Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes nás opustil jeden z nejlaskavějších kocourků, sedmnáctiletý kocourek Drobeček

28. 6. 2021
Dnes nás opustil jeden z nejlaskavějších kocourků, sedmnáctiletý kocourek Drobeček. Kocourek o kterého jsme se 17 let báli, 17 let se s ním radovali a 17 let museli po minutách hlásit ,, Drobečku neboj,, jsme tu s tebou,, Protože jinak začal naříkat, jako by mu ubližoval celý svět. Od chvíle, kdy přišel jako malé kotě k nám, bylo jasné,, že něco není v pořádku. Byl hubený, nerostl, byl stále unavený. Vyšetření nepřinesla radostné zprávy, nemocné srdíčko a prognóza, že s námi dlouho nebude.
Drobeček se svou nemocí pral a sám našel svůj nejúčinější lék - masíčko ve všech podobách. I jeho srdíčkový veterinář vždy říkal na kontrolách, že se masem projedl ke stabilizaci stavu a zlepšení.
Dnes svůj nečekaně dlouhý boj prohrál. Dnešní boj, už byl nad jeho sílu. Dnešní boj nešlo vyhrát.
Drobečku dnes jsi nám způsobil poprvé za 17 let tu největší možnou bolest. Vždy nám budeš chybět a vždy už tady budeš s námi. Je nám to strašně, ale strašně líto. Byl jsi bojovník, jaký se nevidí, společník, který je všude kde ho je, i není třeba. Co bychom teď dali za to, kdyby jsi seděl u jídla a dělal ty nejprosebnější oči, jaké jsi uměl udělat jen Ty. Kdyby jsi zlobil, jako jsi uměl jen Ty. Kdyby jsi prostěl byl tady a dělal nám milou společnost, se vším co patřilo jen k Tobě.
Sluníčko do kožíšku, měkoučkou třavičku pod tvoje tlapičky, tam za duhou a už jen R. I. P. Drobi. a neboj jsme tady.
 
drobecek.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
01.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
30221945_1005803132910681_8924594324830683136_o.jpg