Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bazar, PDA Sušice 14. 10. - 16. 10. - moc prosíme pomocníčky, hlaste se ....

26. 9. 2022
Bazar, PDA Sušice 14. 10. 2022 - 16. 10. 2022
Máme tady podzim takže tradiční bazárek pro sušické kočičky je tady co by dup.
Budeme se na Vás těšit na našem charitativním bazárku v PDA Sušici 14. 10. 2022 - 16. 10. 2022
Bazárek se bude konat jako ten minulý, v PDA v Sušici a pořádá ho jako vždy Šance pro kočku z.s.
Moc děkujeme všem, kteří nám na tyto bazárky vozí spousty věcí, p. Libušce Janouškové za sběrné místo pro věci na bazárky, všem kteří naše kočičky přijdou podpořit nákupem a samozřejmě všem mediálním partnerům a hodným lidičkám za pomoc s propagací.
Díky Vám všem a vaší podpoře můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují.
Jedeme nonstop 20 let, ale kalamitu posledních let nepamatujeme a dochází síla, tu dodají kočičky, ale narůstá stále větší armáda koťat která spotřebuje na krmení, stelivo a veterinu pochopitelně podstatně víc peněz, než je obvyklé. Víme že doba je zlá a že bude hůř. To ale tím spíš platí i pro opuštěné kočičky a proto víc než kdy jindy potřebují vaši pomoc. Stejně jako se zvedají náklady Vám, zvedají se i kočičkám. Vyšší cena krmení, steliva, veteriny a o katastrofě se zdražením energií nemluvě. Každý den tu čeká na svou mističku, léky a teplou místnost přes sto kočiček. Pomůže doslova každá koruna. Když Vás bude hodně i spousta malinkatých příspěvků na pomoc, udělá obrovskou službu.
 
Bazárek se neudělá sám od sebe, takže moc poprosíme všechny kteří mají chuť pomoci dobré věci, dejte nám vědět a pojďte s námi do toho.
 
Jak můžete pomoci, nebo co je třeba?
PROPAGACE
Před bazárkem samotným nejvíce pomůže pomoc s propagací, tzn. tisk a šíření letáčků a informace o tom kde, kdy a proč se taková akce koná. Plakátek v pdf bude ke stažení na webových stránkách.
 
Plakát ke stažení zde:  Sušicepodzim2022.pdf
 
Pokud máte možnost plakátek vyvěsit, nebo víte o místě kde by ho mohli a dovolili vyvěsit (třeba obchod v místě vašeho bydliště, Obecní úřad...) dejte nám prosím vědět, budeme za tuto možnost vděční.
PŘEVOZ VĚCÍ + VYBALOVÁNÍ
Těsně před bazákem to znamená ve středu 12. 10. 2022 budeme tentokráte potřebovat silné muže, na snošení věcí do přízemí, jediný pomocník který je vždy snosil dolu do přízemí, aby se jen převáželi do PDA bohužel již ze zdravotních důvodů nemůže pomoci. Proto bychom tentokrát moc potřebovali někoho na tuto pomoc a po bazárku v neděli 16. 10 zase na pomoc s výnosem nahoru do skladu. Vypadá to jednoduše, ale kdo s přípravou bazárků pomáhá, ví o čem je řeč. Jde o spoustu těžkých krabic a pytlů. U této pomoci je jedno kdy, během středy kdykoli se to hodí Vám, jen aby bylo vše nanošené na následující ráno.
Ve čtvrtek 13. 10. 2022 můžete pomoci převozem věcí z útulku v Sušici do PDA.
Věci se budou převážet od cca 9.00 h ráno / ještě upřesníme po dohodě všech kteří mohou pomoci s autem / a vyrovnávat budeme tentokrát hned po převozu věcí.
POMOC NA BAZÁRKU + BALENÍ A ODVOZ NEPRODANÝCH VĚCÍ
Dále se bude hodit pomoc na bazárku samotném. Tentokrát je nás na prodej samotný méně než obvykle. Pokud se tedy někdo cítí na to pomoci i na bazárku jako takovém, čím víc tím lépe a po jeho skončení, opět balení věcí a převoz neprodaných věcí zpět do útulku / ale třeba pro dobro kočiček vykoupíte úplně všechno.../
Moc děkujeme za jakoukoli pomoc, protože u nás najdete jen ty nejkrásnější, nejchytřejší, a nejhodnější kočičky na světě, bohužel však kočičky které nemají svůj vlastní domov a čekají na něj v útulku....
Průměrně máme v péči + - 100 kočiček a bazárek se koná v době kdy je plný k prasknutí, jen koťat je tady 37 z toho 20 krmených na lahvi. tedy pro nás tradičně ta největší finanční zátěž.
 
Prosíme pokud můžete, pojďte s námi pomoci těm, kteří si samotní pomoci nemohou..
Poprosíme a děkujeme za sdílení, bez vaší pomoci to nejde.
A samozřejmě, co nejsrdečněji Vás všechny zveme do PDA v Sušici Věciček je spousta, tak si určitě něco hezkého vyberete a uděláte tím dobrý skutek!!!
Většinu z Vás dobře známe a věříme, že v tom kočičky nenecháte.
Děkujeme.
Přimlouvá se mimo jiné i kocourek Frankie, kterému jsme díky vaší podpoře na minulém bazárku mohli poskytnout velmi nákladnou léčbu v řádu desítek tisíc a dnes je to krásný, zdravý, šťastný kocouří kluk. Nebýt Vás tak tu už s námi nebyl.
Děkujeme že pomáháte.