Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. bazar pro kočku v Sušici 5. 5. a 6. 5. 2018

5. 4. 2018

Ve dnech 5. 5. 2018 - 6. 5. 2018 se v Sušické Sokolovně můžete těšit na již tradiční 8. bazar pro kočku, který jako vždy pořádá Šance pro kočku z.s. ve spolupráci se Sušickým kulturním centrem.
Moc děkujeme všem, kteří nám na tyto bazárky vozí spousty věcí, všem kteří naše kočičky přijdou podpořit nákupem a samozřejmě všem mediálním partnerům a hodným lidičkám za pomoc s propagací.

Bazárek se neudělá sám od sebe, takže moc poprosíme všechny kteří mají chuť pomoci dobré věci..., dejte nám vědět a pojďte s námi do toho.

Jak můžete pomoci, nebo co je třeba?

PROPAGACE
Před bazárkem samotným nejvíce pomůže pomoc s propagací, tzn. tisk a šíření letáčků a informace o tom kde, kdy a proč se taková akce koná.
Pokud máte možnost plakátek vyvěsit, nebo víte o místě kde by ho mohli a dovolili vyvěsit (třeba obchod v místě vašeho bydliště, Obecní úřad...) dejte nám prosím vědět, budeme za tuto možnost vděční. .Pokud by jste chtěli pomoci třeba roznosem malých letáčků do schránek u Vás v obci, rádi Vám letáčky dodáme...

PLAKÁT K TISKU ZDE

 

PŘEVOZ VĚCÍ + VYBALOVÁNÍ
Těsně před bazákem to znamená pátek 4.5. můžete pomoci převozem věcí z útulku v Sušici do Sušické sokolovny.
Věci se budou převážet od cca 9.00 h ráno / ještě upřesníme po dohodě všech kteří mohou pomoci s s autem / a vyrovnávat budeme tentokrát hned po převozu věcí.

POMOC NA BAZÁRKU + BALENÍ A ODVOZ NEPRODANÝCH VĚCÍ
Dále se bude hodit pomoc na bazárku samotném a po jeho skončení, opět balení věcí a převoz neprodaných věcí zpět do útulku.
/ ale třeba pro dobro kočiček vykoupíte úplně všechno.../

Pokud ještě pochybujete a naše kočičky nebo nás neznáte, přijďte se podívat komu je tato pomoc určena, po předchozí dohodě není problém je navštívit.

Pište do emailu: utulekzikov@seznam.cz nebo volejte 731 241 782.

Krom péče o kočičky v útulku, kastrujeme a odchytáváme volně žijící kočky za účelem kastrace, rozvážíme krmivo méně majetným kteří mají tíživou finanční situaci a ve své péči kočky, nebo můžeme být na veterině nebo kde je třeba, momentálně je nás ještě méně než obvykle, proto je dohoda předem nezbytná, dohodu předem - poprosíme alespoň den předem, telefon ,,mohu za 15 minut přijít,, - prostě není v našich současných možnostech vyhovět.

Moc děkujeme za jakoukoli pomoc , protože u nás najdete jen ty nejkrásnější, nejchytřejší, a nejhodnější kočičky na světě, bohužel však kočičky které nemají svůj vlastní domov a čekají na něj v útulku, má to smysl....

Děkujeme a prosíme i za sdílení . Bez Vás to opravdu nejde.

A samozřejmě co nejsrdečněji Vás všechny zveme do Sokolovny. Věciček je spousta, tak si určitě něco hezkého vyberete a uděláte tím dobrý skutek!!!

Fotka uživatele Šance pro kočku  z. s.