich členek.
A moc milou návštěvu jsme měli odpoledne Lucinka / od Venouška / jela po kastraci na kontrolu a vyndání stehů , tak se svými podnájemníky přijela ukázat, byla moc hodná ale netrpělivá a je to velká krásná slečna.