Jdi na obsah Jdi na menu
 


Absolutní STOP STAV!!!

26. 7. 2016

Je mi neskutečně smutno a teskno z lidí, díky kterým tato nevinná koťata trpí a budou trpět. Jejich čtyři maminky jsme vykastrovali a vypustili zpět do lokality kde žijí, 11 koťat je od včerejšího večera v dočasné péči, Jsou v mnohem horším stavu než podzimní Dešenická koťata, která dodnes podstupují léčbu, už celých 9 měsíců, přes fakt že byly zhotoveny testy a a léky stanovené diagnostickou laboratoří se míjí účinkem. Jen proto že někdo nekastroval, množil a koťata nekrmi...l a neléčil. Ale ony přece ničí nejsou.....Ony vlastně ani nikde nejsou, to přece útulky si zveličují situaci kolem nechtěťánek, protože opuštěné kotě nenajdete alespoň podle některých ...Tak tohle je naše včerejší Fata morgána, další tři koťata s maminkou na Klatovsku řešíme dnes, další v Nepomuku, také zkoušíme řešit....
Rezáček z Klatov je dnes na kastraci a protože už mu vyprchal čas a nikdo se neozval ani kvůli dočasné péči, bude muset vydržet po dobu karantény u nás v karanténní kleci.
Zbývá dohledat čtyři koťata, která by tam ještě měla být a odchytit uděláme co jde.
Zázraky ale opravdu neumíme a tak moc poprosíme pokud naleznete kočku , kotě, zvažte zda nemůžete pomoci, zda u Vás skutečně není místečko, kde by mohlo, mohla přečkat karanténu nebo zda nevíte o někom kdo by mu mohl poskytnout domov.
Tímto jsme se dostali do situace Stop stavu a už můžeme řešit je kočku v bezprostředním ohrožení života a i to velmi komplikovaně.
Děkujeme za pochopení

 

Náhledy fotografií ze složky zubožená koťata