Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bazar, PDA Sušice 22. - 24.10.2021

24. 9. 2021
Pokud se situace v ČR nezmění, budeme se na Vás těšit na našem charitativním bazárku v Sušici 22. 10. - 24. 10. pochopitelně za dodržení veškerých hygienických opatření, ale to už všichni znáte. .
Bazárek se tentokrát bude konat v PDA v Sušici a pořádá ho jako vždy Šance pro kočku z.s.
Moc děkujeme všem, kteří nám na tyto bazárky vozí spousty věcí, p. Libušce Janouškové za sběrné místo pro věci na bazárky, všem kteří naše kočičky přijdou podpořit nákupem a samozřejmě všem mediálním partnerům a hodným lidičkám za pomoc s propagací.
Díky Vám všem a vaší podpoře můžeme pomáhat těm, kteří to potřebují. A letos je situace převážně s koťaty opravdu kritická napříč celou republikou. Jedeme nonstop 20 let, ale letošní kalamitu nepamatujeme a dochází síla, tu zase dodají kočičky, ale armáda koťat spotřebuje krmení, steliva a veteriny pochopitelně podstatně víc peněz, než je obvyklé. Od počátku roku jsme přijali 69 koček
našli domov pro 61 kočiček
a přesto je stále v útulku v Sušici 107 kočiček které potřebují vaši pomoc.
 
Bazárek se neudělá sám od sebe, takže moc poprosíme všechny kteří mají chuť pomoci dobré věci, dejte nám vědět a pojďte s námi do toho.
Jak můžete pomoci, nebo co je třeba?
PROPAGACE
Před bazárkem samotným nejvíce pomůže pomoc s propagací, tzn. tisk a šíření letáčků a informace o tom kde, kdy a proč se taková akce koná.
Pokud máte možnost plakátek vyvěsit, nebo víte o místě kde by ho mohli a dovolili vyvěsit (třeba obchod v místě vašeho bydliště, Obecní úřad...) dejte nám prosím vědět, budeme za tuto možnost vděční. Pokud by jste chtěli pomoci třeba roznosem malých letáčků do schránek u Vás v obci, rádi Vám letáčky dodáme...
 
Leták v PDF ZDE - Sušicepodzim2021.pdf
 
PŘEVOZ VĚCÍ + VYBALOVÁNÍ
Těsně před bazákem to znamená ve čtvrtek 21. 10. můžete pomoci převozem věcí z útulku v Sušici do PDA.
Věci se budou převážet od cca 9.00 h ráno / ještě upřesníme po dohodě všech kteří mohou pomoci s autem / a vyrovnávat budeme tentokrát hned po převozu věcí.
POMOC NA BAZÁRKU + BALENÍ A ODVOZ NEPRODANÝCH VĚCÍ
Dále se bude hodit pomoc na bazárku samotném. Tentokrát je nás na prodej samotný méně než obvykle. Pokud se tedy někdo cítí na to pomoci i na bazárku jako takovém, čím víc tím lépe a po jeho skončení, opět balení věcí a převoz neprodaných věcí zpět do útulku / ale třeba pro dobro kočiček vykoupíte úplně všechno.../
 
Moc děkujeme za jakoukoli pomoc, protože u nás najdete jen ty nejkrásnější, nejchytřejší, a nejhodnější kočičky na světě, bohužel však kočičky které nemají svůj vlastní domov a čekají na něj v útulku....
Průměrně máme v péči + - 100 kočiček a bazárek se koná
v kotěcím období, tedy pro nás tradičně té největší finanční zátěži, o finanční zátěži díky současné situaci, nemluvě.
Prosíme pokud můžete, pojďte s námi pomoci těm, kteří si samotní pomoci nemohou..
Poprosíme a děkujeme za sdílení, bez vaší pomoci to nejde.
A samozřejmě, co nejsrdečněji Vás všechny zveme do PDA v Sušici Věciček je spousta, tak si určitě něco hezkého vyberete a uděláte tím dobrý skutek!!!
Většinu z Vás dobře známe a věříme, že v tom kočičky nenecháte.
Děkujeme
 
susicepodzim2021-page-001.jpg