Jdi na obsah Jdi na menu
 


,,Motýlci sluší a pomáhají,,

20. 1. 2017

,,Motýlci sluší a pomáhají,,

Díky projektu motýlci sluší a pomáhají jsme mohli nechat vykastrovat několik bezprizorních kočiček, které by jinak stále dokola měly koťata. Pro nás velká pomoc, protože s nechtěňátky bojujeme stále dokola několik let po sobě, celoročně.

Blíže k projektu zde:
I v zimě může být Váš hafan stylový a zároveň pomoct kamarádovi v útulku.

...

 

Parádní projekt Kataríny Králové Funky Dog – psí motýlci se úspěšně valí jako lavina světem psí módy a my jsme rádi, že kampaň „Motýlci sluší i pomáhají“, která běží ve spolupráci s Nadací na ochranu zvířat, úspěšně funguje a skutečně pomáhá chlupáčům v útulcích, kteří zatím neměli dost štěstí a nenašli nový domov.

Pes s motýlkem rozhodně okouzlí nejednu psí slečnu nebo její paničku ;-), ale také upozorní na to, že je zapotřebí podpořit a vyslat pomoc tam, kde je to aktuálně třeba, a totiž do psích útulků. Peníze z kampaně zajišťují materiální a finanční podporu chlupáčům v nouzi a usnadňují činnost lidem, kteří jim zasvětili podstatnou část své energie, času a srdce.

Proto je jedno, zda je Váš pejsek elegán nebo rošťák, s motýlkem totiž bude ještě navíc sympaťák, který podporuje užitečný projekt.

Vybrat si můžete na adrese www.psimotylek.cz , ale bude to těžké, nabídka je svěží, pestrá a hrozí, že neskončíte pouze u jednoho kousku J.

 

„Koupí 1 ks psího motýlku značky Funky Dog přispějete 30 % z ceny motýlku na útulky a záchranné stanice v ČR. Děkujeme.“