Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mourinka Micinka prosí o šanci a domov...

1. 7. 2017

Dvouletá Micinka, prosí o šanci a o domov...
Micinka je dvouletá kočičí dáma, která byť mladá, zatím v životě mnoho štěstí, nemá.
Z jednoho pražského útulku, byla adoptována rodinou, která se jí po určité době zbavila s tím, že mají alergii.
Na Micinku se život malinko pousmál, její rodina ji předala dál a Micinka, našla domov na Srní. Dva měsíce bylo vše v pořádku, po dvou měsících se něco stalo, co, ví asi jen Micinka samotná a Micinka napadla své lidi, pejska, se kterým před tím neměla vůbec žádný problém, vnoučata...
Sem tam nějaký kousanec a škrábanec je běžná věc, ruce které jsem viděla svědčí o vážnějším problému, který Micinka má.
Když je sama se svým člověkem, je vše v pořádku a je to hodná mazlivá kočička, jiná zvířata a děti nejsou pro Micinku vhodná společnost.
Hledáme zkušeného kočkaře, se srdíčkem na pravém místě, který by mohl pomoci a byl schopen rozpoznat blížící se problém a adekvátně reagovat. Rodina která se Micinky ujala, ji nechala naočkovat, vykastrovat, a zatím je stále u nich, ale jsou prázdniny a koncem července přijedou ještě mladší vnoučata, než ta která už na Srní byla. Určitě lze pochopit obavy o zdraví vnoučat a tak Micinka hledá nový domov, který by byl takový, jaký ji neznejistí a jaký si zaslouží, zažila toho už dost.
Snažíme se získat informace o jaký útulek se jedná, protože jsme si jisti, že by chtěli vědět, co Micinku potkalo. Ale to Micince nepomůže, vrátit se zpět do útulku je to poslední co potřebuje. Potřebuje klid, rodinu, velkou spoustu trpělivosti a lásky. Moc prosíme, pomozte nám ji pro ni najít.
V původní rodině žila Micinka pouze uvnitř, nyní na Srní, s možností chodit do zabezpečené zahrady.
Prosíme a děkujeme za sdílení a ochotu pomoci udělat jednu nešťastnici, zase hravou a šťastnou kočičkou.
Kontakt : Šance pro kočku z.s.
Hrádecká 493, Sušice
tel.: 731 241 782
e mail: utulekzikov@seznam.cz