Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka kočiček k umístění

  

Adrianka

Narození : listopad 2015
Vakcinace : ano
Kastrace: ano 

Adriana se z ničeho nic objevila u jedněch chalupářů z Hrádku u Sušice, kde bohužel nemohla zůstat, tak putovala k nám. Má za sebou léčbu virózy, se kterou dlouze bojovala, ale dnes už je to zdravá a neskutečně mazlivá kočičí slečna, která hledá svého človíčka. Je mnohem menší, než by měla být, vzrůstem jako odrostlé kotě. Ale to jí vůbec nebrání řádit s ostatními, i když na svůj věk patří spíše ke klidnějším kočičkám. Vždy dá přednost pomazlení s člověkem, kterého se nemůže nabažit. Hledá domov jen uvnitř bytu nebo domečku, venku nikdy nebyla a nemá s pobytem na ulici žádnou zkušenost. Má ráda lidi i kočičky a kočičí kámoš nebo kámoška by ji určitě moc potěšil. 
Adrianka se vzhledem koťěte, ale s elegancí a chováním rozumné dámy se na Vás moc těší.

FOTOALBUM ADRIANKY ZDE.

adri.jpg16142592_743632699127727_2461265655551278529_n.jpg
Amálka

Narození : prosinec 2014
Vakcinace : ano
Kastrace: ano 

Amálka byla nalezena v Klatovech. Prodělala delší léčbu virózy, ale nyní je již v pořádku a hledá domov. Je to veliký mazlík, ale také živel, pořád má něco na práci, neustále ponouká kočičky ke hraní a chce být středem světa všech. Je droboučká ale to ji nijak nebrání neustále něco vymýšlet a dělat. Má ráda lidi i kočičky a bude vděčná za domov na pořád. Je to ještě kočičí puberťák a je třeba na to myslet při výběru. Je pochopitelně živější a aktivnější než ostatní kočičky.

amalka.jpg
Agátka
Narození: 2016
Odčervení / očkování: ano/ ano
Kastrace: ano

Agátka byla jako malé kotě vhozena sklepním okénkem k jedné milovnici kočiček. Zpočátku vypadala v pořádku, ale po krátké době se rozvinula silná viróza se kterou dlouhou dobu bojovala a nemohla podstoupit vakcinaci. Na jednom oku ji zůstala následkem prodělaných onemocnění jizva, ale Agátce samotné to nijak nevadí. Je to moc hodná, mazlivá kočičí dáma, která má ráda lidi i své kočičí kamarády.
Na to že je ještě mladá kočičí slečna je spíš klidnější kočičkou a hledá domov uvnitř bytu kde bude v bezpečí.

agy.jpgagy1.jpg

 Anežka -   v léčení, není k umístění
Narození : 2014
Vakcinace : Ano
Kastrace: Ano

Anežka je kočička, která žila v Plánici na ulici. Protože je to moc chytrá holčička, nejraději se zdržovala u nejrůznějších obchodů s potravinami, kde se vždy našel někdo, kdo jí dal něco k jídlu. Pro kočičku z ulice jedna z nejpodstatnějších věcí. Anežku jsme původně přijeli odchytit kvůli kastraci, ale protože je to neskutečně milá a mazlivá kočička, byla by škoda nezkusit jí najít domov, který si určitě za ty roky na ulici zaslouží. Je nekonfliktní k ostatním a životem na ulici je opravdu unavená. Ráda by svůj domov s teplým pelíškem, dobrým jídlem a človíčkem, který pohladí a bude tady pro ni.

 anezka1.jpg18739637_824853087672354_7895818333788903888_n.jpg
 Beruška
Narození : 2016 
Vakcinace : Ano
Kastrace: Ano

Beruška je jedním z koťátek, které jsme jeli odlovit na Přimdu. Někdo je i s jejich maminkou odvezl do lesa, kde kolem dokola není lidská duše až na pár houbařů.
Beruška stejně jako ostatní rychle pochopila, že s lidmi může být i dobře. Díky dočaskové tetě je z ní velikánský mazlíček, který vám moc rád poleze po zádech a udělá vše, abyste pochopili, že jste tady proto, abyste si s ní hráli, hladili a krmili...

 beruska1.jpgberuska11.jpg
Bělinka

Narození : 2006 
Vakcinace : ano
Kastrace: ano

Bělinka je jednou z kočiček vyhozených v zavázaném pytli. Původně divoká kočička je dnes mazel který touží po novém domově a laskavém majiteli ,který ocení její jedinečnost. Je vhodná jen do bytu, pobyt venku ji děsí, miluje sluníčko byť jen na okně se ochranou sítí, kde dokáže ležet téměř celý den a sledovat dění venku, nebo prostě jen být na čerstvém vzduchu. Je kastrovaná, očkovaná a zbavena veškerých parazitů, vzorně používá kočičí záchodek a bude skvělým společníkem raději klidnějším lidem bez dětí, kteří budou respektovat že se moc ráda přijde pohladit ale nemá ráda lidskou náruč.

FOTOALBUM BĚLINKY ZDE.

belinka-olympus-nove-069.jpgbelinka--15-.jpg
Bertička

Narození : 2009
Vakcinace : ano
Kastrace : ano

Bertička k nám byla převezena společně se čtyřmi ostatními kočičkami ze Železné Rudy od množitelky koček. Tři ze čtyř přivezených koček byly březí, Evitka ve vysokém stupni březosti ostatní ještě bylo možné vykastrovat. Bertička nesla změnu svého života nejhůř, nemohla se přizpůsobit, byla agresivní, ale vše to bylo jen důsledkem toho, jak moc byla ze všeho zoufalá. Po kastraci se vzorně společně s ostatními starala o koťátka Evitky dokonce je všechny krmily. Dnes je to moc hodná kočička, která si zaslouží další šanci. Každá změna ji hodně rozladí a nese ji těžko ale, když si za chvíli zvykne, nadělá někomu ještě spoustu radosti ze společného soužití.  Bertička je jednou z kočiček která by potřebovali chodit volně domů a ven jak by sama chtěla,  ale samozřejmě jen v místě kde je to bezpečné.

11988319_516219265202406_3383541636300313293_n.jpgberticka-nove-ko-014.jpg
 Bruno
Narození : 2014
Vakcinace : ano
Kastrace: ano

Bruníček je asi tříletý kocourek, který se přitoulal k MUDr. Jedličkovi. Ten má dva kocourky a Bruníčka (přezdívaného u nás Doktůrek) nechtěl přijmout. Bruníka trápila a trápí viróza a její následky, které již zřejmě budou chronické. Všechny provedené testy jsou v pořádku, stanovená antibiotika nepůsobí, ale zdá se, že Bruníkovi to nepůsobí potíže. Je to obrovský mazel, který touží více po lidech než kočičkách, ale kočičky mu nevadí a moc rád si s nimi zadovádí.

 bruno.jpgbrunik18.6..jpg
 Čebí
Narození: srpen 2015
Vakcinace: ano 
Kastrace: ano

Čebí byla nalezena jako malé kotě v chatové oblasti, kde jsme kastrovali volně žijící kočky, Čebí se ztratila a nalezena byla mnohem později. Zpočátku byla hodně bázlivá, neustále se schovávala, ale postupně si dala říct a dnes se chodí hladit mezi prvními. Není moc chovací typ, ale pohlazení miluje. Zrzavé kočičky jsou spíše vzácné, většinou jde o kocourky a tak určitě na své doma, nebude čekat příliš dlouho...

 cechmanek.jpgcebi2.jpg
Dáreček
Narození: 2012
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Dáreček se objevil na zahradě rodinného domku u ZŠ Lerchova v Sušici, usadil se v křovinách kolem plotu a nehodlal odejít. Majitelé domku nám jeho nález ohlásili jako malé kotě, které akutně potřebuje pomoc…
Dáreček určitě pomoc potřeboval, i když do kotě má vážně daleko, nebyl v dobrém stavu a zima která tou dobou byla mu určitě příliš nepomohla.
Dáreček je starší kocourek, který toho má sebou hodně, je to určitě letitý kočičí bezdomovec kterého prostě náročný život na ulici unavil natolik, že potřeboval klidné, suché, teplé místo, kde by se dal do pořádku a mohl případně žít.

Je to veliký pohodář a mazel, moc rád dobře a často jí, není konfliktní k ostatním, chce jen své místo pro život, svého člověka, klidnou neměnící se domácnost, kde Vám bude moc rád ještě dlouho dělat společnost.
Dáreček si života venku užil dosytnosti a hledá domov jen uvnitř domu nebo bytu, kde jsou bezpečně zasíťovaná okna či balkon a kde bude možné důstojně a s láskou dožít všechen čas který mu zbývá….

 darecek11maly.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

darecek12.jpg

Dale

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Dale je stejně jako bráška Chip malý rošťáček, kterému malinko déle trvalo, než se rozkoukal. Není divu. Rovnou z dočasné péče jel na umisťovací výstavu, kam tedy určitě vůbec nechtěl, slibovaný človíček nedorazil, a tak i se sourozenci musel zpátky na Šumavu...
Dnes už ale není vůbec pozadu, dovádí s ostatními a nenechá si ujít žádnou příležitost k řádění.

dale.jpg15232308_711472789010385_3513740457269687146_n.jpg
Edík

Narození: srpen 2015
Vakcinace : ano
Kastrace: ano

Edík je klasické poprázdninové kotě, kde se vzal, tu se vzal, najednou stál na ulici a potřeboval pomoc. Podvyživený, s virózou, kterou nikdo neřešil…Nejdříve putoval do dočasné péče a jak se u nás uvolnilo místečko v karanténě, společně s Dráčkem a Madlenkou se přestěhoval k nám. Dráček a Madlenka se ze všech potíží dostali rychleji a mohli tedy dříve odejet do nového domova, Edík stále zápasil s následky zanedbané virózy. V dočasné péči byl spíše zdrženlivější, u nás naopak největší mazlík z karantény. Někdy to tak je, kočička se projeví po odchodu kamarádů, kteří byli v popředí. Edík je už veliký kluk a moc rád by také do svého domova. Ideálně kdyby tam byl člověčí i kočičí parťák to už by pomalu balil batůžek, aby mohl k vám.

eda.jpgedik.jpg

Elsa

Narození: 2014
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Elsa byla přivezena důvodu údajné alergie její majitelky. Jde o kočičku, která nemá ráda ostatní kočičky a hledá tedy domov jen jako kočičí jedináček.
Elsa se musela vyrovnat se ztrátou domova, svých lidí a u nás s přítomností velkého množství koček. Je z toho opravdu nešťastná, a protože si svému neštěstí neumí ulevit jinak, reaguje agresivně na ostatní kočičky. To má za následek, že ani ony si to samozřejmě nenechají líbit a pro Elsu je to tak mnohem těžší než pro ostatní.
Nemáme možnost poskytnout ji samostatné bydlení, bez jiných kočiček protože kočičky máme opravdu všude. Moc se tedy za Elsu přimlouváme, ale jen u člověka, který ji bude chápat a poskytne ji společné bydlení už napořád. Jsme si jisti že to ocení a odmění vás věrností a přízní už napořád.

590ff05acd358-cat.jpg
Filinka

Narození: 2012
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Fili je kočička, která po úmrtí majitelky statku v Hrádku u Sušice, kde se svými sourozenci žila, zůstala se svými sourozenci ponechána svému osudu. Dědicové statek prodali a koťata zůstala na sněhu a mrazu bez pomoci. Upozornil nás na jejich osud jejich soused, kterému jejich osud nebyl lhostejný a tak jsou u nás. Mája, sestřička Filinky je již umístěná, Mikinka na svůj domov stále čeká, ale lidem stále moc nevěří a Filinka udělala veliký pokrok. Chodí se hladit, ale dává si pozor a pacička je stále připravená v pohotovosti. Není chovací, ale pohlazení má moc ráda a sama ho vyhledává. Je vhodná do bytu, do klidnější domácnosti bez dětí.

filinka-adoptivni-rodice-zpravy-034.jpgfili-4.jpgfili-listopad-13-033.jpg

Ferdík druhý

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Ferdík je jedním z koťat která jsme byli odlovit uprostřed lesů na Přimdě, kde kolem dokola ani živáčka, domečku nebo chaloupky. Tři koťátka uprostřed hlubokých lesů nalezeni houbařkou, která místo hub našla toto nadělení. Naštěstí byli ve společnosti své maminky, která se moc dobře starala. O tom jak se tam dostali, není nutné dlouze spekulovat. Sama mamina je tam nepřivedla, jde o km lesů kolem dokola.
Krom nepřehledného porostu, ve kterém se pohybovali jim kočička našla úkryt uprostřed dutého stromu, na který jsme museli nakonec přivézt posilu s motorovou pilu, aby bylo možné všechny pochytat.

Dočaskové tetě se podařil během dočasné péče malý zázrak a všechny, maminku i koťátka přesvědčila, že lidé jsou i ti hodní, co pohladí, nakrmí, uklidí, dají hračky a čas, aby se z plašánků stali miláčci…

Ferdík je úžasný kocourek, opravdové malé klíšťátko, které se na Vás přisaje a nepustí…Je mazlivý a přítulný, jakmile sednete hned spěchá aby byl na klíně jako první. A pak je ten nejspokojenější kocourek na světě. Jen najít toho svého člověka napořád.

FOTOALBUM FERDÍKA ZDE.

ferdik.jpg   ferdik22.jpg
Filípek

Narození : 2016
Vakcinace/odčervení : ano/ano
Kastrace: ano

Filípek se zničehonic objevil u domu milovníků koček a potřeboval pomoc. Delší dobu ho trápil špatný zdravotní stav,  ale dnes už je v nejlepším pořádku.
A hledá možná právě Vás!!!
Filípek je velikánský mazel a potřebuje domov, kde Vám teprve ukáže, co všechno umí a už se na to moc těší.
Pokud potřebujete horu lásky a neustálého mazlení, pak Filda je ta správná volba!!!

Filípka podporuje paní Zdeňka Pagánová a my touto cestou moc děkujeme.

denny.jpg18765776_824853217672341_3540721772018895922_n.jpg
Hermiona

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Hermionku a její sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, o nichž nikdo nemá ani ponětí kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena, nejprve do dočasné péče, později nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na ně zatím pořád čekají. 
Hermionka se držela zpátky celkem dlouho, ale dnes je to už mazlivá kočička, která je za pohlazení vděčná a přijde si pro něj. Je malá a droboučká a asi už moc nevyroste, ale lásky nadělí stejně jako ta největší kočička na světě.

her2.jpghermiona2.jpg
Charllotka

Narození: říjen 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano


Charllotka, byla nalezena pobíhající po silnici v Běšinách u Klatov. Přes vyvěšené letáčky o jejím nálezu se o ni nikdo nepřihlásil.
Charllotka je hodná mazlivá kočička, ale své lidské podnájemníky, si chce vybrat sama. Má samozřejmě svoji pravdu, bude to ona, kdo s nimi bude žít a vybrat toho správného podnájemníka je moc důležité. Byla zamluvená ale právě ve chvíli, kdy její lidé přišli, aby ji odvezli domů, k nim prostě nechtěla. Jiná kočička Bětuška se naopak mohla přetrhnout, odjela s nimi a je ve svém domově spokojená. Rodina, která ji původně chtěla, má doma pejska kočkomilce, ale je možné že Charllotka má s pejsky svoji špatnou zkušenost a prostě jejich společnost nechce, tak hledá bydlení ryze kočičí.

charlotka.jpgcharllotka.jpg1375212_546391398851859_6665818181822636046_n.jpg

Chip

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Chip a jeho sourozenci byli nalezeni v den, kdy se narodili, společně se svou maminkou u jednoho z paneláků v Nýrsku. Někdo je všechny vyhodil hned po narození, protože se přece nebude starat.
Všechna koťátka i maminka cestovali do dočasné péče, protože u nás bylo zoufale plno, a postupně krok za krokem se učili věřit lidem... Moc jim v tom pomohla dočasková teta a dnes jsou to lumpíci, kteří už potřebují svůj vlastní domov, kde je budou milovat a rozmazlovat.

chip.jpgchip.jpg
Justýnka

Narození: 2013
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Justýnka je jedním z koťátek kočičky M9ny, která se s koťátky nastěhovala k pánovi, kterému je 80 let a není v jeho silách se o ně starat. Navíc pravidelně odjíždí na dlouhou dobu mimo Sušici a kočičky by zůstali bez pomoci. S jedním z pánových odjezdů nastala situace, kdy nás vyhledal, protože nechtěl kočičky nechat opuštěné. Snažili jsme situaci řešit v místě a hledat pomoc u sousedů, ale bohužel tam kočičky spíše všem vadili, než aby jim někdo pomohl. Odvezli jsem tedy kočičky k nám. Justýnka se hned začlenila mezi kotěcí bandu a řádí se všemi co to jde. Je malinko náladová a ne vždy chce pohladit, musí chtít sama. Je vhodná do bytu, bez možnosti chodit ven.

Justýnku podporuje Zenta a Johann Kelnhofer a my touto cestou moc děkujeme.

justynka.jpgjustynka13.jpg

Josefínka

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Josefínka byla nalezena s bráškou Josífkem před cukrárnou Pepino v Klatovech v zalepené krabici od bot. Je moc hodná mazlivá, trošku opatrnější než Josífek, ale má moc ráda lidi a kočičky a už se moc těší, až najde domov, jaký si zaslouží.

josefinka18.6.--2-.jpg
James
Narozeni: 2016
Kastrace: Ano
Vakcinace/odčervení: Ano / Ano


James je jedním z koťat, která se v jedné z chatových osad na klatovsku narodila přitoulané březí kočičce. Dokud byla koťata malá, byla vítaným zpestřením pobytu chatařů a zejména jejich dětí, které si s nimi hrály. Koťátka ženského rodu se jim podařilo rozdat kde šlo, kocourky nikdo nechtěl, tak zůstali s tím, že kocouři přece vždy stejně odejdou…Světe div se, neodešli. A stejné děti, které si s nimi hrály, po nich začaly házet kamení a dělat jim ze života peklo na zemi.Protože kluci kocouří měli osadu za svůj domov, zůstali v ní a jednomu z chatařů náhle vadili natolik, že začal dávat do mističek s jídlem jed na myši. Je jasné, že zůstat nemohli, tak skončili u nás.

Z počátku byli moc vyděšení, dnes už jsou zabydlení a velcí mazlíčci. James je trošku opatrnější než bráška, vše musí nejdříve okouknout z bezpečné vzdálenosti ale víc než lidé mu zatím vadí ostatní kočičky, kterým moc nevěří. Je to ale stejně velký mazel jako Oliver a moc by potřeboval někoho svého. Ideálně někoho, kdo by si mohl vzít i brášku, protože oba na sebe mají velkou citovou vazbu.
james18.6..jpgjames418.6..jpg
Kikinka
Narození: 2014
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kikinka se objevila v areálu firmy Plastic Systems v Sušici, kde živořila na zbytcích jídla které nalezla. Jednalo se o divokou kočku, takže si od lidí držela odstup. Vedení firmy přítomnost kočičky vadila, protože prý na výrobcích expedovaných do Německa zanechávala tlapičky, které tam být nesmějí. Kikinka byla tedy odchycena a převezena k nám. Její socializace trvala velmi dlouho, ale dnes už chodí k nám a nechá se pohladit, ale není a nebude tím největším mazlíkem. Hledá společnost člověka, který bude chápat, že přiblížit se k němu bude jen na ní. Chodí se hladit i k cizím lidem a to moc ráda, ale je vhodná pouze do bytu, nebo domečku bez možnosti chodit ven.

 kikinka.jpgkiki1.jpg
Kubíček

Narození: 2013
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kubíček byl nalezen v Klatovech, kde se pokoušel zabydlet u domečku paní, která má své kočičky a další si už nemohla nechat. Po pokusu umístit Kubíčka rovnou, který bohužel selhal, byl převezen k nám. Je to moc hodný mazlivý kocourek, který se ale bojí ostatních kočiček a je stále ve střehu, to je samozřejmě výzva pro některé ostatní, které ho moc rády prohání. Kubíček by si moc přál svůj domov, teplý pelíšek a svého človíčka kterého by miloval, ale ví že vše potřebuje čas a že jednou to vyjde.

kubicek.jpgkubik.jpg
Lucinka

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Lucinku a jejího brášku nalezli, jak se motají pod projíždějícími auty na Kašperských Horách. Vymazlená a zjevně omrzená koťata přestala někoho bavit, tak šup s nimi na ulici. Oba zmatení, nešťastní a nechápající. Jak by to mohli chápat, ani my nechápeme...
Jsou to neskuteční přítulníčci, kteří moc touží po někom, komu budou dělat radost a společnost. Lucinka se na nás snaží vyšplhat pokaždé, když má příležitost, a strašně by si přála domov a svého človíčka.

lucinka.jpglucinka22.jpg
Maruška

Narození: říjen 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Marušku a její sourozence Jonáška a Terezku nalezli vyhozené
u osmdesátileté paní ve Volšovech u Sušice, bezradné, vyhublé s neléčenou virózou. Všichni se poměrně dlouho potýkali s následky zanedbané péče, ale dnes už jsou v pořádku a hledají své lidičky.  Maruška je obrovská přítulnička, která má pocit že lidé jsou stvořeni k tomu, aby se s ní 24 h každý den, ideálně ještě déle mazlili a mazlili.
Miluje společnost lidí i kočiček, ale lidem dává přece jen přednost. Start do života nebyl jak má, ale to jí vůbec nevadí, ze všech potíží je venku a čeká na ty správné podnájemníky.

FOTOALBUM MARUŠKY ZDE.

maruska-ak-002.jpgmaruska2.jpg

Majdalenka

Narození: 2011
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Majdalenka je kočička, která živořila u "svého pána" v Sušici pod Svatoborem. Nedostávala jídlo, měla velmi ošklivý bolestivý zánět uší, který nikdo neléčil. Přesto měla štěstí, že si její situace všimli soused a začali ji řešit. Domluvy majiteli nepomohly, situace Majdalenky se nijak nelepšila, spíš naopak a tak ho přesvědčili, aby se ji vzdal a dovezli ji k nám. Když Majdalenka přijela, bylo to zoufalé vyděšené stvoření. Dnes, má zánět vyléčený a současně jsme nechali odstranit nezhoubný nádor, který začal díky neléčenému zánětu bujet v oušku. Během dne si leží na svém oblíbeném místečku a je moc ráda, když ji vezmeme a mazlíme se s ni. To má potom úplné záchvaty mazlení., Přešla postupně do stavu, kdy se vrhá na každou návštěvu a chce se mazlit a mazlit, protože od toho tady ti dvounožci přece jsou. Nádory v uších se bohužel vrací a na tomto stavu nelze nic změnit, protože jsou neoperovatelné, ale to Majdalence nijak nevadí. Je velmi skromná, chce jen někoho, kdo tady bude jen pro ní a bude šťastná. Strašlivě moc by si to zasloužila.

Majdalenku podporuje paní Kateřina Veselá a my touto cestou moc děkujeme.

FOTOALBUM MAJDALENKY ZDE.

majdlenka.jpgmajdalenka.jpg
Matýsek

Narození: 2013
Vakcinace: ano
Kastrace: ano


Matýsek je kocourek, který se k nám dostal jako sotva měsíční kotě, vyhozené se sourozenci na Santosu v Sušici. Po třech letech bohužel přišel o domov z důvodů vážného onemocnění jeho paničky. Nejen že přišel o milovaného človíčka a domov, ale když byla panička v nemocnici část příbuzných Matýska vyhodila a pár dnů o něm nebylo ani vidu ani slechu. Naštěstí se ho podařilo dohledat, Matýsek byl převezen k nám a nyní by moc prosil o domov, kde ho budou milovat, jak si zaslouží a kde to bude už napořád. Matýsek je moc hodný kocouří kluk a veliký mazlík a my se za něj moc přimlouváme.

FOTOALBUM MATÝSKA ZDE.

matysek.jpgmatysek-326.jpg
Maura

Narození: 13. 4 . 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Maura je jedním z koťat, které se narodili přivezené březí kočičce Evitce. Maminka je od množitelky koček a všechna koťata učila držet se od lidí stranou. Maura ještě potřebuje malinko času, než začne lidem věřit a než zjistí, že je u nich i dobře. Ale není to vyloženě plachá kočička, jen zatím raději dodržuje bezpečnou vzdálenost. Pokud by měla bydlet se svými lidmi hned, může, ale musí to být človíček, který ji dá tolik času, kolik ho bude potřebovat a potom to bude to pravé napořád.

12670815_589971017827230_4693905444559107566_n.jpgmaura-vikend-20.7.15-023.jpg11722549_493643664126633_8484942790762583786_o.jpg
Maryška

Narození: červen 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Maryška a její sestřičky Bětuška a Josefínka patří k té hromadě koťat vyhozených jako nějaká nepotřebná věc za Sušicí v krabici….Josefínka s Bětuškou už bydlí a Maryška by už také moc a moc ráda svého človíčka. Je to veliký mazlík, který čeká, až konečně bude mít někoho jenom pro sebe. Je kamarádská k lidem i kočičkám patří spíše ke klidnějším kočičkám a už se nemůže dočkat toho svého ,,doma,, .

14642278_687838978040433_7188099852348549095_n.jpgmaryska1.jpg
Nikolka 

Narození : 2016
Vakcinace/odčervení : ano/ano
Kastrace: ano

Nikolka je odvezená od množitelky koček, z místa, kde se lidé o kočky nestarají, nekastrují, takže mají stále dokola koťata, nekrmí je, protože mají pocit, že kočka se o sebe postará sama.
Je mazlivá a na svůj ošklivý start do života už zapomněla, chce novou šanci a zaslouží si ji, neudělala nic špatného, jen se narodila někomu, kdo o ně nestál.
Hledá domov, kde budou jeho součástí, kde jí budou milovat a respektovat jak si zaslouží.

FOTOALBUN NIKOLKY NAJDETE ZDE.

nikolka1.jpgnikolka.jpg
Ondrášek 

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Ondrášek a jeho bráška byli nalezeni po skončení prázdnin kousek od nás, v místě, kde nikdo kočky nemá a nikdo tam nebydlí.
Prázdninové hračky dosloužily, a tak šup, než odjedeme domů, musíme je někde nechat. Do města je přece brát nemůžeme, vždyť bydlíme v bytě, tady se jich přece někdo ujme...

Ondrášek je okouzlující rošťáček a neskutečný mazlíček. Úžasný společník pro lidi i kočky. Jeho kožíšek překrásně ladí s očkama, prostě rezáček jak má být. Bude ozdobou každé domácnosti a svým lidem bude dělat jen a jen radost.

FOTOALBUM ONDRÁŠKA ZDE

 ondra10.jpgondra.jpg
Oliver
Narozeni: 2016
Kastrace: Ano
Vakcinace/odčervení: Ano / Ano


Oliver je jedním z koťat, která se v jedné z chatových osad na klatovsku narodila přitoulané březí kočce. Dokud byla koťata malá, byla vítaným zpestřením pobytu chatařů a zejména jejich dětí, které si s nimi hrály. Koťátka ženského rodu se jim podařilo rozdat, kocourky ale nikdo nechtěl. Protože kluci kocouří měli osadu za svůj domov, zůstali tam a jednomu z chatařů náhle vadili natolik, že začal dávat do mističek s jídlem jed na myši. Je jasné, že zůstat nemohli, tak Oliver a James skončili u nás.
Zpočátku byli moc vyděšení, dnes už jsou ale zabydlení a velcí mazlíčci.

Oliverek je takové věčné kotě a je velmi mazlivý. Vzhledem k tomu co si prošel ale nemá rád změny a tak bude po příchodu do nového domova potřebovat trošku času na aklimatizaci a pak z něj bude zase ten kouzelný mazlivý klučina jako je teď u nás. A ten jeho zelený kukuč určitě stojí za trochu té trpělivosti na začátku…
oliver18.6..jpg
Pája

Narození: prosinec 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Pája byl převezen od nezodpovědných lidí kteří kočky nekastrují, a nechtěná koťata neřeší. Dospělé kočky jsme odchytali, nechali vykastrovat a vrátili zpět, koťata v zoufalém stavu byla převezena k nám. Všechna koťata byla podvyživená, s vysokou horečkou a silným podchlazením. Trvalo velmi dlouho, než začali přijímat potravu, než ji zvládli přijímat. Pája má bohužel neurologické postižení, hlavičku má stále na stranu, ale zdá se, že jemu samotnému, to nevadí, hraje si a řádí s ostatními.
Pája je prostě zářný příklad toho jak kočičky hlouposti neřeší, hendicap nehendicap stal se vůdcem své kočičí místnosti a musí ho poslouchat přes 20 kožíšků...Když se objeví veliký rebel či rebelka pomůže jak jinak hendicapovaná Zuzanka.
Je prostě vidět, že kočky vědí, co je důležité mají srovnané lépe než někteří lidé. Pája má možná trošičku hendicap, ale obrovské srdíčko plné lásky , kterou moc a moc touží někomu dát.
Hlavička je na stranu, ale když se na Vás podívá, je to až na dno srdce a usmívá se jako žádná jiná kočka.
Hledá lidi kteří to cítí stejně a moc si zaslouží ten nejlepší domov na světě. Pomůžete mu ho najít?

FOTOALBUM PÁJÍKA ZDE.

pajik-18.6..jpgpajik22.jpg

Ráchel

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Ráchelku a její sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, kde nikdo nemá ani ponětí, kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena. Nejprve do dočasné péče, později k nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na něj zatím pořád čekají. Ráchelka se sice neschovává a nebojí, ale o člověka zatím nestojí. Potřebuje ho jen jako servisní službu, ale svůj čas raději tráví s ostatními kočičkami. Věříme, že stejně jako Uriášek musí teprve přijít na to, že společnost člověka může být i příjemná a že jí je s ním vlastně dobře. Nebude to hned, ale věříme, že jednoho dne na to přijde. Šlo by to lépe s chápavým človíčkem doma. Ráchelka prostě čelí tomu, kde a jak vyrostla, ve stodole plné koček, kde se o ni lidé nezajímali, nekrmili a neřešili zdravotní problémy. Je maličká jako dvouměsíční kotě a i to je následek faktu, že se nedostala k pořádné potravě a start do života byl špatný. Moc se za ni přimlouváme, zlého si užila dost, je čas na to dobré.

rachel-001.jpgrachel.jpg
Sára

Narození: 2011
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kočička Sára byla při příchodu k nám dalším vyhozeným prázdninovým kotětem, které koncem léta zůstalo spolu s další kočičkou Rozárkou bezradně bloudit od chaty k chatě po odjezdu chalupářů. Zpočátku jim alespoň krmení zajišťovala jedna hodná starší paní, která tam ale na zimu nemůže zůstat, navíc si zlomila ruku a do několika kilometrů vzdálené vesnice nemůže dojíždět a nemůže kočičky bohužel vzít ani do městského bytu.
Sára si zpočátku vše velice pozorně prohlíží a potom sama přijde pro pohlazení, ale nesmí vidět ruku proti hlavičce. Je vhodná do bytu a jen k hodnému člověku, který ji poskytne dostatek času, který bude potřebovat.

sara-velka.jpgsara.jpg
Smíšek

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Smíšek a jeho sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, kde nikdo nemá ani ponětí, kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena. Nejprve do dočasné péče, později k nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na ně zatím pořád čekají. Smíšek je spíš samotář, nevyhledává společnost člověka ani ostatních kočiček, hladit se nechá, ale sám si pro pohlazení nepřijde. Také patří k těm, na kterých se pobyt ve stodole podepsal. Potřebuje zjistit, že s lidmi může být i fajn. Smíšek je chytrý kluk, přijde na to určitě rád.

13590436_633379450153053_3370443828607889196_n.jpgsmisek.jpg
Samantha

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Samantha byla po jednom podzimním prodlouženém víkendu vyhozena z auta v Hartmanicích při odjezdu chatařů. Je to moc milá a hodná kočičí slečna, která miluje lidi i kočičky a hledá domov, kde nikoho neomrzí a nevyloží ji na první pumpě...

samantha-18.6..jpgsamantha.jpg
Sonička

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Další sokolkou, odloženou v tašce před sokolovnou, je Sonička, ta zatím nejraději dovádí s ostatními koťaty. Když je ale nablízku dobré jídlo, není k udržení.
Pořád je to ale malá holčička, která moc potřebuje dohnat, co jí lidé nedopřáli, když ji vyhodili od maminky příliš brzo.

sonicka.jpg

 

 

 

 

 

59047300eab12-cat.jpgsonicka1.jpg

Terezka

Narození: říjen 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Terezku a její sourozence Jonáška a Marušku nalezli vyhozené
u osmdesátileté paní ve Volšovech u Sušice, bezradné, vyhublé s neléčenou virózou. Všichni se poměrně dlouho potýkali s následky zanedbané péče, ale dnes už jsou v pořádku a hledají své lidičky.   Terezka se moc ráda mazlí, ale stejně tak miluje společnost ostatních kočiček a už se moc těší na své podnájemníky, od kterých bude chtít, aby tam alespoň jeden kočičí kamarád či kamarádka byli.

terezka.jpgterezka3.jpg
Tina

Narození: 2009
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kočička přivezená z chatové oblasti, kde měl majitel nekastrované kočky. Poté co se mu začaly nekontrolovatelně množit pochopil, že je to nad jeho síly a dovezl je k nám. Zpočátku byly k lidem nedůvěřivé, ale postupně si všichni dodávali odvahu a dnes se moc rády přijdou pomazlit, hrají si a ve vztahu k ostatním kočičkám jsou nekonfliktní. Tina je o něco bázlivější než její bráškové, ale nyní se už také přijde pomazlit. Vzorně používá kočičí záchůdek. Tina by nejraději žila v domečku s výběhem do zahrádky, ale může být i v bytě.

Tinu podporuje paní Zdenka Pirnerová a my touto cestou moc děkujeme

tina.jpgtina-023.jpg

Timík

Narozen : 2013
Vakcinace : ano
Kastrace: ano

Timíček byl přivezen společně se dvěma kamarády, protože se jejich majitelka musela stěhovat a nemohla si je vzít sebou do nového domova.
Všichni tři toho mají za sebou už opravdu hodně, nejdříve ztratili domov, milovaného člověka. Protože u nás nebylo místo, po dobu karantény museli nejdříve do dočasné péče, a když si tam zvykli, stěhovali se k nám a museli se vyrovnat s přítomností nových kočiček, kterých je opravdu hodně. Nových prostředí a vůbec změn mají za sebou už opravdu moc.

Timíček je moc milý mazlivý kocourek. Moc rád se mazlí a hledá domov a člověka na celý zbytek svého života. Hledá domov jen uvnitř, kde se bude cítit bezpečně.

timik.jpgtimicek.jpg
Tonička

Narozen : 2011
Vakcinace : ano
Kastrace: ano

Tonička je 5 letá kočička,  která se k nám dostala od majitelky,  která si vždy nechala všechna zvířata, která se k ní zatoulala. Bohužel se jí změnila životní situace a zdravotní stav a již nadále nebyla schopna se o kočičky postarat.
Toničce chvíli trvalo než změnu a ztrátu paničky akceptovala, ale dnes je to mazlivá, vítací kočička, která si moc přeje najít své podnájemníky,  kteří budou jen pro ni,  případně kočičího kamaráda či kamarádku. Už to není žádný divoch, ale stále si moc ráda hraje a potřebuje k tomu domov a parťáka...a čeká možná právě na Vás...

FOTOALBUM TONIČKY ZDE.

tonicka01.jpgtonicka-18.6..jpg
Uriášek

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Uriáška a jeho sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, kde nikdo nemá ani ponětí, kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena. Nejprve do dočasné péče, později k nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na ně zatím pořád čekají. Uriášek je taková malá hromádka neštěstí. Hladit se nechá, ale sám si pro něj nepřijde a dívá se na vás pohledem jako by mu celý svět ublížil. A vlastně má pravdu, ublížil. Jsme si jisti, že s tím správným páníčkem by dělal pokroky mnohem rychleji než u nás, kde je stále sice milovaným, ale jedním z mnoha. A on potřebuje být tím jediným pro svého člověka, který mu dá tolik času, kolik bude potřeba.  

hermiona.jpg
Verunka

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Verunka k nám byla přivezena v polovině březosti. Byla tak strašně moc podvyživená a oslabená silnou virózou, že ji nebylo možné vykastrovat. Nesplňovala váhu pro kastraci a měla obrovské dýchací potíže, takže by narkózu neudýchala... Bylo to zkrátka podvyživené kotě čekající koťata, a tak nezbylo, než nechat koťátka narodit.
Přes velmi špatný zdravotní stav, velice komplikovaný porod a celkově špatnou kondici byla Verunka tou nejlepší mámou, jakou známe. Dnes už je po kastraci, po koťatech nabrala potřebnou sílu a sama hledá domov. Je moc hodná, milá a mazlivá, ale uvítala by spíš domácnost jedné kočky. Není k ostatním konfliktní, ale je hodně žárlivá a chce všechnu lidskou pozornost jen pro sebe.

verunka1.jpg

verunka-velka.jpg

 

 

 

 

verkot.jpg1.jpg

Yorika

Narození : 2016
Vakcinace/odčervení : ano/ano
Kastrace: ano

Yorika je odvezená od množitelky koček, z místa, kde se lidé o kočky nestarají, nekastrují, takže mají stále dokola koťata, nekrmí je, protože mají pocit, že kočka se o sebe postará sama.
Je mazlivá a na svůj ošklivý start do života už zapomněla, chce novou šanci a zaslouží si ji, neudělala nic špatného, jen se narodila někomu, kdo o ně nestál.
Hledá domov, kde budou jeho součástí, kde jí budou milovat a respektovat jak si zaslouží.

 yorika112.7..jpg18767919_824853401005656_6486116670956558025_n.jpg
Zachýsek

Narození: 2009
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kocourek přivezený z chatové oblasti, kde měl majitel nekastrované kočky. Poté co se mu začaly nekontrolovatelně množit pochopil, že je to nad jeho síly a dovezl je k nám. Zpočátku byly k lidem nedůvěřivé, ale postupně si všichni dodávali odvahu a dnes se moc rády přijdou pomazlit, hrají si a ve vztahu k ostatním kočičkám jsou nekonfliktní.
Zachýsek vzorně používá kočičí záchůdek. Má hormonální poruchu, kdy mu při výměně srsti sleze celý kožíšek a v téže době je dominantnější k ostatním kočičkám, ale kožíšek vždy doroste a Zachýsek je zase zpátky tím milým kocourkem.
Byl by určitě nejšťastnější v domečku, kde by mohl volně chodit dovnitř a ven, ale může být i v bytě.

zachysek.jpgzachysekv.jpg

Zlatuška

Narození: 
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Zlatuška je nádherná, rezavá a mazlivá kočička která se objevila u paneláků, v místech, kde se krmí volně žijící kočky. Rozhodně mezi ně nepatří. Narozdíl od nich byla od počátku mazlivá, zjevně zvyklá na společnost lidí, kterou dodnes vyhledává. Je moc hodná, ráda tráví čas s ostatními kočkami a nikdy si nezapomene přijít pro pomazlení. Čeká na toho pravého nebo pravou, aby jim mohla dělat společnost.

18671038_822651147892548_5126831942327101306_n.jpg

 zlatka-18.6..jpg 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Omlouváme se za nevyplněné informace u některých kočiček.
Budeme se snažit co nejdříve doplnit. Děkujeme za pochopení.

Pokud by se Vám líbila některá kočička bez informací, napište nám, nebo zavolejte a my Vám obratem popisek dané kočičky zašleme na mail.

Kontakt: Žikov čp. 1, 341 82 Petrovice u Sušice, Hana Fuksová tel.: 731 241 782, Anna Špačková tel.: 604 655 057, e-mail: útulekzikov@seznam.cz