Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka kočiček k umístění

Alenka

Narození : 2017
Vakcinace : Ano
Kastrace: Ano

Alenka se zčistajasna objevila v areálu útulku. Okolní kočičky známe, ať už ty, co mají své lidičky, nebo ty bezprizorní, ani k jedněm nepatří. Nejspíš spadla z nebe, protože je to andílek a sama k nám jistě nemohla dojít. Má za sebou hodně dlouhou karanténu, kdy bojovala se silnou virózou 

Alenka je moc hodná kočička, veliký mazlík a už se nemůže dočkat, až bude řádit a mazlit se u Vás doma :)

23380361_919524831538512_5280632549006961480_n.jpgalenka1.jpg
Alánek 

Narození : 2017
Vakcinace : Ano
Kastrace: Ano

Alánek je jedním z koťat nalezených u frekventované silnice v křoví. Hromádka pěti koťat s neléčenou virózou, v zimě, odkázaných na pomoc náhodných kolemjdoucích v podobě ne příliš vhodného jídla.

Z mazlíčka, který vrní, jen co se na něj podíváte, se stal lumpík se vším všudy. Rozmazleností a závislostí na kotěcím mlíčku nám velmi nápadně připomíná Venouška (náš dřívější svěřenec), tak snad bude v životě stejně šťastný a uloví ty nejlepší podnájemníky.

alanek.jpg
Adélka

Narození : 2016
Vakcinace : ano
Kastrace: ano

Adélka je kočička která den před porodem zavítala k jedněm chatařům, u kterých hledala pomoc. Vybrala si dobře, nenechali ji bez pomoci, nouzově ji ubytovali na verandě, dohodli převoz k nám. Ráno, když se chystali na cestu, je čekalo překvapení v podobě čtyř koťátek. Takže všichni putovali k nám. Adélka byla vzorná maminka, která se dlouhou dobu o svá koťata starala, po odchodu koťátek z karantény, se stěhovala k dospělým kočičkám. Necítí se tam úplně dobře, není konfliktní, jen by raději žila jako jedináček, se svým člověkem. Je opravdu moc hodná, mazlivá a zaslouží si někoho, kdo její povahu ocení.

adelka.jpg
Bertička

Narození : 2009
Vakcinace : ano
Kastrace : ano

Bertička k nám byla převezena společně se čtyřmi ostatními kočičkami ze Železné Rudy od množitelky koček. Tři ze čtyř přivezených koček byly březí, Evitka ve vysokém stupni březosti ostatní ještě bylo možné vykastrovat. Bertička nesla změnu svého života nejhůř, nemohla se přizpůsobit, byla agresivní, ale vše to bylo jen důsledkem toho, jak moc byla ze všeho zoufalá. Po kastraci se vzorně společně s ostatními starala o koťátka Evitky dokonce je všechny krmily. Dnes je to moc hodná kočička, která si zaslouží další šanci. Každá změna ji hodně rozladí a nese ji těžko ale, když si za chvíli zvykne, nadělá někomu ještě spoustu radosti ze společného soužití.  Bertička je jednou z kočiček která by potřebovali chodit volně domů a ven jak by sama chtěla,  ale samozřejmě jen v místě kde je to bezpečné.

Bertička stárne a žádný opravdu zkušený zájemce se neobjevuje. Proto nabízíme Bertičku i v sekci "Virtuální adopce". Ale zároveň zůstává zde, co kdyby přece jen nějaká dobrá zkušená "kočkařská" duše chtěla dát Bertičce šanci....

11988319_516219265202406_3383541636300313293_n.jpgberticka-nove-ko-014.jpg
Beatka

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Beatka je také od chanovických kočiček, je to už klidnější kočička, je moc hodná, mazlivá, Ráda Vám bude dělat společnost, při všem co budete dělat. Kočičky ji nevadí, ale jejich společnost nevyhledává. 

beatka1.jpg

Betynka

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Betynka je také z chanovické kauzy, je to moc milá, hodná mazlivá kočička, jen nedůvěřuje cizím lidem, takže se určitě schová před každou vaší návštěvou, ale hned jak budete zase sami, bude středem všeho, co budete dělat. Ostatní kočičky jí nevadí, může jít bydlet jen do bytu nebo domečku, bez možnosti chodit ven.

bety.jpgbety1.jpg
Benjamínek

Narození: 29. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Benjamínek se narodil u nás, přivezené březí kočičce Denisce, která žila několik let na ulici v Nýrsku. 
Benjamínek se rád se mazlí, rád vyvádí, všechno zkoumá, někdy i nervy lidí, je to prostě správný kočičí kluk plný energie, který bude určitě doma potřebovat pořádně zaměstnat spoustou her a všeho co bude dělat s Vámi a ideálně kočičím kamarádem nebo kamarádkou. Protože by byl úplně nejraději se ségrou Gracielkou, kterou má moc rád, poprosil by o domov pro oba. Hledá domov pouze uvnitř domu nebo bytu.

ben2.jpg
Claudinka

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Claudinka je kočička z Ostružna, je hodná nekonfliktní, jen zatím stále hledá cestu k lidem, neutíká, není to plašánek, ale ani žádný mazel. Možná časem změní názor, zatím ale hledá spíše virtuální rodiče, nebo človíčka, který ji poskytne tolik času, kolik bude třeba. V budoucnu by potřebovala domov na klidném bezpečném místě, kde by mohla chodit volně domů a ven jak bude sama chtít.

claudinka.jpg
Colombo

Narození: 29. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Poirot, Columbo, Matlock a Slečna Marplová, se k nám dostali den po svém narození, takže stěhování šlo zcela jistě mimo ně. Jejich maminku Adélku někdo vyhodil, když byla březí, a protože chodila chatu od chaty a nevěděla, kde svá koťata porodí, zůstala nakonec u jedné z chat, zcela vyčerpaná. Chataři ji ubytovali na verandě a ráno byla koťátka na světě.
Dnes jsou to sebevědomá koťata plná energie, neustálého zkoumání všeho, co je zrovna k dispozici a neustálé potřeby lidské společnosti a mazlení. Potřebují parťáka na hry, mazlení, na to aby jim ukázal vše, co ještě neznají. Kočičí společnost určitě uvítají a hledají domov pouze uvnitř bytu nebo domečku.

columbo-1.jpg
Cindy

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Cindy a jejích 7 sourozenců zanechal jejich majitel u baráčku, který prodal a odstěhoval se z něj. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam. Nevěděla, co se stalo, kde je člověk, který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma, a hlavně vůbec neměla ponětí, co dál. Měla velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila, a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro ně pomoc. 

Na toto vše koťátka již zapomněla, jsou zdravá, veselá, mazlivá a už se moc těší na domov, kde ukáží, co vše umí.

Cindy je jemná, mladá kočička, která je ale první v řadě, kdykoli přijdete a nespustí Vás z očí.Bude za Vámi chodit jako stín, protože chce neustále společnost lidí.

cindy.jpg
Daisy

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Daisy a jejích 7 sourozenců zanechal jejich majitel u baráčku, který prodal a odstěhoval se z něj. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam. Nevěděla, co se stalo, kde je člověk, který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma, a hlavně vůbec neměla ponětí, co dál. Měla velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila, a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro ně pomoc. 

Na toto vše koťátka již zapomněla, jsou zdravá, veselá, mazlivá a už se moc těší na domov, kde ukáží, co vše umí.

Daisy je kočička, která je první v řadě, kdykoli přijdete, a nespustí Vás z očí. Bude za Vámi chodit jako stín, protože chce neustále společnost lidí.

dianka.jpg
Dáreček
Narození: 2012
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Dáreček se objevil na zahradě rodinného domku u ZŠ Lerchova v Sušici, usadil se v křovinách kolem plotu a nehodlal odejít. Majitelé domku nám jeho nález ohlásili jako malé kotě, které akutně potřebuje pomoc…
Dáreček určitě pomoc potřeboval, i když do kotě má vážně daleko, nebyl v dobrém stavu a zima která tou dobou byla mu určitě příliš nepomohla.
Dáreček je starší kocourek, který toho má sebou hodně, je to určitě letitý kočičí bezdomovec kterého prostě náročný život na ulici unavil natolik, že potřeboval klidné, suché, teplé místo, kde by se dal do pořádku a mohl případně žít.

Je to veliký pohodář a mazel, moc rád dobře a často jí, není konfliktní k ostatním, chce jen své místo pro život, svého člověka, klidnou neměnící se domácnost, kde Vám bude moc rád ještě dlouho dělat společnost.
Dáreček si života venku užil dosytnosti a hledá domov jen uvnitř domu nebo bytu, kde jsou bezpečně zasíťovaná okna či balkon a kde bude možné důstojně a s láskou dožít všechen čas který mu zbývá….

 darecek11maly.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

darecek12.jpg

Dale

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Dale je stejně jako bráška Chip malý rošťáček, kterému malinko déle trvalo, než se rozkoukal. Není divu. Rovnou z dočasné péče jel na umisťovací výstavu, kam tedy určitě vůbec nechtěl, slibovaný človíček nedorazil, a tak i se sourozenci musel zpátky na Šumavu...
Dnes už ale není vůbec pozadu, dovádí s ostatními a nenechá si ujít žádnou příležitost k řádění.

dale.jpg15232308_711472789010385_3513740457269687146_n.jpg
Emily

Narození: 9/2017
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Emily, Evelínku a Vilíka čekal strašný osud nechtěných koťat.  Jejich majitel je naskládal do pytle, zavázal, potopil do rybníka a v klidu odešel. Strážný anděl tentokrát stihl velký zázrak, vše viděla sousedka, která je vytáhla a zachránila…
Všechna tři koťata odmítala kontakt s lidmi, až po dlouhých týdnech začala přibírat na váze.

Emilka se pomaloučkými krůčky přibližovala lidem, dnes je to mazlík, moc ráda se přijde pohladit a dělat Vám společnost. Zrovna tak ráda ale skotačí s ostatními. Je to už veliká kočičí elegantní dáma a tak hledá toho „SVÉHO JEDINEČNÉHO” podnájemníka :)

emily.jpg
Evelínka

Narození: 9/2017
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Emily, Evelínku a Vilíka (už našel domov) čekal strašný osud nechtěných koťat.  Jejich majitel je naskládal do pytle, zavázal, potopil do rybníka a v klidu odešel. Strážný anděl tentokrát stihl velký zázrak, vše viděla sousedka, která je vytáhla a zachránila…
Všechna tři koťata odmítala kontakt s lidmi, až po dlouhých týdnech začala přibírat na váze.

Evelínka si zatím stále drží odstup. Už se neschovává, ale lidskou společnost sama nehledá. Věříme, že i ona jednoho dne lidem odpustí, že je chtěli utopit, a zjistí, že ne všichni jsou stejní, že s některými je i dobře.

V současné době je Evelínka nabízena v sekci "Virtuální adopce". Teoreticky by mohli jít domů, ale pouze společně s Emily, "mazlivkou", která  už dokázala člověku odpustit a učí to i Evelínku. Je to sice velice nepravděpodobné, ale protože se zdá, že při těchto sourozencích stojí Anděl Strážný, tak se třeba najde Anděl v lidské podobě, který jim dá šanci společně... Opravdu věříme, že i Evelínka si cestu k člověkovi najde (nám už věří...cizím lidem ale ne), jenom to chce čas a podporu její sestřičky Emilky.

evelinka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elsa

Narození: 2014
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Elsa byla přivezena důvodu údajné alergie její majitelky. Jde o kočičku, která nemá ráda ostatní kočičky a hledá tedy domov jen jako kočičí jedináček.

Elsa se musela vyrovnat se ztrátou domova, svých lidí a u nás s přítomností velkého množství koček. Je z toho opravdu nešťastná, a protože si svému neštěstí neumí ulevit jinak, reaguje agresivně na ostatní kočičky. To má za následek, že ani ony si to samozřejmě nenechají líbit a pro Elsu je to tak mnohem těžší než pro ostatní.
Nemáme možnost poskytnout ji samostatné bydlení, bez jiných kočiček protože kočičky máme opravdu všude. Moc se tedy za Elsu přimlouváme, ale jen u člověka, který ji bude chápat a poskytne ji společné bydlení už napořád. Jsme si jisti že to ocení a odmění vás věrností a přízní už napořád.

Elsička bohužel naprosto nesnáší jakoukoliv změnu (vzali jsme ji na umisťovací výstavu, kde jsme ji ani nemohli vyndat z klece, ale druhý den po příjezdu do útulku už byla zase úplně v pohodě, protože to tam zná...). A po této zkušenosti je naprosto jasné, že bude potřebovat trpělivého človíčka, který ji poskytne dostatek času na "přivyknutí" novému prostředí. Protože je tato varianta dosti nepravděpodobná, je Elsička nabízena i v sekci "Virtuální adopce".
Ale šanci si zaslouží a co kdyby se třeba někdo zkušený, komu chybí právě černá kočička, našel...

590ff05acd358-cat.jpg
Filinka

Narození: 2012
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Fili je kočička, která po úmrtí majitelky statku v Hrádku u Sušice, kde se svými sourozenci žila, zůstala se svými sourozenci ponechána svému osudu. Dědicové statek prodali a koťata zůstala na sněhu a mrazu bez pomoci. Upozornil nás na jejich osud jejich soused, kterému jejich osud nebyl lhostejný a tak jsou u nás. Mája, sestřička Filinky je již umístěná, Mikinka na svůj domov stále čeká, ale lidem stále moc nevěří a Filinka udělala veliký pokrok. Chodí se hladit, ale dává si pozor a pacička je stále připravená v pohotovosti. Není chovací, ale pohlazení má moc ráda a sama ho vyhledává. Je vhodná do bytu, do klidnější domácnosti bez dětí.

filinka-adoptivni-rodice-zpravy-034.jpgfili-4.jpgfili-listopad-13-033.jpg

Filípek

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Filípka a jeho  7 sourozenců zanechal jejich majitel u baráčku, který prodal a odstěhoval se z něj. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam a nevěděla, co se stalo, kde je člověk který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma a hlavně vůbec neměli ponětí, co dál.

Měli velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro ně pomoc. 

Na toto vše, koťátka již zapomněla, jsou zdravá, veselá, mazlivá a už se moc těší na domov, kde ukáží, co vše umí.

Filípek je spíš klidnější kocourek, ale stejně jako všichni sourozenci, neustále vyhledává lidskou společnost, co kdyby, lidé zase někam zmizeli  

filipek.jpg
Gastonek

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Gastonek je dalším chanovickým kocourkem, o kterého se již dál nemohli starat jeho lidé. Byl jedním z prvních kteří se začali chodit hladit, a dodnes je mezi prvními kteří čekají v řadě na pohlazení. Je to moc hodný, mazlivý kocourek, který by si zasloužil domov který bude už tím posledním, kočičky mu nevadí, naopak je s každým hned kamarád. Má sice černý kožíšek, ale zlaté srdíčko, které moc potřebuje někomu dát.

gastonek.jpg
Gracielka

Narození: 29. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Gracielka se narodila u nás, přivezené březí kočičce Denisce, která žila několik let na ulici v Nýrsku.
Gracielka ráda povídá, ráda se mazlí, ráda vyvádí s bráškou Benjamínkem, všechno je strašlivě nové a zajímavé, tak to musí okamžitě prozkoumat. Je klidnější než bráška, ale v žádné bojové hře určitě nezůstává pozadu. Hledá domov pouze uvnitř domu nebo bytu, kdyby byl domov možný s bráškou, považovala by to za ideální, přece jen, jeden druhého už zná a mají na sebe silnou citovou vazbu.

grac2.jpg
Hermiona

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Hermionku a její sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, o nichž nikdo nemá ani ponětí kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena, nejprve do dočasné péče, později nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na ně zatím pořád čekají. 
Hermionka se držela zpátky celkem dlouho, ale dnes je to už mazlivá kočička, která je za pohlazení vděčná a přijde si pro něj. Je malá a droboučká a asi už moc nevyroste, ale lásky nadělí stejně jako ta největší kočička na světě.

FOTOALBUM HERMIONKY ZDE.

her2.jpghermiona2.jpg
Charllotka

Narození: říjen 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano


Charllotka, byla nalezena pobíhající po silnici v Běšinách u Klatov. Přes vyvěšené letáčky o jejím nálezu se o ni nikdo nepřihlásil.
Charllotka je hodná mazlivá kočička, ale své lidské podnájemníky, si chce vybrat sama. Má samozřejmě svoji pravdu, bude to ona, kdo s nimi bude žít a vybrat toho správného podnájemníka je moc důležité. Byla zamluvená ale právě ve chvíli, kdy její lidé přišli, aby ji odvezli domů, k nim prostě nechtěla. Jiná kočička Bětuška se naopak mohla přetrhnout, odjela s nimi a je ve svém domově spokojená. Rodina, která ji původně chtěla, má doma pejska kočkomilce, ale je možné že Charllotka má s pejsky svoji špatnou zkušenost a prostě jejich společnost nechce, tak hledá bydlení ryze kočičí.

charlotka.jpgcharllotka.jpg1375212_546391398851859_6665818181822636046_n.jpg

Chip

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Chip a jeho sourozenci byli nalezeni v den, kdy se narodili, společně se svou maminkou u jednoho z paneláků v Nýrsku. Někdo je všechny vyhodil hned po narození, protože se přece nebude starat.
Všechna koťátka i maminka cestovali do dočasné péče, protože u nás bylo zoufale plno, a postupně krok za krokem se učili věřit lidem... Moc jim v tom pomohla dočasková teta a dnes jsou to lumpíci, kteří už potřebují svůj vlastní domov, kde je budou milovat a rozmazlovat.

chip.jpgchip.jpg
Chicco

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Chicca a jeho  7 sourozenců zanechal jejich majitel u baráčku, který prodal a odstěhoval se z něj. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam a nevěděla, co se stalo, kde je člověk který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma a hlavně vůbec neměli ponětí, co dál.

Měli velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro ně pomoc. 

Na toto vše, koťátka již zapomněla, jsou zdravá, veselá, mazlivá a už se moc těší na domov, kde ukáží, co vše umí.

Chicco je velký suverén, stejně jako všichni sourozenci, neustále vyhledává lidskou společnost a nemůže u ničeho chybět.

 

chicco.jpg
Justýnka

Narození: 2013
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Justýnka je jedním z koťátek kočičky Míny, která se s koťátky nastěhovala k pánovi, kterému je 80 let a není v jeho silách se o ně starat. Navíc pravidelně odjíždí na dlouhou dobu mimo Sušici a kočičky by zůstali bez pomoci. S jedním z pánových odjezdů nastala situace, kdy nás vyhledal, protože nechtěl kočičky nechat opuštěné. Snažili jsme situaci řešit v místě a hledat pomoc u sousedů, ale bohužel tam kočičky spíše všem vadili, než aby jim někdo pomohl. Odvezli jsem tedy kočičky k nám. Justýnka se hned začlenila mezi kotěcí bandu a řádí se všemi co to jde. Je malinko náladová a ne vždy chce pohladit, musí chtít sama. Je vhodná do bytu, bez možnosti chodit ven.

Justýnku podporuje Zenta a Johann Kelnhofer a my touto cestou moc děkujeme.

justynka.jpgjustynka13.jpg

Josefínka

Narození: 2016
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Josefínka byla nalezena s bráškou Josífkem před cukrárnou Pepino v Klatovech v zalepené krabici od bot. Brácha už odjel bydlet a Josefínka svého človíčka netrpělivě vyhlíží. Je moc hodná, mazlivá a má moc ráda lidi a kočičky. Ráda se mazlí v náručí, sama kontakt nejen vyhledává, ale přímo vyžaduje :) a už se moc těší, až najde domov, jaký si zaslouží.

FOTOALBUM JOSEFÍNKY ZDE.

josefinka18.6.--2-.jpg
Janoušek
Narození: 2012
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Janoušek je zcela specifický kocourek a jako takový bude potřebovat specifický domov. Proto je také Janoušek umístěn i v sekci "Virtuální adopce", protože je mizivá šance, že se ho někdo ujme... Ale šanci mu rozhodně dát chceme!!!

Prosím přečtěte si předem příběhy Janouška ZDE a ZDE, aby jste pochopili proč je Janoušek specifický kocourek... Nicméně karanténu již nepotřebuje a i přes svůj handicap by určitě chtěl milující rodinku, kde by mohl v klidu žít a užívat si života.

FOTOALBUM JANOUŠKA ZDE.

Janouška podporuje paní Libuše Vlková a paní Jana Skopová a my touto cestou moc děkujeme.

janousek-001.jpgimg_1456.jpg
Jasper

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Jasper je kocourek z chanovické kauzy, o kterého se již dál nemohli postarat jeho majitelé. Je hodný mazlivý, ale přece jen rezáček, který má svou hlavičku a svůj názor na vše co dělá a má dělat. Nechybí u žádné kočkolumpárny, ale ani u čekatelů na pohlazení. Z a domov jen uvnitř bude moc vděčný, jen má dost energie a potřeboval by kamaráda nebo kamarádku.

jasper1.jpgjasper2.jpg
Julietka

Narození: 16. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Julietka je kočička, kterou společně se sourozenci a maminkou přivezli z Vimperku
starší manželé, kteří je nalezli na zahradě těsně po porodu. Protože ještě byla docela zima a protože se nebyli schopni o tolik kočiček postarat, přivezli je k nám. Julietka se moc ráda mazlí, je opatrnější než bráška Sebastienek, vše si musí nejdříve okouknout a pak už ji nic nestojí v cestě a zkoumá, hraje si, mazlí se pronásleduje brášku, prostě jako všechny ostatní koťata. Do všeho jde naplno, vše musí vidět, u všeho musí být. Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku, společnost kočičích parťáků určitě uvítá, případně kdyby mohla domů s bráškou Sebastienkem, byla by moc šťastná, protože jsou na sebe hodně vázáni.

jul2.jpg
Jitřenka

Narození: 06/2018
Vakcinace: ano
Kastrace: Ne

Jitřenka byla jako malé kotě vyhozena u prádelny v Sušici, společně se svými dvěma brášky. Všechny koťata prodělala závažné onemocnění a dlouhou, důkladnou léčbu. Dnes jsou již v pořádku, zdravá a v plné síle. Jitřenka je veliký mazel, patří ke kočičkám, které Vám toho mají neustále hodně co říct. Bude vděčná za domov jen uvnitř, bez možnosti chodit ven. Je to stále zvídavé kotě a potřebuje někoho kdo má možnost věnovat ji hodně  času, aby ji zabavil. Kočičí parťák či parťačka by měli být samozřejmostí.

jitrenka.jpg
Jakub

Narození: 06/2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Kubík byl jako malé kotě vyhozen u prádelny v Sušici, společně se svými dvěma sourozenci. Všechna koťata prodělala závažné onemocnění a dlouhou, důkladnou léčbu. Dnes jsou již v pořádku, zdravá a v plné síle. Kubíček je veliký mazel, patří  stejně jako sestřička Jitřenka ke kočičkám, které Vám toho mají neustále hodně co říct. Bude moc rád za domov jen uvnitř, bez možnosti chodit ven. Je to stále zvídavé kotě a potřebuje někoho kdo má možnost věnovat mu hodně  času, aby ho zabavil. Kočičí parťák či parťačka by měli být samozřejmostí. Nejlepší by prý byla ségra Jitřenka, s tou už má nacvičené všechny možné skopičiny a hlavně kdo z Vás má doma duo povídavých kočiček..

jakub.jpg
Jonatánek

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne 

Jonatánka a jeho 7 sourozenců zanechal jejich majitel u baráčku, který prodal a odstěhoval se z něj. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam. Nevěděla, co se stalo, kde je člověk, který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma, a hlavně vůbec neměla ponětí, co dál. Měla velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila, a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro ně pomoc. Na toto vše koťátka již zapomněla, jsou zdravá, veselá, mazlivá a už se moc těší na domov, kde ukáží, co vše umí.

Jonatánek je velký suverén, okamžitě s každým kamarád, stále vyhledává lidskou společnost, co kdyby lidé zase někam zmizeli...
Je kamarád s každou kočičkou, i tou, která moc o kamarády nestojí.
Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku.

jonatanek.jpg
Kňouralka

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kňouralka je další z kočiček z Ostružna, je to klasická želvička, po několika měsících seznamování si přijde pro pomazlení, ale dává si velký pozor, když dorazí někdo, koho nezná...To nejdříve vše z bezpečí pozoruje, až když si je jistá, přijde se ukázat v celé kráse. Je to hodná kočička, která Vám bude vděčnou společnicí

knouralka1.jpg
Kulička

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kulička je jedním z koťat nalezených u frekventované silnice v křoví…Hromádka pěti koťat s neléčenou virózou, v zimě, odkázaných na pomoc náhodných kolemjdoucích v podobě ne příliš vhodného jídla.

Kulička už je zdravá a už se moc těší, až bude mít své doma, kde bude rozmazlovanou milovanou kočičkou. Je moc hodná, mazlivá a opravdu neskutečně trpělivá.

kulicka.jpgkulicka--2-.jpg
Kevin

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kevinek byl nalezen nedaleko Sušice, karanténa se trošku protáhla, ale dnes je to krásný mazlivý kocouří kluk. Miluje lidskou společnost, nechybí ani nikde kde je klubko kočiček, protože koťata mají prostě stále co dělat, je toho přece tolik, co je třeba prozkoumat. Hledá domov jen uvnitř, kde Vám bude dělat společnost a pokud bude k tomu kočičí kamarád nebo kamarádka, bude Kevinkův život zase v pořádku.

kevin.jpg
Kristýnka

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kristýnka dorazila z dočasné péče do útulku, má za sebou všechny procedury karantény, takže bude věřit, že najde brzo své lidi.
Natálka a Kristýnka se objevily v areálu Solo Sušice, kde je někdo odložil, protože mezi místní kočky nepatří. V červenci jsme je tedy všechny odchytili, nechali vykastrovat. Natálka a Kristýnka jely do dočasky, poslední ze sourozenců, druhá tříbarevná kočička, byla po kastraci vrácena zpět, protože nezvládala uzavřený prostor.
Doufáme že Kristýnka se konečně dočká lidiček se srdíčkem na to správném místě, protože si to opravdu zaslouží. Je moc hodná, mazlivá a čeká možná právě na Vás.

kristynka.jpg
Leontýnka

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Leontýnku a jejích 7 sourozenců zanechal jejich majitel u baráčku, který prodal a odstěhoval se z něj. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam. Nevěděla, co se stalo, kde je člověk, který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma, a hlavně vůbec neměla ponětí, co dál. Měla velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila, a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro ně pomoc. 

Na toto vše koťátka již zapomněla, jsou zdravá, veselá, mazlivá a už se moc těší na domov, kde ukáží, co vše umí.

Leontýnka  je malinko opatrnější než sourozenci, ale stejně mazlivá, jen si vše nejdříve prohlédne a hned potom je u Vás a bude chtít hladit jak jen dlouho to vydržíte.

leontynka.jpg
Lucinka

Narození: cca 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano


Lucinka byla vyhozena s čerstvě narozenými koťaty na Javorné, počáteční péči ji poskytla místní paní, která se bohužel musela odstěhovat a Lucinka a mimina by zůstali bez pomoci a jídla. Koťata i s Lucinkou musela do dočasné péče na dobu karantény, koťatka zůstala a Lucinka přijela k nám. Z počátku byla bázlivá, hodně se bála kočiček, byla téměř pořád schovaná, dnes se od nich stále drží dál ale už si víc a víc dodává odvahu. 
Lucinka je veliký mazel, ale byla by šťastnější jako kočičí jedináček. Je jen do bytu nebo domečku, bez možnosti chodit ven.

Lucinku podporuje paní Helena Smith a my touto cestou moc děkujeme.

luci-mala.jpg
Luciánek

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Luciánek byl nalezen v Sušici, pobíhal mezi kamiony. Je to asi tříletý kocourek, samá ruka, samá noha, neskutečně hladový, takový malý otesánek. Je ale moc hodný, mazlivý a už se těší, až najde svoje lidi, tentokrát bude vybírat dlouho a pořádně, aby to bylo napořád. Je to mazel ale k ostatním kočkám spíše dominantní, takže slabší povahy ne vždy chápou jeho snahu o kontakt a kamarádství.

lucianek.jpg
Mínuška

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: Ano

Mínuška je další z chanovické kauzy. Přiváželi jsme ji vysoce březí, takže již kastrace nepřipadala v úvahu. Mínuška měla 4 koťátka, která po narození vážila pouhých 18 g, místo běžných 80g  a žádné z nich nepřežilo.

Dnes je již veselá, hravá, mazlivá a moc by chtěla svého človíčka, který se postará, pohladí a bude tady pro ni. K ostatním kočičkám je nekonfliktní a je vhodná jen do bytu nebo domečku bez možnosti chodit ven.

mina1.jpg
Maura

Narození: 13. 4 . 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Maura je jedním z koťat, které se narodili přivezené březí kočičce Evitce. Maminka je od množitelky koček a všechna koťata učila držet se od lidí stranou. Maura ještě potřebuje malinko času, než začne lidem věřit a než zjistí, že je u nich i dobře. Ale není to vyloženě plachá kočička, jen zatím raději dodržuje bezpečnou vzdálenost. Pokud by měla bydlet se svými lidmi hned, může, ale musí to být človíček, který ji dá tolik času, kolik ho bude potřebovat a potom to bude to pravé napořád.

12670815_589971017827230_4693905444559107566_n.jpgmaura-vikend-20.7.15-023.jpg11722549_493643664126633_8484942790762583786_o.jpg
Matylda

Narození: 2013
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Matylda byla nalezena zraněná před jedním z domů v Nýrsku. Co se jí přihodilo, ví jen ona sama, každopádně musela okamžitě podstoupit amputaci ocásku a kastraci. Je to milá hodná, klidnější kočička a zatím lidem příliš nedůvěřuje. Chce to jen čas a bude z ní stejný mazlík, jako když byla v karanténě. K ostatním kočičkám je přátelská a určitě by v novém domově uvítala společnost alespoň jedné z nich.

Matyldu podporuje paní Petra Haderková a my touto cestou moc děkujeme.

matylda.jpg
Matlock

Narození: 30. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Poirot, Columbo, Matlock a Slečna Marplová, se k nám dostali den po svém narození, takže stěhování šlo zcela jistě mimo ně. Jejich maminku Adélku někdo vyhodil, když byla březí, a protože chodila chatu od chaty a nevěděla, kde svá koťata porodí, zůstala nakonec u jedné z chat, zcela vyčerpaná. Chataři ji ubytovali na verandě a ráno byla koťátka na světě.
Dnes jsou to sebevědomá koťata plná energie, neustálého zkoumání všeho, co je zrovna k dispozici a neustálé potřeby lidské společnosti a mazlení. Potřebují parťáka na hry, mazlení, na to aby jim ukázal vše, co ještě neznají. Kočičí společnost určitě uvítají a hledají domov pouze uvnitř bytu nebo domečku.

matlock.jpg
Matýsek

Narození:  2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Matýska a jeho  7 sourozenců zanechal jejich majitel u baráčku, který prodal a odstěhoval se z něj. Koťata bezradně běhala po přilehlé silnici sem a tam a nevěděla, co se stalo, kde je člověk který je krmil, proč nemohou domů, kde je máma a hlavně vůbec neměli ponětí, co dál.

Měli velké štěstí na nálezkyni, která jela kolem, zastavila a když zjistila, jak se věci mají, hledala pro ně pomoc. 

Na toto vše, koťátka již zapomněla, jsou zdravá, veselá, mazlivá a už se moc těší na domov, kde ukáží, co vše umí.

Matýsek je menší kocourek a je trošku opatrnější, ale moc rád Vám bude dělat společnost, zvláště když se mu budete věnovat.

matysek.jpg
Monty

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Monty je dalším kocourkem z Chanovické kauzy, je ještě mladý ale zatím lidskou společnost nehledá, drží se spíš stranou. To však neplatí pro kočičí společnost, v té je vždy v popředí všeho co se děje. Doufáme že časem změní názor a od kamarádů odkouká že společnost lidí může být i příjemná.

monty-mour.jpg
Nikolka 

Narození : 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Nikolka je odvezená od množitelky koček, z místa, kde se lidé o kočky nestarají, nekastrují, takže mají stále dokola koťata, nekrmí je, protože mají pocit, že kočka se o sebe postará sama. 
Nikolka je krásná kočička, je mazlivá a na svůj ošklivý start do života už zapomněla. Chce novou šanci a zaslouží si ji, neudělala nic špatného, jen se narodila někomu, kdo o ně nestál.
Hledá domov, kde budou jeho součástí, kde jí budou milovat a respektovat jak si zaslouží.

FOTOALBUN NIKOLKY NAJDETE ZDE.

nikolka1.jpgnikolka.jpg
Natálka 

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Natálka je podzimní kotě, které se zčista jasna objevilo v areálu Sola Sušice, společně se dvěma sestřičkami.
Zpočátku byly nedůvěřivé, ale už za pár dnů bylo jasno, že jsou moc rády, že jsou opět v teple, s přísunem péče, jídla a mazlení.

Už to vypadalo, že se na Natálku usmálo štěstí, protože se jako jediná (z 9 koťat z našeho útulku) umístila na výstavě  Sen zvířat. Bohužel ale v novém domově nezvládla psí společnost bydlící nad nimi a pod nimi, je trošku nerváček, podnájemníci se opravdu snažili ,ale když to nejde tak to prostě nejde a není k ničemu kočičku zbytečně trápit. A tak se musela znovu vrátit k nám. Natálka je mazlivá, hodná kočičí dáma, která si moc zaslouží vlastní domov. Hledá domov uvnitř bytu nebo domečku, v rodině kde ji budou milovat a pečovat o ni jak si zaslouží a jejíž součástí bude už napořád.

natalka.jpg
Poirot

Narození: 30. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Poirot, Columbo, Matlock a Slečna Marplová, se k nám dostali den po svém narození, takže stěhování šlo zcela jistě mimo ně. Jejich maminku Adélku někdo vyhodil, když byla březí, a protože chodila chatu od chaty a nevěděla, kde svá koťata porodí, zůstala nakonec u jedné z chat, zcela vyčerpaná. Chataři ji ubytovali na verandě a ráno byla koťátka na světě.
Dnes jsou to sebevědomá koťata plná energie, neustálého zkoumání všeho, co je zrovna k dispozici a neustálé potřeby lidské společnosti a mazlení. Potřebují parťáka na hry, mazlení, na to aby jim ukázal vše, co ještě neznají. Kočičí společnost určitě uvítají a hledají domov pouze uvnitř bytu nebo domečku.

poirot.jpg
Rézinka

Narození: cca 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Rézinka je kočička která byla nalezena ve Vimperku a po porodu koťátek, byla převezena k nám. Přitoulala se ke starším manželům, kteří kočičku krmili a starali se v mezích možností, ale kotěcí nadělení bylo nad jejich síly. Rézinka se o všechny vzorně starala a nyní potřebuje někoho, kdo se bude starat o ni. Je to hodná mazlivá kočička, ale moc nemusí ostatní kočičky a preferovala by domov bez jiných kočiček, pokud by doma už někdo byl, zvykne si jen si bude žít svůj život a kamarádi asi nikdy nebudou, ale kdo ví..Na bezpečném místě by určitě ráda chodila volně domů a ven, ale bude spokojena i uvnitř, pokud ji budete věnovat dostatek času.

rezi1.jpg
Rendlička

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Rendlička je kočička, která byla vyhozena se svými 4 koťaty, Rendlička i všechny její kočičí děti jsou přítulné, mazlivé, jen při nálezu neskutečně vyhublé, ale evidentně zvyklé na lidskou společnost. Rendlička měla ze začátku problém s uzavřeným prostorem, ale zvykla si a dnes je to milá, mazlivá kočička, která trpělivě čeká na své lidi, novou šanci a nový domov, který bude již na pořád.

rendlicka.jpg
Romanka - kotě Rendličky

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Romanka je jedním ze 4 koťat, která byla vyhozena i se svou maminkou nedaleko od nás u frekventované silnice. Maminka Rendlička byla sama odrostlé kotě, které nevědělo co dělat a bezradně seděla u svých koťat. Jednalo se o kontaktní kočičku i koťata, která rozhodně žila ve společnosti lidí  a z nějakého důvodu skončili všichni na ulici. Romanka je jemná mladá kočičí dáma, má moc ráda lidskou i kočičí společnost a obojí moc ráda vyhledává.

kote-rendlicky1.jpg
Radmilka - kotě Rendličky

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

 Radmilka je jedním ze 4 koťat, která byla vyhozena i se svou maminkou nedaleko od nás u frekventované silnice. Maminka Rendlička byla sama odrostlé kotě, které nevědělo co dělat a bezradně seděla u svých koťat. Jednalo se o kontaktní kočičku i koťata, která rozhodně žila ve společnosti lidí  a z nějakého důvodu skončili všichni na ulici.  Radmilka je stejně její sestřička moc hodná, mazlivá, stále u všeho asistuje a vůbec má toho na práci tolik, že to ani nejde zvládnout, tak řádí každý den, znovu a znovu.

kote-rendlicky2.jpg
Sára

Narození: 2011
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kočička Sára byla při příchodu k nám dalším vyhozeným prázdninovým kotětem, které koncem léta zůstalo spolu s další kočičkou Rozárkou bezradně bloudit od chaty k chatě po odjezdu chalupářů. Zpočátku jim alespoň krmení zajišťovala jedna hodná starší paní, která tam ale na zimu nemůže zůstat, navíc si zlomila ruku a do několika kilometrů vzdálené vesnice nemůže dojíždět a nemůže kočičky bohužel vzít ani do městského bytu.
Sára si zpočátku vše velice pozorně prohlíží a potom sama přijde pro pohlazení, ale nesmí vidět ruku proti hlavičce. Je vhodná do bytu a jen k hodnému člověku, který ji poskytne dostatek času, který bude potřebovat.

sara-velka.jpgsara.jpg
Smíšek

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Smíšek a jeho sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, kde nikdo nemá ani ponětí, kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena. Nejprve do dočasné péče, později k nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na ně zatím pořád čekají. Smíšek je spíš samotář, nevyhledává společnost člověka ani ostatních kočiček, hladit se nechá, ale sám si pro pohlazení nepřijde. Také patří k těm, na kterých se pobyt ve stodole podepsal. Potřebuje zjistit, že s lidmi může být i fajn. Smíšek je chytrý kluk, přijde na to určitě rád.

FOTOALBUM SMÍŠKA ZDE.

13590436_633379450153053_3370443828607889196_n.jpgsmisek.jpg
Sněhulka

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Sněhulka je jedním z odlovených koťat kočičky Vločky. Jako jedinou ji Vločka nestihla naučit, že od lidí je třeba se držet stranou. Sněhulka je velký mazel, ale také dokáže být ve společnosti ostatních koťat pěknou čerticí.

Rozhodla se, že je čas hledat své podnájemníky, ty nejlepší na světě, pokud to je možné. Ne proto, že je líbivá a malinká, ale proto, že toho od narození nezažila moc hezkého, a je čas, aby se to obrátilo. A prostě proto, že je to velké zlatíčko.

snehulka12--2-.jpg
Slečna Marplová

Narození: 30. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Poirot, Columbo, Matlock a Slečna Marplová, se k nám dostali den po svém narození, takže stěhování šlo zcela jistě mimo ně. Jejich maminku Adélku někdo vyhodil, když byla březí, a protože chodila chatu od chaty a nevěděla, kde svá koťata porodí, zůstala nakonec u jedné z chat, zcela vyčerpaná. Chataři ji ubytovali na verandě a ráno byla koťátka na světě.
Dnes jsou to sebevědomá koťata plná energie, neustálého zkoumání všeho, co je zrovna k dispozici a neustálé potřeby lidské společnosti a mazlení. Potřebují parťáka na hry, mazlení, na to aby jim ukázal vše, co ještě neznají. Kočičí společnost určitě uvítají a hledají domov pouze uvnitř bytu nebo domečku. Jediná slečna Marplová je klidnější a rozvážnější než bráškové (vždyť je to dáma :).

slecna-marplova.jpg
Sebastian

Narození: 16. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Sebastien je kocourek, kterého společně se sourozenci a maminkou přivezli z Vimperka starší manželé, kteří je nalezli na zahradě těsně po porodu. Protože ještě byla docela zima a protože se nebyli schopni o tolik kočiček postarat, přivezli je k nám. Sebastienek je obrovský mazel, správný kočičí kluk, který nechybí u žádné rošťárny. Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku, společnost kočičích parťáků určitě uvítá, případně kdyby mohl domů se setřičkou Julietkou, byl by moc šťastný, protože jsou na sebe hodně vázáni.

seb1.jpg
Štěpánek

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Štěpánek i jeho sestřička Štěpánka byli nalezeni ve Štěpánovicích jako malá, podvyživená, začervená a zablešená koťata. Dlouho byli ve velmi vážném stavu, byly to jen kostřičky potažené kožíškem. Nerostli, nepřibývali na váze, ale to vše už mají za sebou. Dnes jsou to krásná, velmi živá koťata, mají stále co dělat, jsou to velcí mazlíčci a konečně si užívají her a lumpačení.

Štěpánek je trošku hodnější než sestřička, ale právě proto by spolu tvořili ideální dvojici. Moc by si přál společný domov se Štěpánkou. Štěpánek miluje všechny míčky, které může nosit v tlamičce. Počet není podstatný, i kdyby jich měl 100, bude je nosit všechny do své skýše a bude o ně "s nasazením života" tvrdě bojovat, protože jsou přece jeho...

stepanek.jpg
Štěpánka

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Štěpánka i její bráška Štěpánek byli nalezeni ve Štěpánovicích jako malá, podvyživená, začervená a zablešená koťata. Dlouho byli ve velmi vážném stavu, byly to jen kostřičky potažené kožíškem. Nerostli, nepřibývali na váze, ale to vše už mají za sebou.

Dnes jsou to krásná, velmi živá koťata, mají stále co dělat, jsou to velcí mazlíčci a konečně si užívají her a lumpačení. Štěpánka je velmi energická mladá dáma, brášku stále vyhledává, tak by si moc přála společný nový domov, ale není to podmínka.

stepanka.jpg
Tygřík

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Tygřík je dalším kocourkem přivezeným z Chanovic, od majitelů, kteří se již z důvodu věku a zdravotního stavu o své kočky nemohli starat jak potřebují a  proto skončil u nás. Kromě krásné kresby kožíšku  je to veliký mazel, který moc rád tráví čas ve společnosti lidí i kočiček. Je to moc hodný kocourek, který si opravdu zaslouží domov, který bude už do konce života. Hledá domov jen uvnitř bytu nebo domečku a už se na Vás moc těší.

tygrik1.jpg
Tomík

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Tomík je dalším kocourkem z Chanovické kauzy. Po období nedůvěry už lidem znovu věří, má moc rád dobré jídlo, a také se za dobu co je u nás jak se patří na pořádného kocourka spravil, je první který čeká u dveří, když přijdeme. Je to pohodář, mazel který  už moc skopičin nedělá, raději tráví čas u Vás a chce hladit tak dlouho, jak jen to jde

tomik.jpg
Terezka

Narození: říjen 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Terezku a její sourozence Jonáška a Marušku nalezli vyhozené
u osmdesátileté paní ve Volšovech u Sušice, bezradné, vyhublé s neléčenou virózou. Všichni se poměrně dlouho potýkali s následky zanedbané péče, ale dnes už jsou v pořádku a hledají své lidičky.   Terezka se moc ráda mazlí, ale stejně tak miluje společnost ostatních kočiček a už se moc těší na své podnájemníky, od kterých bude chtít, aby tam alespoň jeden kočičí kamarád či kamarádka byli.

FOTOALBUM TEREZKY ZDE.

terezka.jpgterezka3.jpg
Uriášek

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Uriáška a jeho sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, kde nikdo nemá ani ponětí, kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena. Nejprve do dočasné péče, později k nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na ně zatím pořád čekají. Uriášek je taková malá hromádka neštěstí. Hladit se nechá, ale sám si pro něj nepřijde a dívá se na vás pohledem jako by mu celý svět ublížil. A vlastně má pravdu, ublížil. Jsme si jisti, že s tím správným páníčkem by dělal pokroky mnohem rychleji než u nás, kde je stále sice milovaným, ale jedním z mnoha. A on potřebuje být tím jediným pro svého člověka, který mu dá tolik času, kolik bude potřeba.  

uriasek22.jpghermiona.jpg
Vločka

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Vločka je kočička, která byla umístěna na jedné z výstav, ještě jako dorůstající kotě s podmínkou kastrace novým majitelem. Nová majitelka nás skutečně kontaktovala, s tvrzením že Vločka je po kastraci a vše že proběhlo v pořádku. Následovala dva roky trvající anabáze, zestručněno – Vločka kastrována nebyla a novou majitelkou byla vyhozena ven. Když jsme se o tom dozvěděli, hledali všichni, všude, kolem bydliště a okolí, bohužel bez výsledku. Pomáhala neskutečná spousta lidí, volali ti, kdo věděli, že hledáme…Až na jaře letošního roku, se nám podařilo najít místo, kde se Vločka ukrývá, sice stále v okolí ,,nového domova,, jen jiným směrem, než jsme hledali. Následovali měsíce,  kdy jsme se snažili Vločku odchytit, bohužel vytrvale se odmítala nechat chytit, do sklopce či podběráku ani náhodou…Až na podzim se začalo dařit, tedy mysleli jsme že se daří, bílá kočka ve sklopci, neskutečný pocit, že ji máme…Až na veterině bylo jasno, že to není Vločka ale její odrostlejší potomstvo. Vše se opakovalo a stručně řečeno, postupně jsme odchytali čtyři Vloččina koťata Snížka, Sněženku, Sněhulku a Popelku než se podařilo, chytit unavenou Vločku.

Dnes je zpět u nás, po kastraci a karanténě, pohybuje se tady suverénně, jako kdyby věděla kde je, nechá se hladit, nemá problém s ostatními a ani tušení, kolik starostí nám přidělala a jakou máme radost, že je v pořádku zpět. Po všech těchto zkušenostech hledá Vločka tu nejspolehlivější rodinu na světě!!!

vlocka.jpg
 

Omlouváme se za nevyplněné informace u některých kočiček.
Budeme se snažit co nejdříve doplnit. Děkujeme za pochopení.

Pokud by se Vám líbila některá kočička bez informací, napište nám, nebo zavolejte a my Vám obratem popisek dané kočičky zašleme na mail.

Kontakt: Hrádecká 493, 342 01 Sušice, Hana Fuksová tel.: 731 241 782, Anna Špačková tel.: 604 655 057, e-mail: utulekzikov@seznam.cz