Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomoc pro koťata v nouzi...

18. 7. 2016

Předběžně hledáme pomoc pro tato koťátka v Sušici, Klatovech a okolí, zatím bezprizorní a drží si od lidí odstup, nehledáme kotelnu nebo stodolu, to už většina našich příznivců ví, hledáme domov, který bude bezpečný a se vším co k němu patří. Maminka zatím koťátka přikrmuje, ale současně je vodí ke kočkomilům na baštu, problém je že jde o chatovou oblast a chaty prostě jednoho dne osiří.
Pokud jste ochotni pomoci trvalým milujícím bezpečným domovem nebo dočasnou péčí, dejte nám prosím vědět. Z nejednoho plašánka se stane mazel a z mazlíka se klidně může vyklubat plašánek. Je to vše o pochopení a respektování kočičí povahy, a ochotě ji bez podmínek přijmout a spoustě trpělivosti.

Přidáme dva příklady od nás, Maruška kotˇátko od Šišulky je umístěná už dlouhou dobu, má vzornou péči a milující lidi protože každý jiný by ji už minimálně vrátil ne-li vyhodil, a je zní plašan terorista.
Samuel kocourek z Tupadel, plašan kterého byl i u nás v místnosti problém odchytit podběrákem, kdykoli byla třeba veterina, a dnes je to největší mazel, který se sápe po každém i cizím pro pohlazení.
Nikdy nevíte zda zvítězí zkušenost s lidmi nebo geny třeba předků o kterých nevíte nic.


Jisté je jedno ,bezprizorní koťata potřebují pomoc, protože jednoho dne je opustí i máma a samotná si neporadí.
Pokud tedy jste ochotni pomoc nabídnout prosíme promyslet vše a teprve pak jednat.

Děkujeme
Kontakt:utulekzikov@seznam.cz. tel.:731 241 782