Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše nešťastná Štěpánka

18. 6. 2017

Štěpánky stres z ostatních kočiček se stále nelepší!!! Opravdu nikdo nemůže této krásce pomoci? K lidem je moc hodná a mazlivá, jen ostatní kočičky ji opravdu vadí. Prosím sdílejte příběh Štěpánky, čím více lidí ví, tím větší šance, že se Štěpánka dočká šťastného domova, kde bude moci bydlet bez neustálého stresu jako jediná kočička.

Štěpánka

Narození: 2013
Kastrace: Ano
Očkování / odčervení: Ano/ Ano

Štěpánka byla nalezena v Nýrsku, kde do ní lidé kopali, přesto že byla čerstvě po porodu 5 koťat a nebyla schopna se bránit….

To vše už má za sebou, vzorně odchovala svá koťata, na to co jsou lidé schopni udělat už zapomněla, odpočinula si v dočasné péči a momentálně je u nás. Je to krásná kočička, s nádhernýma očima, moc hodná mazlivá a bohužel také nešťastná. Bojí se ostatních koček a musí žít v místnosti, kde jich je 22.

Nejdříve trávila několik týdnů jen za sedačkou, nyní je sice na sedačce, ale stále schovaná pod dekou a každá kočka, která projde kolem ji děsí. Když přijdeme, vykoukne hlavičkou a chce jíst a hladit a mazlit se jako každá jiná kočička, ale strach z koček je moc veliký a po našem odchodu zase zalézá do úkrytu.

Není to příjemný život a u nás jinou volbu bohužel nemá. Proto akutně hledáme domov, kde by mohla žít šťastně, jak si zaslouží. S ostatními kočkami měla problém i v dočasné péči, takže hledá domov bez kočičích kamarádů, Štěpánka je solitér a bude opravdu šťastná jen jako kočičí jedináček. Najde tato tříbarevná kráska svou rodinku, které bude moci ukázat svůj šarm a rozdávat lásku a štěstí?

Věděli jste že: 

 

Tříbarevná kočka = nejvyšší kočičí bohyně: klasická trojbarevná kombinace bílé (panna), zrzavé (rodič, matka a otec) a temně černé (barvy magie). Tato barva je spojovaná s trojitou bohyní.
Přinášejí extrémní štěstí.

 

FOTOALBUM ŠTĚPÁNKY ZDE.