Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomozte prosím kočičím 14 letým veteránům najít domov kde důstojně dožijí svůj život...

16. 3. 2017

A znovu naléhavá prosba o pomoc....
Není toho mnoho, co úplně zničí život několik let šťastně žijícím kočkám. Nemoc a úmrtí milovaného člověka, s tím spojená ztráta domova a klidu to je určitě jedna z nejhorších věcí které se ve vztahu člověk a jeho mazlíček mohou stát.Bohužel se stávají a nikdo nemáme moc šancí s tím něco udělat. Pokud jde o starší kočičky je situace ještě horší, krom toho že není mnoho těch kteří jsou ochotni poskytnout domov, starší kočičky jsou stejně jako starší lidé mnohem citlivější, mnohem hůř snáší změny a mnohem hůř se s takovou situací vyrovnají.
Moc a moc poprosíme o šanci pro tři kočičky, kterých se vše výše zmíněné týká.Jde o kočičky 13,5 a 14,5 let dva kocourky a jedna kočička kterým velmi vážně onemocněla panička a již není schopná se o kočičky starat, tráví mnoho času po nemocnicích a její stav je vážný s nedobrou prognozou.
Pokud se nenajde nikdo kdo jim poskytne domov v krajním případě budou muset do útulku a to je pro kočičky tohoto věku, zvyklé celý život jen v bytě situace kterou vůbec nemusí zvládnout a velmi často ji nezvládnou.
Proto moc porosíme o pomoc se sdílením za sebe ideálně hledáme domov pro všechny tři současně i tak ztrácí mnoho ať si tedy zůstanou alespoň navzájem. Pokud se tento velký zázrak nepodaří pak alespoň hledejme jednotlivé domovy ať mají šanci důstojně a s láskou prožít zbytek života.
Kontaktujte nás prosím na
e mail:utulekzikov@seznam.cz,
tel.:731 241 782


Prosíme a děkujeme za sdílení