Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kočičky jak noc černé...

14. 7. 2016

Hned tři černé kožíšky našly včera domov.

Ládínek a Kominíček

Do nového domova v Domažlicích, dnes odjela velmi silná dvojice černoušků, Ládínek a Kominíček. Dobrý nový domov udělá radost vždy, jde-li o handicapovanou kočku, nedá se to moc popsat. Do nového roku Vám letos přál hodně štěstí Kominíček, kocourek který byl nalezen u mrtvého brášky s traumatickou kýlou a přeraženým nosem, zranění způsobená lidmi, zranění která přežil jen Kominíček díky paní Daně Machuldové která ho zachránila.
Dnes tedy chceme z celého srdce popřát všechno štěstí světa Kominíčkovi a Ládínkovi, na celý dlouhý a už jen šťastný život. Oba si ho zasloužíte a věřím že budete mít. Pro kluky si přijela paní která vždy černou kočku chtěla a nikdy neměla, nyní je už pořád doma tak si svůj sen splnila. Po včerejší zprávě o Vločce ještě donutila manžela zasíťovat balkon, doložila fotkami a vydala se na cestu. Kocourkové budou jen doma, kluci jsem si jistá, že tady je to opravdu to pravé a moc Vám to oběma přeji. Ještě jednou moc děkuji za domov pro oba, Kominíček tuhle změnu přivítá, ve větší skupině koček se už necítil tak dobře, jako dříve, když jich bylo méně. Ládínka zná a jsou kamarádi, tak určitě nebude žádný problém. Moc veliká radost a budeme netrpělivě čekat zprávu, protože tady budou oba, moc chybět. Veliké děkuji paní Jurečková.

 

Olinka

 

 

 

 

Další pro koho je 13. 7 . šťastným dnem je včera přijatá Olinka. Olinku jsme nechali vykastrovat a dnes si ji vzala domů její nálezkyně které se po ní od včera moc stýskalo, dovezli jsme ji domu a nespustila z paničky oči a bylo vidět že obě jsou rády že jsou spolu. Moc děkujeme.

 

Náhledy fotografií ze složky Ládínek, Kominíček, Olinka