Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další vyhozená koťata

26. 7. 2016

Dva kočičí kluci vyhozeni z auta v Částkovech, už ani nemám sílu komentovat. Další katastrofa v podobě 15 koťat, kterou se snažíme řešit a koťatka z klatovska zakoupené s nemovitostí, S novými majiteli jsme dohodnuti že kočičku necháme vykastrovat a nechají ji tam žít , koťátka tam zůstat nemohou jsou na nepřístupné půdě, samotná se ven nedostanou, navíc hrozí, že jak porostou budou chtít následovat maminku a spadnou z velké výšky.
Stále nemá kam jít rezáček z Klatov, včera se navíc vrátil s kousancem na ocásku, už je i pro něj za pět minut dvanáct. Naposledy poprosíme o dočasnou péči pro tohoto kocourka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prosíme, pokud máte rádi kočky a chtěli by jste pomoci, přečtěte si o Dočasné péči. To je to co může pomoci zachránit spoustu kočičích životů...Sebevíce peněz (i když ty samozřejmě také nemáme) nepomůže, když není chlupáčky kam umístit. A k nám už se nevejde ani tlapka!!!! Prosíme, když nemůžete vzít koťata k sobě vy, zkuste se poptat po kamarádech a známých, vysvětlit co je Dočaska....Třeba by někdo mohl poskytnout na dobu určitou azyl!!!

Děkujeme