Jdi na obsah Jdi na menu
 


Útulek nekončí, pouze jsme se přestěhovali!!!

15. 3. 2017

V Čechách se zřejmě nejlépe daří fámám a desinformacím, tak tedy pár informací, uvedených na pravou míru.
Během posledních týdnů se nám vrší telefony lidí s tím ,co bude s kočičkami, když útulek končí......
Tak já Vám nevím, jak má takový útulek končit, provozují ho teprve 17 rok a vážně mne nenapadá jak.
Já si sice milionkrát řeknu že už dost, ve chvílích kdy padáme únavou , kdy prohrajeme boj o život některých našich tlapiček, ve chvílích kdy jsme konfrontováni s lidskou... zlobou, zášti, hloupostí nebo krutostí. ...
Jsem si jista že všichni útulkaři vědí, o čem mluvím , proto že to důvěrně znají . Tahle činnost se totiž nedá vysvětlit, je to na úkor všeho, rodiny, přátel a tzv. normálního života. Je to od nevidím, do nevidím, bez volna, dovolené, bez svátků, prostě bez běžného života, s tím že za to nemáte žádné peníze , jak si někdo myslí, ale naopak spoustu a spoustu vlastních peněz do nich investujete. Protože kočky platí něčím, co je k nezaplacení ,upřímnosti, důvěrou a velkou spoustou lásky a proto, že to potřebují.
Neumím to popsat, ale stačí mi minuta u koček a únava, vyčerpání a odhodlání se vším končit je pryč.
Nevím jak si někdo muže myslet, že skončit je možné. Nevím kdo by se postaral o těch momentálně 80 kožíšku ,ale někdy i o mnohem víc. Konkrétně my nemáme jediného dobrovolníka na pomoc u kočiček, spolek či útulek který by mohl přijmout naše kočky či naše počty koček, neznám. ....
Jsem jen dohodnuta s nejbližšími, aby ve chvíli, kdy mi přestane být lito jedné jedině odchozí kočky vstali a pořádně do mne kopli , že je  čas skončit, protože jsem přesvědčena ze právě to je chvíle, kdy se skončit má.
Zatím taková chvíle nepřišla, takže
Ne, útulek nekončí, jen se přestěhoval na jiné místo se stejnými kočičkami, lidmi kteří se o ne starají, lidmi kteří pomáhají a jistě i těmi kteří škodí.


Znovu tedy adresa útulku Šance pro kočku z.s
Hrádecká 493, Sušice

vitaci-cedulka.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jedina změna je, že návštěvu je třeba domluvit předem, kočičky mají jedno patro, ale zbytek budovy je v rekonstrukci a i s bezpečnostních důvodů , není možný volny pohyb osob po objektu.
Děkujeme za pochopení