Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozdrav od Micinky

31. 12. 2019

Dobrý a krásný poslední den v roce 2019!
V březnu 2020 to bude již pět let, co jsem si od vás vzala černou plachou kočičku Micinku a odvezla si ji do Strážnice.
A tak po dlouhé době aspoň pár slov, jak se nám vede.....
Posílám vám pár fotek Micinky i jejího spolubydlícího snupika.
Micinka se moc nezměnila, je pořád velice plachá. Ale velice pomaloučku se to zlepšuje. Teď zrovna, jak vám píšu, tak leží vedle mě na gauči. Moc si nestojí o nějaké mazlení, ale velice ráda si pomlsá tyčinku, u toho si nechá každé ráno vyčesat kožíšek. Sama si ráda pohraje s nějakou hračkou. Se svým spolubydlícím snupikem se ale moc ráda nemá. Respektuje ho, milostivě ho ztrpí, ale k životu ho nepotřebuje. Je neskutečně zvědavá, všechno chce prozkoumat, ale neničí mě nábytek ani jiné zařízení. Nejraději leží na gauči nebo posteli se mnou. Je velice klidná, tichá.
Myslím, že i z fotek je dost dobře patrné, že hlady netrpí. Hooodně a ráda si dobře popapá.... má malinko i mlsný jazýček. Jinak je to zdravá a hezká kočičí dámička.
Musím přiznat, že mě trochu mrzí, že je nemazlivá, ale on mě to za obě vynahradí nalezenec snupik. To je zase oooobrovský mazel. Ale není zase tak hodný a disciplinovaný jak mici.
Jak říká moje dcera: mici je dámička každým coulem, snupik je hepan - mazel.

Tak aspoň takto pár slov, aby jste tam u vás věděli, že nám se tady daří všem moc dobře.
Všechny vás pozdravujeme a do nového roku přejeme všechno dobré, hodně zdraví, sil, málo opuštěných kočiček a hodně radosti z vaší záslužné práce.
S úctou
Jarmila Vařeková

 

Na obrázku může být: uvnitř