Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bellinka - informace k nadcházející operaci

22. 7. 2016

Pro Bellinku byla uspořádána poslední aukce.

Informace pro všechny dražící v poslední žikovské aukci: všechny balíčky těm, jejichž platby jsou k dnešnímu dni připsané na účtu, byly odeslány. V nejbližších dnech se tedy můžete těšit na své vydražené věci
Odkaz na transparentní účet zde:

https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2000952043

Všem moc a moc děkujeme!!!

Operace Bellinky

Operace se musela odložit protože nám paní doktorku pokousal pejsek, dnes jede Bellinka na vyšetření a pokud bude vše v pořádku čeká ji zítra operace. Určitě dáme včas vědět.

 Belinka je naštěstí naprosto v pořádku, v noci si byla odpočinout na veterině, dnes ji čeká RTG a pak konzultace s ortopedem, podle výsledku se potom bude operovat buď u Švejdů, ve Strakonicích nebo Písku záleží na rozsahu poranění. Bellinka všem moc děkuje, že na ni myslí a už se moc těší až to bude za ní, aby mohla zase zlobit Karličku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELLINKO DRŽÍME VŠECHNY PALCE!!!

 

Bellinka z veteriny moc zdraví všechny své příznivce a moc děkuje za držení palečků a pomoc kterou jste ji poskytli.
Dnešní vyšetření odhalilo krom vykloubené kyčle poraněnou pánev.
Takže v tuto chvíli se musí Bellinka úplně dohojit a zhruba za pět týdnů ji čeká operace, při které bude nutné zresekovat hlavici kyčelního kloubu. Všichni věříme že vše dobře dopadne a Bellinka bude řádit jako před nehodou.
Jisté je jedno, protože Bellinka v době nálezu čekala pět koťat, kdyby nebyla včas odvezena a kastrována, dnes už by byla za duhovým mostem protože donosit a porodit koťata by s poraněnou pánví, samozřejmě nezvládla.Je to šikovná holka a moc a moc děkuje své virtuální mamince Evě Desenské za záchranu.