Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. bazárek se vyvedl. Děkujeme

22. 3. 2024
O uplynulém víkendu se konal už po 19. charitativní bazárek Šance pro kočku pro kočičky z útulku v Sušici.
I přes zvýšené náklady Vás všech je součet z nákupů a darů těch z Vás kteří nechtějí nic koupit, ale nezapomenou přinést finanční dar kočičkám neskutečných 115 200 Kč. Moc děkujeme
Věděli jsme, že na kočičky nezapomenete ale, zase jste nám dali vědět, kolik úžasných lidiček našim tlapičkám pomáhá, když je třeba.
Rádi bychom vám poděkovali, za vaši empatii vůči kočičkám bez domova, za to že pomáháte s námi pomáhat. Čím dál častěji je to hodně, hodně těžké, v poslední době zvlášť, ale dokud budeme mít kolem sebe lidičky jako jste Vy, nikdy to nevzdáme. Milionkrát je situace tak zlá. že chceme se vším skončit, že je toho tolik, že už nemůžeme dál a v těch chvílích vždy přijdete Vy, s neskutečnou pomocí.
Tak od nás všech prosím přijměte velké poděkování.
Velké poděkování zaslouží všichni, kteří se na bazárku podíleli.
Takže děkujeme všem mediálním partnerům, děkujeme PDA Sušice , v čele s panem Adamcem za neskutečnou ochotu, pomoc a vstřícnost, jako vždy, všem dárcům a tvůrcům věcí, p. Libušce Janouškové za sběr věcí na bazárky, všem, kteří nám u p Libušky Janouškové pravidelně nechávají příspěvek kočičkám, nějakou dobrotu pro ně, nebo právě věcičky do aukcí a bazárků.
Děkujeme obci Dobršín, která krom vyvěšení plakátku na bazárek zaslala kočičkám na bazárek finanční dar 1000 Kč.
Bazárek je opravdu náročná akce, za kterou si velké poděkování zaslouží všichni pomocníci. Romana Mathausová, Tomáš Mathaus, Lenka Mathausová, Petr Pešl, Táňa Vlčková, p. Hanka Veselá, Hanka Poláková, p. Karel Tittl, p. Martin Tittl, manžele Novotní, Denisa Síbová, Jana Klečková, Mílena Příbová, Daniel Valdman, Tomáš Balek, Martin Veith, Mára Schroner, Libor Špaček, p. Helena Šperlová.
Kočičkám jste přinesli i spoustu dobrůtek a vždy potřebné drogerie.
Moc děkujeme Vám všem, kteří jste nám připomněli že kolem nás je velká spousta úžasných lidí, díky kterým máme zas spoustu energie pomáhat dál, když síla dochází. Děkujeme a těšíme se s Vámi na setkání zase na podzim.