Jdi na obsah Jdi na menu
 


!!!STOP STAV i na akutní případy!!!

18. 7. 2019

Dnešními příjmy máme plné karantény a dokud se neuvolní místo v nich, jsme nuceni vyhlásit Stop stav, tentokráte i na akutní případy.

Pokud naleznete kočičku, kotě v nouzi, prosíme, respektujte že ji už nemáme kam dát.
Kromě plných karantén, máme již zaplněné všechny laskavé kočkolidi, kteří poskytují azyl kočkám, které se nalezli již dříve.
Zamyslete se prosím, zda nemůžete pomoci sami, nebo někdo z lidí ve vašem okolí. Někdy lze najít krizové řešení, provizorním umístěním i v malém prostoru, nejedna z kočiček, které jsou dnes zdravé a krásné a samozřejmě šťastné, prošly obdobím, kdy je někdo, kdo pomoci chtěl, ubytoval v koupelně nebo prostě někde, kde překonaly nejhorší..Možná i Vy můžete pomoci tímto, nebo jiným způsobem.Jedinou podmínkou je naše kontrola vaší péče a oddělení kočiček od vašich vlastních zvířat.
Pokud by jste byli ochotni pomoci dočasnou péči, neváhejte a kontaktujte nás prosím. Dočasná péče je však forma dobrovolné pomoci kočkám v nouzi, ne letní placená brigáda jak se poslední nabízející dočasku domnívají. Uhradíme krmení, stelivo,veterinu, ale péče o kočky a koťata je dobrovolná, zdarna, stejně jako naše péče o kočky. 
Pokud selže vše, kontaktujte místně příslušnou obec, město a trvejte na splnění jejich povinnosti postarat se o kočku v nouzi, kterou vyhozená kočka je, Řečmi že nejsou na kočky zařízeni, se nenechejte odbýt, je to jejich povinností ze zákona, a jsou povinni ji splnit.
Šance pro kočku z.s. ,Hrádecká 493, 342 01 Sušice
tel. :731 241 782
e mail.: sanceprokocku@email.cz
Děkujeme za pochopení a poprosíme o sdílení, třeba se najde někdo, díky němuž bude možné zase malinko víc, někomu pomoci

Na obrázku může být: text