Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zákon o zákazu kožešinových farem míří do Senátu.

12. 7. 2017

Zákon o zákazu kožešinových farem míří do Senátu.

Všechno zatím vypadá nadějně, ale začíná nás tlačit čas.

Senát nesmí vrátit návrh zpět do Sněmovny. Tím by se nad osudem zákazu mohla stáhnout černá mračna – další hlasování by se nemuselo stihnout a všechno Vaše úsilí a naděje by se mohly rozplynout.

...

Neponechejte nic náhodě a vyzvěte senátory k podpoře sněmovní verze ještě dnes. Výsledek jejich hlasování je i ve Vašich rukou. Každý z 81 senátorů a senátorek musí od voličů ze svých volebních obvodů pocítit Vaši touhu po zákazu. Osud lišek a norků v klecích reálně ovlivní Vašich pár minut u klávesnice.

Kliknutím na tlačítko níže se přesunete na Výzvu senátorům. Tam můžete vyzvat svého senátora, aby podpořil sněmovní verzi zákona o zákazu kožešinových farem. Senátoři musí vidět, že jejich voličům na osudu kožešinových zvířat doopravdy záleží. Každá výzva se počítá!

Vyzvu svého senátora hned teď
https://www.vyzvasenatorum.cz/

PS: Ve Sněmovně ležela kupa pozměňovacích návrhů. I díky Vám a Vašim výzvám poslancům prošla ta nejlepší možná varianta, která počítá se zákazem od ledna 2019. Vy jste toho součástí a já si Vás za to opravdu vážím. I proto se na Vás znova obracím s prosbou – vyzvěte senátory zde!

Marek Voršilka
Předseda s odhodláním

OBRAZ - Obránci zvířat
Email: marek.vorsilka@obrancizvirat.cz
Web: www.obrancizvirat.cz

Zobrazit další
Nezisková organizace usilující o lepší společenskou ochranu zvířat. Aktuálně vede kampaň za zákaz kožešinových farem v České republice.
obrancizvirat.cz