Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aukce pro Bellinku byla ukončena - děkujeme

16. 7. 2016

AUKCE UKONČENA! Moc děkujeme všem, byli jste jako vždy úžasní!
Všichni výherci obdrží během víkendu soukromou zprávu s částkou a číslem účtu, po připsání peněz na účet jim budou vyhrané věci zaslány.
Všichni výherci budou označeni, mělo by jim přijít tedy upozornění, tedy alespoň těm, kteří označení cizí osobou nemají zablokované. Koho nemám v přátelích, ať kontroluje složku Zprávy - Žádosti zpráv, případně raději i Zprávy - Více - Filtrováno, kontrolujte zprávy nejen na mobi...lu, ale i na počítači, na mobilu se prý zpráva od někoho, koho nemáte v přítelích, nezobrazí. Zde fotonávod, kde zprávy hledat...
https://www.facebook.com/sanceprokocku/photos/…
Někdy pomůže taky otevření mého profilu
https://www.facebook.com/katerina.vesela.102 a kliknutím na Zpráva se otevře okno a v něm zpráva ode mě.
Kromě adresy poprosíme poslat i telefonní číslo, aby se mohlo uvést na poště při poslání balíčku, pak každému od pošty přijde sms s informací o doručení balíčku. Stává se totiž velice často, že pošta nenechá zprávu o uložení balíčku na poště, vy tak o balíčku nevíte a po určité době jej pošta pošle zpět do útulku. Musí se pak odesílat znovu a s tím jsou samozřejmě spojené další zbytečné náklady.
Balíčky jsou odesílány jak nejrychleji to jde, ale posílá je paní majitelka útulku, takže někdy to trochu trvá vzhledem k tomu, kolik je v útulku v současné době chlupáčků a kolik času zabere péče o ně. Děkujeme za pochopení a trpělivost.
Kdo bude chtít osobní věci převzít na Žikově, může po domluvě s paní majitelkou
Hana Fuksova

Pokud se budete domlouvat na převzetí a placení přímo s Hankou Fuksovou, napište mi to prosím, ať v tom není zmatek a neuvádím vás pak mezi těmi, co ještě nezaplatili.
Pokud nemůžete věci hned zaplatit, přes soukromou zprávu lze dohodnout odklad zaplacení. Pokud se někdo neozve a věci nezaplatí do 1 měsíce, bude daná věc nabídnuta dalšímu dražícímu, pokud byl dražící pouze jeden, bude dána do další aukce. Děkujeme moc za pochopení, dochází totiž často k tomu, že se pak nezaplacené věci hromadí a nikdo se k nim nehlásí a je to škoda, někomu jinému by udělaly radost Děkujeme!!! Kateřina Veselá