Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podali jsme trestní oznámení na neznámého pachatele

20. 7. 2017

I tak...
Ve stavu naprosté nouze kdy jsou kočky a karanténní klece už naprosto všude, dáte Stop stav protože už není kam.
Někteří ho pochopí po svém, přijedou s kočkou v náručí a nechápou že opravdu nemůžete...
Auto nachystané k okamžitému odjezdu, proč pochopíte až jsou pryč a volají Vás řemeslníci, že tady kočičku vyhodily s nadávkami, za které by se styděl nejeden dlaždič.
Následovalo dvouhodinové hledání, protože v místě kde je náš útulek, by kočičku přejelo první auto. ...Po dvou hodinách si můžeme oddechnout, vyděšený tak půlroční kocourek vylezl z křoví a dal se přesvědčit, že půjde s námi.
Kostřička potažená kůží, ale to nepřekvapí.
Nastává ta horší část, kam s ním?
Rychle obvolat co ještě jde, tam kde mi ještě vůbec berou telefony, nemohou. Tak nezbývá než najít eshop, který bude mít další karanténní klec a bude ochoten a schopen ji okamžitě nechat doručit. Po třech hodinách je zde a opravdu za ni z celého srdce děkuji.
Dvěma dámám díky kterým to vše je vzkazuji jen toto
Vyhodit u frekventované silnice kotě, může jen člověk bez srdce a kouska rozumu.
Protože jsem Vám nabídla několik možností řešení této situace a ani jednu jste nevyužily, protože opuštění zvířete není v souladu se zákonem, podala jsem trestní oznámení na neznámého pachatele, minimálně Vám možná přinese několik bezesných nocí.
Paní napovídala několik historek, každou jinou podle jedné z nich, jde o dámy s Nezamyslic, přijeli ve stříbrné octávii, paní která řídila tak čtyřicet let, tmavší krátké vlasy plnoštíhlá postava a druhá z dam vypadala na její dceru. Tvrdily že mají doma tři kočky, ale těžko říci, co z toho, co tady napovídaly, je pravda.
Pokud má někdo pocit, že je to zbytečné, možná je, ale alespoň budou dámy vědět, že se něco takového prostě nedělá.
Poprosíme neberte si z nich příklad, přípravna jídla je již plná karanténních klecí a jídlo již tam připravovat nelze. Dnešní klec je provizorně umístěna na posledním možném místě, další už skutečně není kam.
Děkujeme za pochopení