Jdi na obsah Jdi na menu
 


06. 10. 2023 - 08. 10. - Charitativní bazárek

22. 9. 2023
06. 10. 2023 - 08. 10. 2023 PDA SUŠICE - Charitativní bazárek pro kočičky Šance pro kočku ze Sušice.
Máme tady podzim, takže je tu nutně podzimní bazárek pro sušické kočičky.
Budeme se na Vás těšit v PDA Sušice 06. 10. 2023 - 08. 10. 2023
Moc děkujeme všem, kteří nám na tyto bazárky vozí spousty věcí, p. Libušce Janouškové za sběrné místo pro věci na bazárky, všem kteří naše kočičky přijdou podpořit nákupem a samozřejmě všem mediálním partnerům a hodným lidičkám za pomoc s propagací.
Díky Vám všem a vaší podpoře můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují.
Jedeme nonstop 23 let, ale kalamitu posledních let nepamatujeme a dochází síla, tu dodají kočičky, ale narůstá stále větší armáda koťat a koček která spotřebuje na krmení, stelivo a veterinu pochopitelně podstatně víc peněz, než je obvyklé. Současné zdražování všeho snižuje počet lidiček schopných pomoci, protože všichni mají zvýšené výdaje. Ale to bohužel mají i kočičky, protože krmení a stelivo, veterina a vše co je třeba, roste přímo astronomicky a je skoro nemožné zajistit vše, co je třeba. Platí opravdu doslova že pomůže každá i malá částka.
 
POJĎTE DO TOHO S MÁMI !!!
Bazárek se neudělá sám od sebe, takže moc poprosíme všechny kteří mají chuť pomoci dobré věci, dejte nám vědět a pojďte s námi do toho. Poprosíme nehlašte se pokud pomoci nechcete nebo nemůžete. Potom logicky chybí človíček, který se nahlásí a nepřijde aniž by dal vědět.
Jak můžete pomoci, nebo co je třeba?
PROPAGACE
Před bazárkem samotným nejvíce pomůže pomoc s propagací, tzn. tisk a šíření letáčků a informace o tom kde, kdy a proč se taková akce koná.
Plakátek ke stažení ve formátu pdf Sušicepodzim2023.pdf
Pokud máte možnost plakátek vyvěsit, nebo víte o místě kde by ho mohli a dovolili vyvěsit (třeba obchod v místě vašeho bydliště, Obecní úřad...) dejte nám prosím vědět, budeme za tuto možnost vděční.
PŘEVOZ VĚCÍ + VYBALOVÁNÍ
Těsně před bazákem to znamená ve čtvrtek 05. 10. můžete pomoci převozem věcí z útulku v Sušici do PDA.
Věci se budou převážet od cca 9.00 h ráno / ještě upřesníme po dohodě všech kteří mohou pomoci s autem / a vyrovnávat budeme tentokrát hned po převozu věcí. Tentokrát je možnost že čás věcí by se mohla převážet již v týdnu před bazárkem v odpoledních hodinách ale to upřesníme opravdu až těsně před bazárkem samotným.
POMOC NA BAZÁRKU + BALENÍ A ODVOZ NEPRODANÝCH VĚCÍ
Dále se bude hodit pomoc na bazárku samotném. Pokud se tedy někdo cítí na to pomoci i na bazárku jako takovém, čím víc tím lépe a po jeho skončení, opět balení věcí a převoz neprodaných věcí zpět do útulku / ale třeba pro dobro kočiček vykoupíte úplně všechno.../
Moc děkujeme za jakoukoli pomoc, protože u nás najdete jen ty nejkrásnější, nejchytřejší, a nejhodnější kočičky na světě, bohužel však kočičky, které nemají svůj vlastní domov a čekají na něj v útulku....
Průměrně máme v péči + - 100 kočiček a bazárek se koná v době kdy jsme zavaleni koťaty a stojíme před podzimní kotěcí vlnou, tedy obdobím, kdy jsou téměř všechna nalezená koťata nemocná a potřebují dlouhou a nákladnou léčbu, krom toho spoustu krmení a steliva. Již nyní je problém uhradit vše co potřebují.
Prosíme pokud můžete, pojďte s námi pomoci těm, kteří si samotní pomoci nemohou, vyházená koťata a kočky si svůj osud nevybrali a nemohou za něj. Bez pomoci však nemají šanci přežít.
Poprosíme a děkujeme za sdílení, bez vaší pomoci to nejde.
A samozřejmě, co nejsrdečněji Vás všechny zveme do PDA v Sušici Věciček je spousta, tak si určitě něco hezkého vyberete a uděláte tím dobrý skutek!!! Občas se najde i nějaký ,,poklad,, který třeba už dlouho sháníte ale už není v prodeji.
Většinu z Vás dobře známe a věříme, že v tom kočičky nenecháte. Velmi si vážíme, že nám pomáháte pomáhat a moc děkujeme.
 
susicepodzim2023-page-001.jpg