Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ouško má domov

23. 7. 2016

Do ,,rodiny,, ledvinářů jsme byli nuceni přidat kocourka Ouška, bohužel projevuje příznaky, které provází kočičku poslední fází tohoto onemocnění. Hubnutí, únava, nechutenství a nezaměnitelná poloha u misky s vodou....
Ouško neměl hezký život. Od jeho původních majitelů jsme vždy slyšeli jen táhni ty h...... a kočičí křik a úprk .Koneckonců tyč kterou vždy nejspíš i preventivně dostali jejich zvířata byla vždy v pozoru připravena u vchodových dveří. Domluvy hrozby nic platno a když jednoho dne zůstal bez pomoci ležet u našich dveří, opravdu nešlo ho tam nechat. Hledal pomoc, našel ji a dostal.
Původně byl u nás na půl úvazku, chodil do bytu a ven jak chtěl. Pak asi zmoudřel, kdo ví a zůstal na stálo, nechtěl nikam jít, chtěl být někde, kde je jídlo, protože doma ho nedostal, kde je klid a kde je někdo komu na něm záleží.
Vzorně ho podporovala virtuální maminka
Martina Nedvědová Rybínová a Ouško si svůj nový život užíval.
Nemoc kterou Ouško onemocněl vyléčit nejde a tak chceme pro Ouška alespoň to co nikdy neměl, domov. Dnešním dnem si tedy Ouška adoptujeme aby alespoň nyní měl svůj domov. Mnoho se pro něj nezmění, stejně bydlí s námi a spí se mnou v posteli ale my víme, že kočky vědí a chceme aby věděl že má jako jediný z těch desítek kočiček u nás domov a doufáme že s námi bude ještě hodně dlouho .
Ještě jednou moc děkujeme virtuální mamince za stálou pomoc a podporu.