Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ztracená kočička Vojetice a okolí

28. 8. 2019

Ztracená kočička Vojetice a okolí
Před časem jsme odchytávali na kastraci volně žijící kočičku, hned po kastraci byla rovnou z veteriny umístěna k lidem, kteří bohužel museli nechat svoji kočičku utratit.
Kočička byla dostatečnou dobu zavřena jen doma, aby se adaptovala na nové prostředí, jedná se o plachou kočičku, která potřebuje volný prostor, po vypuštění ven se zdržovala kolem domu ale po čase ji přestali vídat. Na zapůjčené fotopasti je zpočátku vidět jak se vrací v nočních hodinách, pak se ale ztratila a nikdo ji už neviděl.
Prosíme lidi z okolí Vojetic, Petrovic a blízkého okolí o informaci zda ji neviděli nebo nevědí kde se zdržuje. Jde o plašánka, není moc pravděpodobné že se nechá pohladit nebo chytit, ani ji chytat nechceme, jde nám jen o to zjistit zda je v pořádku a jestli má někde jídlo a azyl pro případ špatného počasí případně ji ho samozřejmě zajistit. Kočička je drobnější a velmi plachá.
Děkujeme za jakoukoli informaci, pokud by jste ji viděli nebo víte kde by mohla být dejte nám prosím typ. kde, případně kdy a kde jste ji viděli. Děkujeme za pomoc.
Kontakt 731 241 782 případně do zpráv či na profil FB.

Není k dispozici žádný popis fotky.