Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka kočiček k umístění

Aby

Narození : 2017
Vakcinace : ano
Kastrace: ano

Aby je kočička od velmi starých manželů, kteří se léta starali, ale jednoho dne je zradila síla, zdraví i úsudek. Sice si vždy ponechali kočky, které jim někdo pohodil u dveří, zpočátku se starali, kastrovali, ale přišla chvíle, kdy ztratili přehled, přestali kastrovat a kočičky se množily i v příbuzenské linii. Dle toho také vypadají a odpovídá tomu jejich zdravotní stav.

Kočička z tohoto prostředí a tak malého vzrůstu bohužel nepatří k těm, u kterých je předpoklad dlouhého šťastného života a navíc má handicap v podobě slepoty na jedno očičko. Je proto nabízena i v sekci "Virtuální adopce".
Protože je ale Abynka nezdolná bojovnice a i přes nepřízeň osudu je velice hravá, zaslouží si, aby čas, který je jí dán, byl co nejhezčí a nejdelší. Takže kdyby ji chtěl někdo dát šanci, určitě najde v malé kočičce Abynce výtečného společníka.

aby19.jpgaby18.jpg
Amorek

Narození: květen 2019
Vakcinace: ano
Kastrace: ano 

Amorek se narodil kočičce o které se majitelé domnívali že je moc mladá a nemůže mít koťata.
Kočička jich měla hned 6 a tak koťata putovala do dočasné péče a následně k nám. Tři již našli domov a tři další úžasní kocouří junioři na něj čekají. Amorek je stejně jako brášové veliký mazel, nechybí u žádné kočkolumpárny a zatím objevuje svět. Od narození je pouze uvnitř, nezná žádné venkovní nebezpečí a není schopen ho rozpoznat. Hledá domov výhradně jen uvnitř, bez možnosti chodit ven, u lidí kteří dokáží zajistit jeho bezpečí, okna, vchod a vše co zvídavé kotě objevuje .Odvděčí se neskutečnou dávkou přízně, kterou neustále vyhledává

amorek.jpgamorek--7-.jpg
Ančí

Narození: 2013
Kastrace: ano
Vakcinace: ano 

 

anci.jpg
Alisa

Narození: 2013
Kastrace: 
Vakcinace: ano

kote-kt-pod-borem.jpg
Beatka

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Beatka je také od chanovických kočiček, je to už klidnější kočička, je moc hodná, mazlivá, Ráda Vám bude dělat společnost, při všem co budete dělat. Kočičky ji nevadí, ale jejich společnost nevyhledává. 

beatka19.jpg

Betynka

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Betynka je také z chanovické kauzy, je to moc milá, hodná mazlivá kočička, jen nedůvěřuje cizím lidem, takže se určitě schová před každou vaší návštěvou, ale hned jak budete zase sami, bude středem všeho, co budete dělat. Ostatní kočičky jí nevadí, může jít bydlet jen do bytu nebo domečku, bez možnosti chodit ven.

bety.jpgbety1.jpg
Bublinka

Narození: 2020
Vakcinace: Ano
Kastrace : Ne

Bublinka a její sestřičky byli nalezeny u chalupy obývané jen v létě. Majitelé je po tom, co je u nich někdo vyhodil krmili a zajistili azyl. Hledali jim nový domov ale bohužel se to nepovedlo a Bublinka, Hvězdička a Bezinka cestovali k nám, aby nezůstaly po odjezdu nálezců bez pomoci.


Bublinka je zlatíčko, které neustále vyhledává společnost lidí i ostatních kočiček. Miluje kočkohrátky, stejně jako mazlení. Jakmile se objevíte v místnosti je jednou z prvních která Vás uvítá. Je to společenská kočička, která hledá rodinu s dostatkem času a moc ráda ho bude trávit s Vámi.

Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku.

bublinka.jpg
Bezinka

Narození: 2020
Vakcinace: ano
Kastrace: Ne


Bezinka a její sestřičky byli nalezeny u chalupy obývané jen v létě. Majitelé je po tom, co je u nich někdo vyhodil krmili a zajistili azyl. Hledali jim nový domov ale bohužel se to nepovedlo a Bezinka, Hvězdička a Bublinka cestovali k nám, aby nezůstaly po odjezdu nálezců bez pomoci.
Bezinka zatím úplně nemusí ostatní kočičky, krom sestřiček je nevyhledává, ale ani se jich nebojí a není k nim agresivní, jen se drží stranou. Lidi naopak vyhledává ráda, moc ráda se přijde pomazlit a dělat Vám společnost. Je to spíš klidnější kočička, žádný divoch. Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku

bezinka.jpg
Barunka

Narození: 2016
Vakcinace: Ano
Kastrace: ano

Barunka je jednou z kočiček z kauzy Kamýk u Švihova.Po umrtí jednoho starého pána dědicové uchopili dědictví po svém, vypustili všechna zvířata volně ven... Po obci tak pobíhali králíci, kočky a vše možné i nemožné. Pán měl údajně cca 20 koček. Barunka, Korálek, Mazlík a Popynka se usadili u jednoho z domečků, kde dostávali prvidelně jídlo, kde jsou ty další, nikdo neví...

Hledali jsme pro ně domov rovnou z původního místa, bohužel se na ně nikdo neozval, tak se stěhovali k nám. Zpočátku byly nedůvěřivé, dnes už čekají na pohlazení a jídlo, protože toho, zdá se, nikdy nemají dost.

Barunka je moc hodná, klidná kočička, zasloužila by si druhou šanci na domov, kde určitě ocení její milou povahu. Ještě ji čeká dvojí očkování a pak už může hledat.

barunka.jpg
Claudinka

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Claudinka je kočička z Ostružna, je hodná nekonfliktní, jen zatím stále hledá cestu k lidem, neutíká, není to plašánek, ale ani žádný mazel. Možná časem změní názor, zatím ale hledá spíše virtuální rodiče, nebo človíčka, který ji poskytne tolik času, kolik bude třeba. V budoucnu by potřebovala domov na klidném bezpečném místě, kde by mohla chodit volně domů a ven jak bude sama chtít.

claudinka.jpg
Cipísek

Narození: 2019
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano

Cipísek se našel jako malinkaté kotě ve Volarech, v karanténě se zdržel déle, než bychom sobě i jemu přáli, ale dnes už je v pořádku a moc se těší na lidi, kteří tady budou jen pro něj. Už se vyřádil a nejraději je, když se s Vámi může mazlit.. Je to moc hodný kocourek, který hledá domov jen uvnitř domečku nebo bytu.

cipisek11.jpg
Carmen

Narození: 2017
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano

Carmenka je jednou z kočičích maminek z kauzy Víska. Ve Vísce u Vacova zůstaly po úmrtí majitelky nekastrované kočky, pes a partner zemřelé paní. Její děti, dědicové, dali pánovi týden na opuštění obydlí, kočky a psa neměli zájem řešit. Odvezli jsme koťata a jejich maminky a jednou z nich je právě Carmenka.

Byla ze všech nejméně kontaktní, vrčela a syčela o sto šest dlouhé měsíce. Dnes je z nich nejmazlivější, neustále vyhledává společnost člověka a nevadí jí ani společnost ostatních kočičích parťáků. Je moc hodná a opravdu by si zasloužila žít jako milovaný člen rodiny. Vrátí to podnájemníkům i s úroky a určitě nebudou litovat, že volba padla právě na Carmenku.

carmen.jpg
Čertík

Narození: 2021
Vakcinace: ano

Kastrace: 

 

certik.jpg
Darebáček
Narození: 2021
Vakcinace: ano

Kastrace: 
zahalka04.jpg
Evelínka

Narození: 9/2017
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Emily, Evelínku a Vilíka (už našel domov) čekal strašný osud nechtěných koťat.  Jejich majitel je naskládal do pytle, zavázal, potopil do rybníka a v klidu odešel. Strážný anděl tentokrát stihl velký zázrak, vše viděla sousedka, která je vytáhla a zachránila…
Všechna tři koťata odmítala kontakt s lidmi, až po dlouhých týdnech začala přibírat na váze.

Evelínka si zatím stále drží odstup. Už se neschovává, ale lidskou společnost sama nehledá. Věříme, že i ona jednoho dne lidem odpustí, že je chtěli utopit, a zjistí, že ne všichni jsou stejní, že s některými je i dobře.

V současné době je Evelínka nabízena v sekci "Virtuální adopce". Teoreticky by mohla jít domů, ale pouze k člověku který jim dá tolik času, kolik bude potřebovat Věříme že se najdou lidé, kteří jim dají šanci (nám už věří...cizím lidem ale ne), jenom to chce čas . Proto jsou zároveň nabízeni k umístění domů.

evelinka--7-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filípek
Narozena : 2020
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano


Filípek a jeho sourozenci byli nalezeni v Přešicích jako sotva měsíční koťata společně s mámou která byla sama malé kotě, které neví co dělat s tím nadělením. Velmi rychle se adaptovali, začali přibírat a prospívat. Dnes jsou to zdravá sebevědomá koťata plná energie a zájmu o všehno co právě zkoumají. Potřebují hodně zaměstnat aby nevyváděli větší skopičiny než je třeba.
Filípek je klidnější než Fanoušek ale řádit dokáže také ze všech sil.
Hledá domov uvnitř bytu nebo domečku, kde určitě uvítá společnost kočičího parťáka.
filipek.jpg
Fanoušek

Narození : 2020
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano

Fanoušek a jeho sourozenci byli nalezeni v Přešicích jako sotva měsíční koťata společně s mámou která byla sama malé kotě, které neví co dělat s tím nadělením. Velmi rychle se adaptovali, začali přibírat a prospívat. Dnes jsou to zdravá sebevědomá koťata plná energie a zájmu o všehno co právě zkoumají. Potřebují hodně zaměstnat aby nevyváděli větší skopičiny než je třeba.
Hledá domov uvnitř bytu nebo domečku, kde určitě uvítá společnost kočičího parťáka.

fanousek.jpg
Gastonek - v léčení

Narození: 2015 
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Gastonek je dalším chanovickým kocourkem, o kterého se již dál nemohli starat jeho lidé. Byl jedním z prvních kteří se začali chodit hladit, a dodnes je mezi prvními kteří čekají v řadě na pohlazení. Je to moc hodný, mazlivý kocourek, který by si zasloužil domov který bude už tím posledním, kočičky mu nevadí, naopak je s každým hned kamarád. Má sice černý kožíšek, ale zlaté srdíčko, které moc potřebuje někomu dát.

gastonek--22-.jpg
Gracielka - v léčení

Narození: 29. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Gracielka se narodila u nás, přivezené březí kočičce Denisce, která žila několik let na ulici v Nýrsku.
Gracielka ráda povídá, ráda se mazlí, ráda vyvádí s bráškou Benjamínkem, všechno je strašlivě nové a zajímavé, tak to musí okamžitě prozkoumat. Je klidnější než bráška, ale v žádné bojové hře určitě nezůstává pozadu. Hledá domov pouze uvnitř domu nebo bytu, kdyby byl domov možný s bráškou, považovala by to za ideální, přece jen, jeden druhého už zná a mají na sebe silnou citovou vazbu, ale není podmínkou.

grac2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

gracielka--2-.jpg

Hermiona - v léčení

Narození: září 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Hermionku a její sourozence jsme poznali při jedné z kauz, které jsme řešili minulý rok. Plná stodola nekastrovaných koček, o nichž nikdo nemá ani ponětí kolik jich vlastně je. Trvalo to dlouho, ale nakonec jsme se dopočítali 30 koček. Dospělé kočky jsme nechali vykastrovat a všechna koťata byla odvezena, nejprve do dočasné péče, později nám. Polovina jich je mazlivá, druhá zdrženlivá. Někteří šťastlivci už mají své doma, ti ostatní na ně zatím pořád čekají. 
Hermionka se držela zpátky celkem dlouho, ale dnes je to už mazlivá kočička, která je za pohlazení vděčná a přijde si pro něj. Je malá a droboučká a asi už moc nevyroste, ale lásky nadělí stejně jako ta největší kočička na světě.

FOTOALBUM HERMIONKY ZDE.

her2.jpghermiona2.jpg
Jonášek
Narození: 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: 
jonasek.jpg
Josefínka - v léčení

Narození: 2016
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Josefínka byla nalezena s bráškou Josífkem před cukrárnou Pepino v Klatovech v zalepené krabici od bot. Brácha už odjel bydlet a Josefínka svého človíčka netrpělivě vyhlíží. Je moc hodná, mazlivá a má moc ráda lidi a kočičky. Ráda se mazlí v náručí, sama kontakt nejen vyhledává, ale přímo vyžaduje :) a už se moc těší, až najde domov, jaký si zaslouží.

FOTOALBUM JOSEFÍNKY ZDE.

josefinka18.6.--2-.jpg
Jasper

Narození: 2017
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Jasper je kocourek z chanovické kauzy, o kterého se již dál nemohli postarat jeho majitelé. Je hodný mazlivý, ale přece jen rezáček, který má svou hlavičku a svůj názor na vše co dělá a má dělat. Nechybí u žádné kočkolumpárny, ale ani u čekatelů na pohlazení. Z a domov jen uvnitř bude moc vděčný, jen má dost energie a potřeboval by kamaráda nebo kamarádku.

jasper--11-.jpg
Julietka

Narození: 16. 4. 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Julietka je kočička, kterou společně se sourozenci a maminkou přivezli z Vimperku
starší manželé, kteří je nalezli na zahradě těsně po porodu. Protože ještě byla docela zima a protože se nebyli schopni o tolik kočiček postarat, přivezli je k nám. Julietka se moc ráda mazlí, je opatrnější než bráška Sebastienek, vše si musí nejdříve okouknout a pak už ji nic nestojí v cestě a zkoumá, hraje si, mazlí se pronásleduje brášku, prostě jako všechny ostatní koťata. Do všeho jde naplno, vše musí vidět, u všeho musí být. Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku, společnost kočičích parťáků určitě uvítá.

julietka--17-.jpg
Jolie

Narození: 20. 07. 2019
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Jolie je jedním z koťat, která se narodila u nás kočičce Vandě, týden po té, co jsme ji jako vysoce březí přijali k nám.
Jolie je velká mazlinka, bez lidí je více méně bezradná. Je závislá na lidské společnosti a společnosti své sestřičky Sophie. Ať děláte cokoli, bude Vám chtít dělat společnost, neustále Vám bude v patách. Je to kočička, která hledá domov pouze uvnitř domu nebo bytu, kde bude vaším vděčným stínem. Ideálně by chtěla společnost své sestřičky Sophie, ale pomůže i společnost jiné kočičky, se kterou bude sdílet vaši přízeň.

jolie11.jpg
Jůlinka

Narození: 2019
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Testy negativní, čipovaná
Jůlinka se v létě objevila u Peny marketu v Domažlicích, měla větší štěstí než většina kočiček které skončí na ulici, krmila ji spousta lidí. Julinka se tam zdržovala prakticky stále, jen se nechtěla nechat chytit. O pomoc s odchytem nás požádala paní, která tvrdila že ji dá domov. Původně měla jít rovnou k nim domů, až byla kočička chycená, paní si to rozmyslela, že si kočičku vezme po karanténě. To už samo o sobě není s ohledem na kočičku dobře, protože je to dvojí stres a zvykání na dvoje různé prostředí. Jůlinka tedy jela k nám . Rodina ke které měla Julinka jít, se na ni delší dobu nezeptala, natož aby za ni jezdili, jak slíbíli. Když jsme je kontaktovali my, tak nám paní řekla, že na Jůlinku myslí každý den, ale neměla čas se na ni zeptat. Protože kočička je člen rodiny a když nemáte čas zeptat se jak se ji daří, nelze věřit, že budete mít čas na péči, kterou taková kočička potřebuje. Další důvod proč Jůlince hledáme jiný domov je, že v domově kam měla jít, měla chodit volně domů a ven, ale Jůlinka je kočička, která velmi špatně snáší změny, a potřebuje jistotu stálého prostředí. Hledá tedy domov pouze uvnitř, kde by ji moc potěšila společnost jiné kočičky nebo kocourka.
Je to velikánský mazlík, a je vděčná za každé dobré slovo, natož pohlazení.

julinka1.jpg
Johanka
Narozena: 2019
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano


Po úmrtí majitele domku zůstal domek a kočky. Domeček chtějí všichni, kočky nikdo. O většinu se postarali sousedé, kterým jejich osud nebyl lhostejný. Pro koho to šlo sehnali domov, ale všem ho sehnat nejde nikdy.
Johanka tedy s koťaty přijeli k nám. Nebyli socializovaní, lidem nevěřili, maminka v tom koťata vesele podporovala. Trvalo to, ale povedlo se a krok za krokem se nám přibližovala Johanka a za ní její ratolesti. Dnes je Johanka klidná, hodná mazlivá kočička, která už jen hledá domov kde ji budou milovat, jak si zaslouží.
johanka.jpg
Kulíšek

Narození: 20. 07. 2019
Vakcinace: ano
Kastrace: ano 


Kulíšek je jedním z koťat, která se narodila u nás kočičce Vandě, týden po té co jsme ji jako vysoce březí přijali k nám.
Kulíšek je veliký mazel, ale také veliký rošťák. Neustále vymýšlí zábavu pro ostatní kočičky, i když to vypadá, jako by se jen pral, jde jen o obyčejné kočkování. Je to velký kocourek a tak má stále plno energie, kterou bude potřebovat pořádně vyčerpat. Hledá domov pouze uvnitř domečku nebo bytu kde určitě bude potřebovat kočičího parťáka.

kulisek-11.jpg kulisek--1-.jpg
Kamilka

Narození: 2019
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano

Kamilka byla nalezena s ostatními v Žihobcích, jako malinkaté kotě, které mělo ještě dlouho zůstat s mámou. Trvalo chvíli než začala věřit lidem a než se uzdravila. Hned jak ji ale bylo dobře, bylo jasné, že je to malá rošťačka. Má moc ráda společnost ostatních protože je s nimi pořád co dělat. Zároveň je to veliký mazlík a už by moc ráda domů. Hledá domov jen uvnitř bytu nebo domečku, kde Vám moc ráda ukáže, co vše se naučila.

img_9501.jpg
Lidunka

Narození: 20. 07. 2019
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Lidunka je jedním z koťat, která se narodila u nás kočičce Vandě, týden po té, co jsme ji jako vysoce březí přijali k nám. Lidunka je jemná kočičí dáma, dokud se nepřesvědčí, že ji od Vás nehrozí nebezpečí je trošku bojínek, ale když si vše z bezpečí okoukne, hned ji budete mít na klíně a bude se chtít jen mazlit a mazlit. Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku, kde bude potřebovat společnost kočičho parťáka.

lidunka11.jpg
Lordík

Narození: 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: 

 

lordik.jpg
Lotřík
Narození: 2021
Vakcinace: ano

Kastrace: 
lotrik.jpg
Leonka

Narození: 2020
Vakcinace: ano

Kastrace: ano

Leonku někdo vyhodil v Draženově u Domažlic. Chtěla se tedy přistěhovat do některého z domečků, ale bohužel, nikde se to nepovedlo. I tak se na ni malinko usmálo štěstí a jedni z lidí, u kterých prosila o pomoc, pro ni dělali, co šlo. Nechat si ji nemohli, ale snažili se najít někoho, kdo může. Bohužel se nepovedlo, a tak Leonka zamířila alespoň k nám.

Je to moc hodná, milá kočička. Není úplně nadšená z ostatních koček a raději by trávila čas jen u svých lidí. 

img_0504.jpg
Mínuška

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Mínuška je další z chanovické kauzy. Přiváželi jsme ji vysoce březí, takže již kastrace nepřipadala v úvahu. Mínuška měla 4 koťátka, která po narození vážila pouhých 18 g, místo běžných 80g  a žádné z nich nepřežilo.

Dnes je již veselá, hravá, mazlivá a moc by chtěla svého človíčka, který se postará, pohladí a bude tady pro ni. K ostatním kočičkám je nekonfliktní a je vhodná jen do bytu nebo domečku bez možnosti chodit ven.

mina1.jpg
Mráček
Narození: cca 2018
Vakcinace: Ano
Kastrace : Ano


Mráček je jedním z kocourků, kteří byli odebráni německé majitelce, která měla již v Německu zákaz chovu zvířat, přejela do ČR kde ve své činnosti pokračovala.
Kocourkové kteří byli odebráni a přijeli k nám, byli k smrti vyděšení, při každém dotyku ztuhli, nezřídka se počůrali strachem jen uviděli někoho koho neznají..
Trvalo několik měsíců než začali důvěřovat. Mráček mazlík, moc rád tráví čas ve společnosti ostatních kočiček i lidí. Potřebuje víc času, než vám začne věřit, ale začne, a pak je to moc hodný kocourek, který Vám bude rád dělat společnost.
Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku, u člověka který mu dá tolik času, kolik bude třeba a který mu poskytne domov už na pořád..
mracek.jpg
Moureček - v léčení

Narozen : cca 2014
Vakcinace : Ano
Kastrace: Ano


Moureček zůstal po umrtím majitele opuštěný u jeho domečku. Krmení mu zajišťovali sousedé, ale protože domeček byl velmi rychle na prodej, Moureček byl stejně rychle na obtíž a hrozilo mu nebezpečí od nových majitelů.
Je to problémový kocourek, sice má rád hlazení ale stejně tak rád a rychle přejde z mazlení do agrese a zakousne se do hladící ruky.
Moureček žil jako venkovní kocourek a stejně jako ostatní venkovní kočičky které mají bílá ouška, bohužel trpí tvorbou nádorků na nich. Nejde s tím nic moc dělat, krom opakovaných operací, ale nádorky se tvoří znovu.
Přesto by byl rád za společnost někoho svého, kdo by ho měl rád takového jaký je, nebo alespoň virtuální rodinu.

mourecek1.jpg
Otík

Narození: 2019
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano

Otík se jako malé kotě jednoho dne přitoulal domku v obci Prádlo na Plzeňsku. Hodně se bál, schovával se po venku stojícím autem, nikam neodcházel ale nenechal se chytit. Krmení si vždy vzal, ale překročit barieru strachu nedokázal. Chvíli to trvalo, ale nakonec se ho podařilo chytit. Po přijetí k nám byl stále vystrašený, ale kočičky ho přesvědčily, že není čeho se bát. Nejdříve si s nimi začal hrát, a protože se všichni chodí hladit, začal také. Zpočátku nedůvěřivě, nyní už aktivně vyhledává naši společnost a je to velikánský mazlík. Hledá domov, kde se bude cítit dobře, spíše klidnou domácnost, kde se nic moc nemění.

otik11.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

otik.jpg

Olinka 

Narozena: 2015
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano


Olinka je jednou z kočičích maminek z kauzy Víska. Ve Vísce u Vacova zůstaly po úmrtí majitelky nekastrované kočky, pes a partner zemřelé paní. Její děti, dědicové, dali pánovi týden na opuštění obydlí, kočky a psa neměli zájem řešit. Odvezli jsme koťata a jejich maminky a jednou z nich je právě Olinka.
Olinka je mazlivá, hodná, kočička, je spíš klidnější, rozvážnější. Přesto si občas ráda zadovádí ve společnosti ostatních.
Neustále vyhledává společnost člověka a nevadí jí ani společnost ostatních kočičích parťáků. Po všem co má za sebou, by si už opravdu zasloužila žít jako milovaný člen rodiny. Hledá domov pouze uvnitř domečku nebo bytu

olinka.jpg
Pavlínka

Narozena: 5/2021
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Pavlínka byla přivezena s maminkou a sourozenci po té, co je všechny někdo bez kouska citu vyhodil. Od pouhých tří dnů života, je tedy v útulku kde musel jako všichni ostatní projít karanténou a nyní už je čas, poznat co je to domov. Je od narození jen uvnitř, a ve společnosti lidí a ostatních kočiček. Bude nutně potřebovat kočičí i lidskou společnost. Hledá domov pouze uvnitř, u lidí kteří ji poskytnou domov do konce života. Pavlínka je klasická tříbarevná mladá kočičí dáma. Nepoběží za Vámi hned jak Vás uvidí, ale čas s Vámi bude trávit ráda. Nechybí u žádné skopičiny sourozenců a už se moc těší na své vlastní doma.

pavlinka--4-.jpg
Princ

Narozena: 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Princ byl nalezen společně se svými sourozenci u Postřekova na Domažlicku. Od prvního dne byl jediný, kdo nám věřil. Sourozenci se zpočátku drželi hodně zpátky, ale rezáček byl jediný, kdo k nám okamžitě běžel pro pohlazení. Je to malý rošťák,, který miluje lidi i kočičky. Má stále co dělat a hledá domov s kočičím parťákem, protože bez kamaráda či kamarádky by mu bylo smutno. Hledá domov pouze uvnitř bytu či domečku, nebo s výběhem na zabezpečenou zahrádku proti uniku kočiček. Je to malý kocourek a potřebuje někoho s dostatkem času, aby ho zaměstnal.

princ1.jpg
Pavlík

Narození: 5/2021
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Pavlík byl přivezen s maminkou a sourozenci po té, co je všechny někdo bez kouska citu vyhodil. Od pouhých tří dnů života, je tedy v útulku kde musel jako všichni ostatní projít karanténou a nyní už je čas, poznat co je to domov. Je od narození jen uvnitř, a ve společnosti lidí a ostatních kočiček. Bude nutně potřebovat kočičí i lidskou společnost. Hledá domov pouze uvnitř, u lidí kteří mu poskytnou domov do konce života. Je to nejmazlivější z koťátek od Petrušky, moc hodný, kocouří kluk kterého nemůžete nechtít.

pavlik.jpgweb.jpg
Petruška

Narozena: 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: 

Petruška je kotě co mělo koťata a proto ji někdo i se všemi 6 dětmi vyhodil. Je to vzorná kočičí máma, zvládla se výborně postarat o všech 6 koťat, žádné nikdy nezůstalo stranou. Je to ještě mladičká kočička,, takže řádí s koťaty možná víc, než oni. Jen je už ze vší péče unavená, a moc by si zasloužila klid a pohodu a kde jinde ji najít, než doma. Hledá domov jen uvnitř bytu nebo domečku a bude Vám dělat tu nejmilejší společnost, jakou si lze představit. Dokáže řádit, stejně jako se radovat z mazlení s Vámi. 

petruska21.jpg
Paul

Narozena: cca duben 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Paul byl nalezen společně se svými sourozenci u Postřekova na Domažlicku. Zpočátku se s ostatními drželi hodně zpátky, ale dnes je to velký mazlík, který sále vyhledává oporu u lidí a ostatních kočiček a moc rád se chodí pomazlit. Má stále co dělat a hledá domov s kočičím parťákem, protože bez kamaráda či kamarádky by mu bylo smutno. Hledá domov pouze uvnitř bytu či domečku, nebo s výběhem na zabezpečenou zahrádku proti uniku kočiček. Je to malý kocourek a potřebuje někoho s dostatkem času, aby ho zaměstnal.

paul2.jpgweb.jpg
Patricie

Narozena: cca duben 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Paty byla přivezena s maminkou a sourozenci po té, co je všechny někdo bez kouska citu vyhodil. Od pouhých tří dnů života, je tedy v útulku kde musel jako všichni ostatní projít karanténou a nyní už je čas, poznat co je to domov. Je od narození jen uvnitř, a ve společnosti lidí a ostatních kočiček. Bude nutně potřebovat kočičí i lidskou společnost. Hledá domov pouze uvnitř, u lidí kteří ji poskytnou domov do konce života. Je moc hodná, mazlivá a už se na Vás moc těší.

patricie--2-.jpgweb.jpg
Puntík
Narození: 2021
Vakcinace: ano
Kastrace:
puntik.jpg
Pupíček
Narození: 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: 
pupicek.jpg
Prokůpek

Narození: 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: 

Prokůpekl byl přivezen s maminkou a sourozenci po té, co je všechny někdo bez kouska citu vyhodil. Od pouihých tří dnů života, je tedy v útulku kde musel jako všichni ostatní projít karanténou a nyní už je čas, poznat co je tpo domov. Je od narození jen uvnitř, a ve společnosti lidí a ostatních kočieček. Bude nutně potřebovat kočičí i lidskou společnost. Hledá domov pouze uvnitř, ulidí kteří mu poskytnou domov do konce života. Prokůpek je vitální, mladý kocourek, rád řádí ve společnosti ostatních, rád se mazlí a objevuje vše co nezná. Moc rád bude objevovat nový domov společně s Vámi.

prokupek002.jpg
Rézinka

Narození: cca 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Rézinka je kočička která byla nalezena ve Vimperku a po porodu koťátek, byla převezena k nám. Přitoulala se ke starším manželům, kteří kočičku krmili a starali se v mezích možností, ale kotěcí nadělení bylo nad jejich síly. Rézinka se o všechny vzorně starala a nyní potřebuje někoho, kdo se bude starat o ni. Je to hodná mazlivá kočička, ale moc nemusí ostatní kočičky a preferovala by domov bez jiných kočiček, pokud by doma už někdo byl, zvykne si jen si bude žít svůj život a kamarádi asi nikdy nebudou, ale kdo ví..Na bezpečném místě by určitě ráda chodila volně domů a ven, ale bude spokojena i uvnitř, pokud ji budete věnovat dostatek času.

rezinka19.jpg
Sluníčko
Narození: cca 2018
Vakcinace: Ano
Kastrace : Ano


Sluníčko je další z kocourků, kteří byli odebráni německé majitelce, která měla již v Německu zákaz chovu zvířat, přejela do ČR kde ve své činnosti pokračovala.
Kocourkové kteří byli odebráni a přijeli k nám, byli k smrti vyděšení, při každém dotyku ztuhli, nezřídka se počůrali strachem jen uviděli někoho koho neznají..
Trvalo několik měsíců než začali důvěřovat.
Sluníčko je veliký expert na mazlení, když si zvykne že od Vás nehrozí žádné nebezpečí , ve chvíli kdy se k němu skloníte Vás chytne předními tlapkami kolem krku a nechce pustit, jste tu přece pro něj a on se tááák rád mazlí..Má rád společnost ostatních kočiček, rád si hraje, dovádí prostě nutně potřebuje dohnat vše, co mu chybělo. Potřebuje víc času, než vám začne věřit, ale začne, a pak je to moc hodný kocourek, který Vám bude rád dělat společnost.
Hledá domov pouze uvnitř bytu nebo domečku, u člověka který mu dá tolik času, kolik bude třeba a který mu poskytne domov už na pořád.
img_8735.jpg
Sedmikráska 

Narozena : 2020
Vakcinace: Ano
Kastrace: Ano


Po úmrtí majitele domku zůstal domek a kočky. Domeček chtějí všichni, kočky nikdo. O většinu se postarali sousedé, kterým jejich osud nebyl lhostejný. Pro koho to šlo sehnali domov, ale všem ho sehnat nejde nikdy.
Sedmikráska tedy s maminkou Johankou a sourozenci přijeli k nám. Nebyli socializovaní, lidem nevěřili, maminka je v tom vesele podporovala. Trvalo to, ale povedlo se a krok za krokem se nám přibližovala Johanka a za ní její ratolesti. Dnes jsou to sebevědomá, mazlivá koťata, ale problém s důvěrou, vůči lidem které neznají, zatím trvá. Dali důvěru nám, dají ji i podnájemníkům, jen vše musí jít podle nich, musí dostat čas a budou vaši nejvěrnější parťáci.

Sedmikráska musela podstoupit operaci, při které bohužel nebylo možné očičko zachránit. Je to statečná holčička, vše zvládla na jedničku a tím že ji jedno očičko chybí, nijak nestrádá a nijak ji to netrápí. Je rychlejší, pohotovější než většina ostatních kamarádů, čehož velmi ráda zdatně využívá. 

sedmikraska1.jpg
Sára - v léčení

Narození: 2011
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Kočička Sára byla při příchodu k nám dalším vyhozeným prázdninovým kotětem, které koncem léta zůstalo spolu s další kočičkou Rozárkou bezradně bloudit od chaty k chatě po odjezdu chalupářů. Zpočátku jim alespoň krmení zajišťovala jedna hodná starší paní, která tam ale na zimu nemůže zůstat, navíc si zlomila ruku a do několika kilometrů vzdálené vesnice nemůže dojíždět a nemůže kočičky bohužel vzít ani do městského bytu.
Sára si zpočátku vše velice pozorně prohlíží a potom sama přijde pro pohlazení, ale nesmí vidět ruku proti hlavičce. Je vhodná do bytu a jen k hodnému člověku, který ji poskytne dostatek času, který bude potřebovat.

sara-velka.jpgsara.jpg
Sabinka

Narození: cca duben 2021
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Sabinka a její sourozenci byli ,,odloveni,, jako polodivoká koťata z hromady dříví na místě, kde to není příliš bezpečné pro dospělou kočičku, natož pro malá koťata. Chvíli nám trvalo je přesvědčit, že s lidmi není až tak zle. Dnes jsou to vymazlená koťata, plná energie a vymýšlení všeho možného, nebo spíš nemožného. Moc rádi přijdou na klín a chtějí se celé hodiny mazlit, ale ve chvíli kdy nejste k dispozici řádí s ostatními jako správná malá koťata. Když neznají zpočátku si Vás musí prověřit, ale hledají přece někoho na zbytek život a to už chce důkladnou prověrku, aby to klaplo. 

sabinka-web.jpg
Sazínek

Narození: cca 04/2021
Vakcinace: ano
Kastrace: ne

Sazínek a jeho sourozenci byli ,,odloveni,, jako polodivoká koťata z hromady dříví na místě, kde to není příliš bezpečné pro dospělou kočičku, natož pro malá koťata. Chvíli nám trvalo je přesvědčit, že s lidmi není až tak zle. Dnes jsou to vymazlená koťata, plná energie a vymýšlení všeho možného, nebo spíš nemožného. Moc rádi přijdou na klín a chtějí se celé hodiny mazlit, ale ve chvíli kdy nejste k dispozici řádí s ostatními jako správná malá koťata. Když neznají zpočátku si Vás musí prověřit, ale hledají přece někoho na zbytek život a to už chce důkladnou prověrku, aby to klaplo.

252732333_2085925864898397_437905790149736739_n.jpg
Štěpánka - v léčení

Narození: 2018
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Štěpánka i její bráška Štěpánek byli nalezeni ve Štěpánovicích jako malá, podvyživená, začervená a zablešená koťata. Dlouho byli ve velmi vážném stavu, byly to jen kostřičky potažené kožíškem. Nerostli, nepřibývali na váze, ale to vše už mají za sebou.

Štěpánka je hodná, mazlivá kočička, spíše klidnější, úplně nemusí řádění ostatních. Po odchodu brášky Štěpánka do nového domova si našla novou kamarásku Jůlinku, se kterou tráví spoustu času stranu řádění ostatních.

Štěpánka se potýká se zavodněním organismu, její stav je jako na houpačce, chvíli je lépe chvíli hůř. Vcelku zabírají léky na odvodnění přesto ji tento stav tu a tam potrápí.

stepanka.jpg
Tomík

Narození: 2016
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Tomík je dalším kocourkem z Chanovické kauzy. Po období nedůvěry už lidem znovu věří, má moc rád dobré jídlo, a také se za dobu co je u nás jak se patří na pořádného kocourka spravil, je první který čeká u dveří, když přijdeme. Je to pohodář, mazel který  už moc skopičin nedělá, raději tráví čas u Vás a chce hladit tak dlouho, jak jen to jde

tomik01.jpgtomik02.jpg

Vločka

Narození: 2015
Vakcinace: ano
Kastrace: ano

Vločka je kočička, která byla umístěna na jedné z výstav, ještě jako dorůstající kotě s podmínkou kastrace novým majitelem. Nová majitelka nás skutečně kontaktovala, s tvrzením že Vločka je po kastraci a vše že proběhlo v pořádku. Následovala dva roky trvající anabáze, zestručněno – Vločka kastrována nebyla a novou majitelkou byla vyhozena ven. Když jsme se o tom dozvěděli, hledali všichni, všude, kolem bydliště a okolí, bohužel bez výsledku. Pomáhala neskutečná spousta lidí, volali ti, kdo věděli, že hledáme…Až na jaře letošního roku, se nám podařilo najít místo, kde se Vločka ukrývá, sice stále v okolí ,,nového domova,, jen jiným směrem, než jsme hledali. Následovali měsíce,  kdy jsme se snažili Vločku odchytit, bohužel vytrvale se odmítala nechat chytit, do sklopce či podběráku ani náhodou…Až na podzim se začalo dařit, tedy mysleli jsme že se daří, bílá kočka ve sklopci, neskutečný pocit, že ji máme…Až na veterině bylo jasno, že to není Vločka ale její odrostlejší potomstvo. Vše se opakovalo a stručně řečeno, postupně jsme odchytali čtyři Vloččina koťata Snížka, Sněženku, Sněhulku a Popelku než se podařilo, chytit unavenou Vločku.

Dnes je zpět u nás, po kastraci a karanténě, pohybuje se tady suverénně, jako kdyby věděla kde je, nemá problém s ostatními a ani tušení, kolik starostí nám přidělala a jakou máme radost, že je v pořádku zpět. Po všech těchto zkušenostech hledá Vločka tu nejspolehlivější rodinu na světě!!!

vlocka.jpg
Violka - v léčení
Narození: 2019
Vakcinace: ano
Kastrace: ne


Violka se společně se sourozenci a svojí maminou jednoho dne objevili u zahradního domečku, kde na krátkou dobu nalezli azyl. Nemohli zůstat trvale, hledali někoho, kdo se jich ujme. To se bohužel nepovedlo, tak putovali k nám. Maminka nesnášela karanténu vůbec dobře, koťata velmi agresivně napadala, takže nezbylo než ji přemístit mimo karanténní klec a oddělit od kočičích dětí. Koťata změnu uvítala, protože nechápala, proč je jejich mamina místo krmení napadá. Mamince to chvíli trvalo, ale postupně si zvykla.

Violka je mazel, je to taková malá kočičí dáma, spíš klidnější i když ve společnosti ostatních to dokáže pořádně roztočit.
violka.jpg
Vanilka

Narození: 2020
Vakcinace: ano
Kastrace: Ne

Vanilku, její maminku, tetu a sourozence někdo v loňském roce vyhodil u čerpací stanice v Chlumčanech, tedy v místě mezi rychlostní silnicí a stavbou obchvatu. Každému, a jistě i tomu, kdo je tam vyhodil, muselo být jasné, jak mohou skončit. Ztratila se jedna kočičí maminka a jedno z koťat, o všechny ostatní, vlastní i nevlastní, se postarala druhá z kočiček, Chluměnka. O kočičky se vzorně starala, ale protože věděla, čeho jsou lidé schopni, naučila je držet se od lidí tak daleko, jak jen to jde. Když se podařilo odchytit první dvě koťata, aby mohla být odvezena do bezpečí, zakázala jim i jíst, aby je nebylo možné nalákat na jídlo. Trvalo to, ale díky neskutečnému odhodlání paní pracující na této stanici se nakonec právě jí podařilo všechny odchytat a přivézt k nám.

Maminka Chluměnka byla mazlivá, kontaktní kočička, koťátka však velmi dlouho odmítala jakýkoli kontakt s námi. Komplikovalo to léčbu nemocných očí, která trvala neskutečně dlouho, ale podařilo se. Konečně jsou po všech nezbytných procedurách, léčbě, testech, očkování a mohou být vyřazeny z karantény a začít hledat domov.

Důvěra v lidi je věc ošidná, nám věří, ale když nezná, potřebuje čas. Může tedy jen k lidem, kteří ji ho poskytnou tolik, kolik bude třeba. Litovat nebudou, protože je pak čeká mazlivá, zvídavá mladá dáma, která potřebuje mít přehled o všem, co děláte. Zvykla si na nás, bez problému si zvykne na své lidi. Je to jemná kotěcí holčička, která moc ráda dovádí se setřičkama a už se i ráda přijde pohladit. 

vanilka.jpg
Xena

Narození: 2019
Vakcinace: ano
Kastrace: Ano


Xena byla nalezena se svými sourozenci jako týdenní, 90 g vážící kotě, u jedné studánku u Budětic. Xena ostatní sourozence ocucávala, protože to prostě koťata vyhozena od mámy někdy dělají, protože mají hlad. Bohužel jim tím nechtěně způsobovala bolestivá zranění a tak nezbylo, než ji dát stranou ostatních. Zatímco její sourozenci nerostou a nejsou v pořádku natolik, aby se mohli naočkovat, Xena bojovala ze všech sil malého tělíčka. Bojovala a boj vyhrála, jen k úplnému vítězství, ji chybí láskyplný domov. Je závislá na lidech, neustále chce trávit čas v jejich přítomnosti. Dříve neměla hranice co může a co ne, ráda se zakousla v bojové hře i do lidské ruky. Teď už ví, že s lidmi takové hry hrát nemůže, je moc vděčná , mazlivá bude Vám moc ráda dělat společnost. Hledá domov pouze uvnitř domečku nebo bytu a už se na něj moc těší.

xena.jpg

Žbluňk

Narození: 2020
Vakcinace : Ano

Katrace: Ano

 


Žbluňk je oproti svému bráškovi velmi živý kocourek. Pro pohlazení si rád přijde, ale na chvíle dlouhého mazlení v jeho životě nezbývá čas. Miluje objevování a hry všeho druhu, nejlépe ty "rychlé" typu Chyť mě, když to dokážeš, Vyfoť mě, když to dokážeš... Velmi rád také loví lidské nohy a vše, co se pohybuje. Dokáže se však zabavit i sám a to s jakýmkoli předmětem denní potřeby. Je to takový čertík z krabičky. V momentě, kdy usoudí, že je příliš omezován v pohybu, neváhá použít své ostré drápky.
Vyrůstal s bráškou Kvakem a v dočasném domově byl také v kontaktu se psy, na které si bez problémů zvykl.

zblunk--1-.jpg
Žanetka - v léčení
Narození : cca 2016
Vakcinace : Ano
Kastrace: Ano


Žanetka byla nalezena v menší obci na Domažlicku, nikomu nepatřila, nikdo ji nehledal. Nakonec se rozhodla zůstat u potravin, kde měla alespoň jídlo. Krom toho, co dostala od lidí, kterým nebylo jedno, že se tam najednou objevila, se naučila chodit na donuty, zanechané ráno pekařem před obchodem. To se samozřejmě nelíbilo maji...
teli obchodu, takže Žanetka akutně hledala azyl. Její situace se zhoršila a nemohla dál zůstat, přicestovala tedy k nám. Je hodně dominantní, ale mazel i když je hodně svá a ráda poroučí i lidem. Přesto je to milá kočička, která potřebuje svůj domov, ideálně bez koček, ale zvykne si i na menší kočičí společnost, jen musí jít o kočky které ji budou respektovat. Má postižené dýchací cesty po prodělaných neléčených virózách z doby kdy byla na ulici a při rozrušení ať z radosti nebo rozčílení je slyšet při jejím dýchání pískot. Nijak ji to ale neobtěžuje, je aktivní, hravá a moc by prosila o domov.

 

zanetka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Omlouváme se za nevyplněné informace u některých kočiček.
Budeme se snažit co nejdříve doplnit. Děkujeme za pochopení.

Pokud by se Vám líbila některá kočička bez informací, napište nám, nebo zavolejte a my Vám obratem popisek dané kočičky zašleme na mail.

Kontakt: Hrádecká 493, 342 01 Sušice, Hana Fuksová tel.: 731 241 782, Anna Špačková tel.: 604 655 057, e-mail: utulekzikov@seznam.cz