Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bleška z Nýrska

30. 7. 2016

Bleška je už nějakou dobu v dočasné péči, pokud by někdo měl návrh krásného jména pro krásnou kočičí holčičku sem s ním, jen si tentokrát bude vybírat dočasková teta, která se o ni stará
Bleška se objevila v Nýrsku v se zlomeninou pánve a plná blešek viz zprávička dočaskové tety.
,,Ta první fotka je hned po příjezdu z veteriny a po dvouhodinovém koupání, kdy jsme spolu topily blechy. Kdyby jí paní nesebrala té kuně, tak by pro ni zakousnutí od kuny bylo vysvobozením. Zlomen...inu pánve jí neudělala kuna, ale někdo ne něco. Byla opravdu děsivě zablešená, už byla dost apatická, bleďoučká. Těch blech byly fakt mraky, zažila jsem hodně zablešenců, ale tohle opravdu bylo děsný. Jen jsem ji držela na ruce pod tekoucí vodou a blechy odtékaly proudem. Byla naprosto odevzdaná, ani nepípla, naopak si občas broukla. Pár dní už se na nohu postaví a občas ji použije i správně.
Je to bojovnice. Má o trošičku staršího kámoše, který taky vlekl nožku za sebou a už je fit, tak ji školí
Nechám si ji u sebe minimálně do doby než se úplně uzdraví. Tak si nedělej starosti, kam s ni
No a asi by potřebovala lepší jméno, je opravdu krásná, ale na ní bylo víc blech než kočky .....
Ošetření na veterině jsme zaplatily jako K.K. a dál budu hradit sama a nic nechci a tím případná debata o financování končí. A jsem ráda, že můžu alespoň takhle pomoct.
Měj se moc hezky a pozdravuj doma. J.
Moc děkujeme úžasné dočaskové tetě Jitce která se o naše kočičky stará vždy vzorně a za své a zlobí nás že od nás nic nechce, a Klatovským Kočkám za pomoc.