Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. bazar pro kočky v Klatovech 17. 3. 2018

13. 2. 2018

17. 03. 2018 se v Klatovské Sokolovně můžete těšit na již 4. bazar pro kočku, který jako vždy pořádá Šance pro kočku z.s. ve spolupráci s partnery :
Město Klatovy
Městské kulturní středisko Klatovy
Klatovské kočky z. s.
Klatovský deník...
Film Pro

Moc děkujeme všem, kteří nám na tyto bazárky vozí spousty věcí, všem kteří naše kočičky přijdou podpořit nákupem a samozřejmě všem hodným lidičkám ochotným pomoci.

Bazárek se neudělá sám od sebe, takže moc poprosíme všechny kteří mají chuť pomoci dobré věci, dejte nám vědět a pojďte s námi do toho.

Jak můžete pomoci, nebo co je třeba?
PROPAGACE
Před bazárkem samotným nejvíce pomůže pomoc s propagací, tzn. tisk a šíření letáčků a informace o tom kde, kdy a proč se bazárek koná.
Pokud máte možnost plakátek vyvěsit, nebo víte o místě kde by ho mohli a dovolili vyvěsit (třeba obchod v místě vašeho bydliště, Obecní úřad...) dejte nám prosím vědět, budeme za tuto možnost vděční. Pokud by jste chtěli pomoci třeba roznosem malých letáčků do schránek u Vás v obci, rádi Vám letáčky dodáme...

Letáčky k tisku ZDE:

4. bazar pro kočky bez domova


Jak dále lze pomoci:
PŘEVOZ VĚCÍ + VYBALOVÁNÍ
Těsně před bazákem, to znamená pátek 16.03. můžete pomoci převozem věcí z útulku v Sušici do Klatovské sokolovny.
Věci se budou převážet cca mezi 17- 18 h.00 h / ještě upřesníme po dohodě všech, kteří mohou pomoci s autem a sokolovnou / a vyrovnávat budeme tentokrát jako vždy na Klatovský bazárek - v noci - dokud nebude vše hotovo a to může být také až ráno, čím víc nás bude, tím dříve bude hotovo a možná stihneme i hodinku spánku...
Fyzicky zdatné poprosíme o pomoc s přenesením věšáků a stolů, nosí se z patra dolů.

POMOC NA BAZÁRKU + BALENÍ A ODVOZ NEPRODANÝCH VĚCÍ
Dále se bude hodit pomoc na bazárku samotném 17. 03. a po jeho skončení, opět balení věcí a převoz neprodaných věcí zpět do útulku.
/ ale třeba pro dobro kočiček vykoupíte úplně všechno.../

Pokud ještě pochybujete a naše kočičky nebo nás neznáte, přijďte se podívat, komu je tato pomoc určena, po předchozí dohodě není problém je navštívit v současné době jen odpoledne od 15 h po předchozí telefonické dohodě minimálně den předem.

Pište do emailu: utulekzikov@seznam.cz nebo volejte 731 241 782.

Moc děkujeme za jakoukoli pomoc, kočiček je u nás stále hodně a vysoké jsou i náklady.
Proto jsme vděčni za jakoukoli pomoc.
Děkujeme a prosíme i za sdílení . Bez Vás to opravdu nejde.

A samozřejmě co nejsrdečněji Vás všechny zveme do Sokolovny. Věciček je spousta, tak si určitě něco hezkého vyberete a uděláte tím dobrý skutek!!!

Fotka uživatele Šance pro kočku  z. s.